Şimdi Ara

üniye gitmek mi yoksa hazırlanmı ?(ANNESİ BABASI SİGORTACI OLAN BİR ABİ VARDI NERDE O )

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
35
Cevap
0
Favori
275
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • ben huku fakültesini kazanmak istiyorum bunu için dershaneye gidip çalışmak istiytorum bir sene boyunca ama bu yıl 2 senelik bölümlerin son yılı güzel bir alternatif gibi görünüyor ancak hem okul hem dershane bir arada gidermi ? kaldı ki tercih verip yerleşirsem puanım kırılıyor sence bu yıl tercih vermeden direk dershanede hukuk fakültesini kazanmak için çalışmak mı yoksa hem üni hemde tekrar dershanede hazırlanmak mı ? ne düşünürsün.pm ile ulaşın

üniye gitmek mi yoksa hazırlanmı ?(ANNESİ BABASI SİGORTACI OLAN BİR ABİ VARDI NERDE O )

Edit ; konum neden silindi anlamadım yardımcı olmak isteyen pm ile ulaşsın.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aNTIWIRUS -- 28 Temmuz 2016; 15:57:02 >

• İlk önce sınavda bilmediğin soruları isaretlemekten vazgeç

2 ders çalışacağına inanıyorsan dene

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • uppp
  • Laminon kullanıcısına yanıt
    inanıyorum hocam ama ygs-6 bankacılık ve sigortacılık bölümü 100+% burslu geliyor ayrıca 2 seneliklerin son yılı
  • Sadece ygs varken bişey yapamamışsın hem üni hem hukuk mu kazancaksın, bide kırık puanla

Boşver iki yıllığa git uğraşma hiç

• hocam hiç çalışmadım bileerek çalışmadım
  • yapamadığını salladın galiba
  • Çalış ve hayalindeki bölüme git. Boşver 1 sene sürer 2 sene sürer ama yaşlanana kadar svdiğin mesleği yapacaksın. İnanıyorsan kendine hiç kimseye sorma direk yap

• Transskek kullanıcısına yanıt
    evet
  • Üniye git bi yandan da hazırlan olmaz mı?

• instance kullanıcısına yanıt
    bende o görüşteyim işte ama ikisi bir arada gidermi ?
  • 2 seneliklerin son yılı derken ?

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    2 yıllıkların son zamanı 2 yıllık önlisans bölümleri kapanaıyor
  • 2 senelikler kapanıyor
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Aa neden??

• A D M I R A L kullanıcısına yanıt
    bilmiyorum malesef
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

bende o görüşteyim işte ama ikisi bir arada gidermi ?

Hocam niye gitmesin ilk sene ne kadar zorlanabilirsin ki zaten sadece sınav zamanında çalışırsın fazla önemsemezsin asıl üni sınavına hazırlanırsın. Baktın istediğin puanı alamadın okuduğun bölüme devam edersin veremediğin dersleri de tekrar alır rahat rahat geçersin bence. İkisinden birini seçme zorunluluğu niye olsun ki birarada da götürebilirsiniz

Edit: puan kırılması olayı varmış onu hesaba katmamıştım eğer okul puanı yüksekse sıkıntı çıkabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi instance -- 28 Temmuz 2016; 15:53:28 >
  • aNTIWIRUS kullanıcısına yanıt
    Yok hocam olur mu öyle şey. Bir sürü myo var bu ülkede, onlar hiç müsade eder mi okullarının kapanmasına. Ayrıca kapanması demek herkesin 4 yıl okuması anlamına gelir bu da ara eleman açığını arttırır. 4 yıl okuyan adam ara eleman olmayı kabul eder mi hiç?? Keklemişler galiba sizi :D

• instance kullanıcısına yanıt
    peki tercih yapınca puan ne kadar kırılıyor
  • quote:

Orijinalden alıntı: aNTIWIRUS

peki tercih yapınca puan ne kadar kırılıyor

Onu hesaba katmanjştım hocam mesajı düzenledim okul puanınız yüksek mi? Yarı yarıya diye biliyorum ben

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.