Şimdi Ara

Üniversiteye tekrar hazırlanmak ne kadar mantıklı?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
260
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba, Çukurova Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okuyorum, hazırlıkla beraber 1. Senemi bitirdim. Ama açıkçası boşuna okuyormuşum gibi geliyor bölümden pek memnun değilim. Bu aralar sınava tekrar girmeyi düşünüyorum. En nihayetinde bu benim kararım benim karar vermem lazım ama sizin de fikirlerinizi almak istedim. Çünkü adanadaki insanlarla da pek kafam uyuşmuyor bazen çok sıkıntı yaşıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Sınava tekrar girmek istiyorsun da sen o süre zarfında 2.sınıfı okuyup bitireceksin 3 yıl kayıp olacak onun yerine merkezi yatay geçiş hakkını kullanman daha mantıklı değil mi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Carl_Sagan

Sınava tekrar girmek istiyorsun da sen o süre zarfında 2.sınıfı okuyup bitireceksin 3 yıl kayıp olacak onun yerine merkezi yatay geçiş hakkını kullanman daha mantıklı değil mi ?

Yatay geçiş için ortalamam iyi değil yatay geçiş hayal şuan için. Ayrıca eğer olur da kazanırsam daha iyi bir yeri, verdiğim dersleri okuturum okutabildiklerimi

• cyber518 kullanıcısına yanıt
    Hocam sen başarı ile yatay geçişten bahsediyorsun, ben sana merkezi yatay geçişten bahsediyorum ikisi farklı şeyler senin ondan haberin yok galiba.Kısaca bahsedeyim 2013 girişlisin sanırsam 2013 yılındaki taban puanları baz alarak senin puanından daha düşük olan istediğin her bölüme ve üniversiteye geçiş hakkına sahipsin internetten araştır.Araştırırken de yatay geçiş yazma Merkezi Yatay Geçiş yaz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: cyber518

Arkadaşlar merhaba, Çukurova Üniversitesi bilgisayar mühendisliğinde okuyorum, hazırlıkla beraber 1. Senemi bitirdim. Ama açıkçası boşuna okuyormuşum gibi geliyor bölümden pek memnun değilim. Bu aralar sınava tekrar girmeyi düşünüyorum. En nihayetinde bu benim kararım benim karar vermem lazım ama sizin de fikirlerinizi almak istedim. Çünkü adanadaki insanlarla da pek kafam uyuşmuyor bazen çok sıkıntı yaşıyorum. Siz ne düşünüyorsunuz?

Bende çukurovada edebiyat okuyordum bu yıl bırakıp istanbulda iyi bir iletişim fakültesi kazanmayı istiyorum.İnsanların gereğinden fazla heyecanlı olduklari doğru ama ben 1 sene boyunca hiçbir olay yaşamadım bırakmak istememin nedeni tamameb bölümden nefret etmem

• Hocam o şekilde dediğin gibi daha düşük puanlı bi bölüme geçiş yapabiliyorsun evet ama zyanezaten aldığım puanla Çukurova beni en mutlu edebilecek yerdi ama şuan mutlu değilim daha yüksek bir üniversite hedefim...

• Anladım hocam hakkında hayırlısı olsun çok mutsuz isen denemeye değer çok geç kalmış sayılmazsın
  • Askılıklı kullanıcısına yanıt
    Ben de olay yaşamadım ama mutlu değilim dediğim gibi insanlarla kafam uyuşmuyor pek ama senin bölümle alakalıysa bence kesin değiştir çünkü sevmediğin bir iş yapmak zulüm olur sonra

• Aynen hocam bi de akademik olarak da daha başarılı bir üniversite istiyorum açıkçası eğitim yönünden de memnun değilim hocalar kitaplardan slaytlardan anlatıp duruyorlar bi soru sorsan bakmadan cevapla desen cevaplayamayacak durumda bazıları, böyle olunca da ben iyice soğuyorum derslerden

• modernkro M kullanıcısına yanıt
    KPSS, Devlet, ciddi misin sen hocam ya

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.