Şimdi Ara

Üniversiteli Axesslilere 180 tl Chip Para

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
67
Cevap
7
Favori
7.525
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8344/universiteli-axesslilere-online-alisveriste-5-chip-para
    https://www.axess.com.tr/axess/kampanyadetay/8/8343/universiteli-axesslilere-ulasimda-5-indirim

Kampanya linkleri yukarıda yer almaktadır. Dünden beri internet sitelerinde gözüküyor. Uygulamada hala gözükmüyor. Müşteri hizmetlerini aradım. Kişiye özel kampanya diyor. Kişiye özel yazan biryer göremedim. Bilgisi olan var mı ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ölücü_mühendis -- 10 Mayıs 2018; 8:14:55 >

• üniversitelilere 180 cip yazarsan daha çok ilgi görür,biraz sönük kalmış
  • Axess mobilde gözüküyor teşekkürler

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gençler neo kartı olan var mı ?

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Hangi başlık altında ? bende hala yok

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Online alışverişte 180 TL'ye varan %5 chip-para fırsatı için Axess Mobil’den “Kampüs Modu”na girin

• Proprietor P kullanıcısına yanıt
    Bende kampüs modu yok. Tel android mi ?

• benim anlamadığım üniversiteli olduğumuzu nasıl ispatlayacaz ?

kampanya 30 yaşına kadar olan herkese açık mı ?
  • bende de yok kampüs modu
  • iyi güzel söylüyosunuz da kampanya şartlarında şu şekilde yazmışlar. eksi26 kart dememişler;

"Kampanyadan sadece 18-30 yaş arasındaki üniversiteli asıl Axess kredi kartı ve Neo banka kartı sahipleri yararlanabilir."
  • alitaro A kullanıcısına yanıt
    Bankayla görüştüm kampüs modu yok dedim. Halledicez dediler. Hâlâ çözüm yok. Öğrenci belgesine de gerek yok dediler. Nasıl çözüyorlar anlamıyorum.

• Öğrenci olup exi26 neo ya da kredi kartı olan kişilerde çıkıyor. Öğrenci olup bu kartı olmayanlarda çıkmaz uygulamayı öyle ayarlamışlar.
  • Exi26 diye bir kart kalmadı normal axess gönderiyorlar başvuranlara

• quote:

Orijinalden alıntı: sofist67

Öğrenci olup exi26 neo ya da kredi kartı olan kişilerde çıkıyor. Öğrenci olup bu kartı olmayanlarda çıkmaz uygulamayı öyle ayarlamışlar.
    Hocam exi26 kartımın sktsi geçtiği için yeni kart göndereceklerdi ama ben sabredemeyip zonguldak merkezdeki şubeye gidip son durumu sorduğumda kartın kuryede olduğunu ve normal neo kart olarak gözüktüğünü söylediler bana şubedekiler.Ben önce kuryeye ulaşmaya çalıştım ama ulaşamayınca dağıtımdaki kartı iptal ettirip şubeden neo kartı aldım.Müşteri hizmetlerini arasak bu menü için yardımcı olurlar mı acaba?
  • serichelli kullanıcısına yanıt
    Ben arayip denedim. En son subeye öğrenci belgesi vermemi istediler geçiş için. Öğrenci durumuna geçince de kredi kartı limitin düşmeli vs dediler. Şuan sıkıntılı durumda şube akşam arayacak.

• serichelli kullanıcısına yanıt
    Şubede exi de olabiliyordu exi alsaydın.

İki öğrenci kartı var birinde exi26 neo var kampüs modu var

Diğerinde exi26 süresi doldu neo yolladılar onda kampüs modu yok.

Her iki hesap için internet bankacılığında bilgileri öğrenci olarak gözükmekte. Şikayet oluşturup bir güncelleme ile sorunu çözebilirler. Kayıt açtırmakta fayda var.
  • bende de kredi kartı ve neo kart var fakat kampüs modu çıkmadı, temsilciyle canlı yardımdan görüştüm ne yapmam gerekli diye fakat bot gibi kopyala yapıştır cevap veriyor her yazdığıma detaylandırabilir misiniz diyor çözüm yok, "anektarın nesini anlamıyorsun bacım" diyen dayıyı çok iyi anladım.
  • sofist67 kullanıcısına yanıt
    benim kartların hiçbirinde exi26 yazmıyor ama bende o mod var kart üzerindeki yazı ile alakası yok

• Öğrenci kartlarının aidatı hakkında da bilgi verebilir misiniz sayın Axessliler.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yüksek lisans yapanlara verirler mi ki bu kartı yaş 30+ ama :)
  • 
Sayfa: 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.