Şimdi Ara

unnecessary tension son 100 +denemeler (12. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
230
Cevap
18
Favori
14.550
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • unnecessary tension kullanıcısına yanıt

bu güzel mesajınızın altını kirletmek istemem ama nasıl geçti hocam?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: usagiskitty

bu güzel mesajınızın altını kirletmek istemem ama nasıl geçti hocam?

yok hocam olur mu öyle şey  iyi geçti aslında genel olarak.beklemediğim yanlışlarım gelirse başka tabi.tyt adına matematikte biraz boşum var ve türkçeden belki biraz yanlışım gelebilir.emin olmadığım sorularım vardı.ayt adına da yine matematikten biraz boşum var feni de 40 işaretledim ama şimdiden 2-3 yanlışım var sanırım.34 ün altına inmem umarım.

• Mezun senesi başlangıç hedefi diş hekimliğiydi.Çok şükür gelecek gibi duruyor.Burada bu konuyu favoriye ekleyen,bana mesaj atan tüm arkadaşlara teşekkürler.Umarım herkes istediği,mutlu olacağı sıralamayı elde etmiştir.Derece öğrencisi değilim,sıralamam da belki forum bazında mükemmel değil ama soru sorarsanız da cevaplamaya çalışırım.Artık forumda kısmen izleyici konumundayım  

• tebrik ederim hocam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: steepstone

tebrik ederim hocam

hocam çok sağ olun.

• Günaydın, birazdan başlıyorum.  

29 temmuz

• quote:

Orijinalden alıntı: Leader of Birmingham.

Günaydın, birazdan başlıyorum.  

29 temmuz

Yok hocam aman   Şöyle uzun bir süre başlamamayı tercih ederim

• unnecessary tension kullanıcısına yanıt

Hocam tebrik ederim sizi cok güzel calıstınız sene boyu iyi emek verdiniz her gun gece yatmadan gelir okurdum burayi bazen sasırırdım aa ayni seyleri yapmisiz ya da iste bugun o da salmış vs diye malesef benim sınavım cok kötü gecti saglık problemlerimden dolayi sınavdan erken cıkmak zorunda kaldim bazi sorulari goremedim bile ama sizin adiniza cook mutlu oldum cok iyi bir dis hekimiolacaginizdan eminim şans sizinle olsun (;

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zamansızkedyy55

Hocam tebrik ederim sizi cok güzel calıstınız sene boyu iyi emek verdiniz her gun gece yatmadan gelir okurdum burayi bazen sasırırdım aa ayni seyleri yapmisiz ya da iste bugun o da salmış vs diye malesef benim sınavım cok kötü gecti saglık problemlerimden dolayi sınavdan erken cıkmak zorunda kaldim bazi sorulari goremedim bile ama sizin adiniza cook mutlu oldum cok iyi bir dis hekimiolacaginizdan eminim şans sizinle olsun (;

hocam çok teşekkürler güzel mesajınız ve iyi dilekleriniz için.günlüğüm de sizi motive edip,yardımcı olabildiyse ne mutlu bana.sınav süreciniz için de çok üzüldüm,geçmiş olsun.çalışıp da istediğin kadar iyi yapamamak benim de geçen seneden bildiğim bir şey.umarım her şey dilediğiniz gibi şekillenir.bir an önce de sağlığınıza kavuşursunuz inşallah,her şeyden önemli olan o.

• 
Sayfa: önceki 89101112
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.