Şimdi Ara

Silinsin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
86
Cevap
2
Favori
4.610
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
3 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hdhdjdjdbdbd -- 3 Kasım 2019; 6:3:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Üniyi bıraksam ailemin haberi olur mu

• Up

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Bende uniye diye gidiyorum uninin kutuphanesinde çalisiyorum haberleri yok

• Mbs234 kullanıcısına yanıt
    Hocam bugün twitterda uluslararsı bir diş bloğu takip etmiş beni açtıgım ankette diş kazanırsın çoğunluktaydı ve beni diş kazandı sandı muhtemelen içime oturdu resmen artık ben de diş hekimi olmak istiyorum:(

Siz ne istiyorsunuz ailenizin haberi olmadı mı atıyorum vizeye girmedi diye ya da devamsızlıgı var diye hiç mesaj geldi mi?

• Bunu bir tek ben yapıyorum sanıyordum. Başkalarının olduğunu da bilmek iyi hissettirdi. Haftada 3 gün sabah 9 aksam 5 kütteyim.

• Tweety1996 T kullanıcısına yanıt
    Hocam ailenizle birlikte mi yaşıyorsunuz? Ailemizin haberi olmaz değil mi?

• quote:

Orijinalden alıntı: Hdhdjdjdbdbd

Hocam bugün twitterda uluslararsı bir diş bloğu takip etmiş beni açtıgım ankette diş kazanırsın çoğunluktaydı ve beni diş kazandı sandı muhtemelen içime oturdu resmen artık ben de diş hekimi olmak istiyorum:(

Siz ne istiyorsunuz ailenizin haberi olmadı mı atıyorum vizeye girmedi diye ya da devamsızlıgı var diye hiç mesaj geldi mi?
    Hocam ben beslenme okuyoeum bu yil tıp veya diş için çalişiyorum aileye hic bi türlü mesaj gitmez en fazla derslerden kalıyosun ort 2 olursa seneye kaldiklarini alttan verebiliyosun. Benim bolumde rahat zaten derslerde imza attiriyorum yerime vizeye girdim bi kaç bi sey yapip viktim boyle devam ettircem ailem izin vermez gizli hallediyorum ailemle yadiyorum bi arada siz de pes etmeyin bnce

Hocam vizeye de girmesek de haber gitmez değil mi gerçekten ecz. iyice nefret ettim artık . Kalırsam da haber gider mi?

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
    Hocam ailenizle yaşıyormuşsunuz bu işi gizli yapınca bir tuhaf oldum ama başarmak zorundayız sınav da 15 16 haziranda 7 ay sonra 7 ay bunu sürdürebilir miyiz sizce ben hiç gitmeyeceğim?

Evet birlikte yaşıyorum. Böyle ders notu, sınav sonuçları takip eden bir aile değilse problem olmaz. Bir aydır bu şekildeyim.

Hocam o konuda yalan söylerim artık çok karışmazlar ama vize notlarını sorarlar . Siz vizeye girdiniz mi?

• Yok ben başlamadım bile. Vize sonuçlarını felan kendileri öğrenemezse sorun olmaz hocam.

• Eskiden bunu yapıp kazanmiş arkadaşlar lütfen bize yol gösterin.

Hangi üni hocam

Hocam bu yolu deneyeceğim artık okuldan da aramazlar herhâlde . Siz ne istiyorsunuz?

• Sanmıyorum. Girmeyince direk 0 girmiyorlar mi zaten. Lisede kaldı aileyi aramalar

• Ege tıp

• 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.