Şimdi Ara

Üniversiteye başlayacağım şehrimden gitmek istemiyorum

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
21
Cevap
0
Favori
1.507
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar istanbuldan izmire gideceğim çok sosyal biriyimdir ama burda çok fazla sevdim insan olduğunu farkettim ve gider ayak duygusal bir şeyler hissettiğim bir var galiba içimde kötü bir his ne yapacağım bilmiyorum.Keşke bazı şeyler olması gereken zamanda olsaydı

• Gün geçmiyor gitmek istiyorum bir an önce .d

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://forum.donanimhaber.com/uniye-gitmek-istemiyorum--128676022#128676022

hocam birkq hafta once actigim konu bende ayni durumdaydim benim okul acilali 1 hafta oldu neyse ilk gunler evi ozledim hatta yurt odasinda agladim bile ama oda arkadasim baya iyi biri cikti ve sosyal biriside beni gittigi her yere cagirdi bu 1 hafta boyunca konuma bakarsan anlarsin ne kadar asosyal oldugumu ama 1 haftada ben bile acildim hatta suan arkadasin beni tanistirdigi i kizlardan biri bana yaziyor suan konusuyoruz hayati boyunca eli kiz eline bile deymemis ben daha ilk haftadan kizla konusuyorum.Hayat cidden cok ilgic uni hayati candir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NUSR-ET -- 15 Eylül 2017; 22:29:1 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Hocam okumak için en iyi olan 2-3 şehirden birine gelmissin ne üzülüyorsun ya . gel bi kordonda sana boyoz ismarliyim

• asıl sorun konaklama yurt çöplüğünde kalınmaz evde tutmak ayrı zorluk en iyisi kendi şehrinde oku
  • Arkadaslar oyle ev ortamini anlattilar ki paran varsa kendin cik eve kafan rahat tanimadigin ipsiz sapsiz insanlarla sinirlenecegine

• Oo hacı hayırlı olsun bakalım gel gel doldururuz biz onların yerini hangi üniversite? Egeyse kesin takılalım. Değilse de sıkıntı yok belki ikinci bir izmir zirvesi vakti gelmiştir.
  • Ben de ilk evden ayrildigimda nasil yapcam falan diyordum.Simdi okul acilsa da evime gitsem modundayim.Sosyalim diyorsun gidecegin sehir de cok guzel buyuk ihtimal yariyilda donmek istemeyeceksin bile

• Elazığdan iyidir bilader,koşa koşa gitmen lazım..
  • Sakaryadan iyidir bilader,koşa koşa gitmen lazım..

• İmza konu uyumsuzluğu

• Bende yarın akşam gidiyorum izmire okuma amaçlı olaraktan. Aksine gayet mutluyum

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben de Sakarya'dan Ankara'ya geldim,şu an süper gidiyor xd

• Açıkçası çok yersiz ve anlamsız bir endişe taşıyorsun genç dostum gideceğin yer dünyanın en güzel şehirlerinden biridir hatta belki okuldan sonra İstanbul dışına kalıcı yerleşmeyi bile düşünebilirsin, sana sevdiğim bir arkadaşımın yaşadığı bir olayı anlatayım çocuk üniversite için Muğla tarafına gitti okul hayatı boyunca çok sevdi okul bitince ise güzel bir mekan açtı en azından 7 yıldır orada yaşıyor çok mutlu huzurlu stres yok sana tavsiyem İstanbul dan kaç kurtar kendini

• Nik ve durum uyumu

• arkadaslar sabah 11 de indim odaya geldim oda arkadaşımla kahvaltıya çıktık bide eski okuldan arkadas buldum güneşin batmasini bekliyoruz

• quote:

Orijinalden alıntı: NUSR-ET

https://forum.donanimhaber.com/uniye-gitmek-istemiyorum--128676022#128676022

hocam birkq hafta once actigim konu bende ayni durumdaydim benim okul acilali 1 hafta oldu neyse ilk gunler evi ozledim hatta yurt odasinda agladim bile ama oda arkadasim baya iyi biri cikti ve sosyal biriside beni gittigi her yere cagirdi bu 1 hafta boyunca konuma bakarsan anlarsin ne kadar asosyal oldugumu ama 1 haftada ben bile acildim hatta suan arkadasin beni tanistirdigi i kizlardan biri bana yaziyor suan konusuyoruz hayati boyunca eli kiz eline bile deymemis ben daha ilk haftadan kizla konusuyorum.Hayat cidden cok ilgic uni hayati candir.

Hocam bende hazırlığım yarın ilk gün okulda heyecan var baya bakalım

• Sakarya'ya gelmeyin arkadaşlar net bilgi gidin Kırıkkale'ye daha iyi yeminle

• quote:

Orijinalden alıntı: Güçlü asker

Sakarya'ya gelmeyin arkadaşlar net bilgi gidin Kırıkkale'ye daha iyi yeminle

Vadi54 te kalıyorum valla zıbardım şuanda istanbuldayım otogara gidicem şimdi . Kykda kalanların işi daha zor bizde ps okey kart bilardo falan var , ben sıkılıyorum kykda kalan ne yapsın.

• Puantum kullanıcısına yanıt
    Bende vadi54 teyim kanka ya

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.