Şimdi Ara

üniversitenin açılması için imza topluyorlar (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
92
Cevap
0
Favori
4.881
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
33 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: cheers darlin

Örgünün bir faydası yoksa, uzaktanla aynıysa coronadan sonra da uzaktana geçelim. Herkes aöflü olsun.
    Ülkede düşünen adam eksikliği çekiliyor. Ulan akp düşünebilen herkesi kaçırttın bize de bunlar kaldı işte.

8. ve 12. sınıf olup da okulların açılmasını isteyenler de size göre karı peşinde. Minik aklınız bu kadar çalışıyor işte.

Kendi (üniversite) hayatınız bomboş geçti diye herkesinki de öyle geçecek değil.
    yalan değil mi be iki kız görseniz davranışınız değişiyor kabadayı kesiliyorsunuz. okulum bomboş mu geçti haha. bir sürü ülkeden arkadaşım oldu, nasıl davranacağımı öğrendim, pazarlama tekniklerini öğrendim ve bunun sayesinde rgbli rog strix vs ömrüm boyunca almayacağım, insanları öğrendim
    hadi iyi geceler
    1. amacın kız olduğunu hiçbir şey değiştiremez 5. yılım beni kandıramazsın

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started_With_FX5200 -- 3 Eylül 2020; 3:20:1 >

• Bir üniversite öğrencisi olarak konudaki mesajları okuyunca gözlerim kanadı. Ulan içinizden biri bile mi üniversitede adam akıllı ders çalışmadı üniversitede okumanın ne demek olduğunu bilmiyor. Online eğitimi savunan herkesin boş beleş ders geçme kafasında olduğunu iddia etmiyorum ancak her boş beleş ders geçem modunda takılan adam online eğitimin devam etmesi gerektiğini savunuyor.
    Not: Sadece fikir belirtmek istedim üniversitem hybrid eğitime geçiyor. İmzayla şununla bununla uğraşmıyorum.
  • Tamam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Andorid A kullanıcısına yanıt
    2 ortalamayla mezun olmuş adamlar burada ahkam kesiyor hocam, önüne gelen herkesin üye olabildiği yerlerde bu tipleri çok görürsünüz.

• Çünkü herkesin hayatı seninki gibi kız ekseninde dönüyor
    Şu yazdıklarından anlamak o kadar kolay ki karşı cins manyağı olduğun

• quote:

Orijinalden alıntı: cheers darlin

Çünkü herkesin hayatı seninki gibi kız ekseninde dönüyor
    Şu yazdıklarından anlamak o kadar kolay ki karşı cins manyağı olduğun
    okulda kızdan başka sohbet döndüren mi var? yaz okulunda bir arkadaşım keşke şu kızın göbeğini yalasam demişti. yabancı arkadaşlarım oldu da kurtuldum
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mr.Aykumos

Bu mesaj silindi.
    kusura bakma harvardda okuyan çocuk herkes benim gibiydi çünkü 300 binle bile girilen bir yerdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Started_With_FX5200 -- 3 Eylül 2020; 4:17:49 >
  • Üniversite son sınıfım okullar açılmalıdır taraftarıyım. Nedenleri ise:
    * Emek vererek geçtiğim derslerden emeksiz kolay bir şekilde geçenler oldu. Ben kendimi kasıp B ile zor geçtiğim dersleri, 2. Dönem yatarak A ile geçtiler.
    * Lab eğitimini alamadan rapor yazıyoruz.
    * Dersleri öğrenemiyorum. Ev ortamında yalnız başıma eğitim olmuyor.
    * Aday mühendislik gibi programlar iptal oluyor. Meslek için ön eğitim ve işe alım proseslerini kolaylaştıran programlardan eksik kalıyoruz.

Yani neymiş karı kız için değil gerçekten öğrenmek için gidiyorum. Olması gereken isteyen gidip istemeyenin gitmemesidir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dugers -- 3 Eylül 2020; 5:40:29 >
    < Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Started_With_FX5200

sanki 4 4lük okula gidip ders çalışıyorduk vizeden sonra 1 hafta kaçıyorduk eve

Alıntıları Göster
    Kardeşim sen böylesin diye niye herkesi bir tutuyorsun. yazık senin üniversite hayatına o zaman ne diyeyim.

• Yüz yüze eğitim diye tutturanlar hele bir hasta olsunlar, çark edeceklerine yüzde 500 katrilyon eminim.

Ama ne yapacaksın işte, kimilerinin jetonu COVID-19'u tatmadan düşmüyor.

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    30 yaş altı covid ölme oranına bak sonra boş yapma ne diyeyim

• Benimki de 2400 le girilen bir yer, demek ki bilmeden konuşmayacakmışsın

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Boş yapma dediğin adam doktor zaten mübarek, kimin işini kime öğretiyorsun sen?

• DrakeMcCain kullanıcısına yanıt
    30 yaş altı ölüm oranını bilip de konuşuyorsan daha kötü??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi cheers darlin -- 3 Eylül 2020; 12:36:16 >
  • Şu üniversite öğrencilerine iftira atanlar, öğrencilerin açılmasını istemesi gayet normal değil mi bu sadece Türkiye'ye özel değil, İngilteredeki arkadaşlarım da istiyor ki çoğu hibrit açılacak, Avusturyadaki arkadaşım da istiyor,Alman olan da.Tek bu ülkeye özel olan sizin iğrenç iftiralarınız ve tavırlarınız,rezilsiniz.İngilteredeki arkadaşıma tıpları bile online düşünüyorlar dediğim de siz kafayı mı yediniz diye tepki verdi zoomdan mi çalışacaklar diyip dalga geçti adam çevre bilimleri okuyor ve üniversitesi açılıyor.

• cheers darlin kullanıcısına yanıt
    Adam ölüm oranından bahsetmiyorki.28 yaşında bir tanıdığım covid oldu.Hasta yatağında doktora fişimi çekin dedi.Boğazımda yılan var.Nefes alamıyorum.Yutkunamıyorum.Fişimi çekin dedi.İnsanlar bu acıyı yaşamak istemiyor.Senin gibi taş kafalılarda gençlerde ölüm oranı az diyor.Sorsan üniversite okuyorsun.10 iq Türk gençliğinden birisi daha

• _Gmn_ kullanıcısına yanıt
    Doğal seçilim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.