Şimdi Ara

Üniversiteden TYT koruyup ilk 100 denemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.055
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar 2020 YKS ile yerleştim EA'dan. Bölüm ve okuldan memnunum, ham olarak ilk 100'e girsem KYK bursunu almama yetiyor sanırım. Geçen sene TYT'yi iyi yapmıştım, öncelikle bunu herhangi bir ham puan düşüşü yaşamadan koruyabiliyorum değil mi? Sözelden tercih vs yapmadan sadece hamda dereceye girerek bir üniversite öğrencisi olarak bursu alabiliyor muyum?

• Evet
  • Tyt kaç k
  • 5k

• Hocam sizce tyt 17k ile denemeye değer mi? Yoksa tekrardan tyt'ye girilmeli mi? Sözel konusunda kendimden pek emin olamıyorum açıkçası ve tyt sözel bölümde çok etkili olduğu için kararsız kaldım. Başvurunun bitmesine de az kaldı

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi nulliusinverba -- 1 Mart 2021; 19:23:9 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • nulliusinverba N kullanıcısına yanıt

17 k ile çok çok zor

• Tyt çalışmalı mıyım yoksa sınav heyecanı olmadığı için daha iyi yapacağımı düşünüp boş mu vermek daha iyidir emin olamıyorum:/ hocam sizce tyt'de en kötü kaç sıralama olmalı

• 17k ile gayet mümkünatı var. Zaten puan hesaplaya sitelerden bakabilirsiniz. +70 ayt neti biraz da sınavın zorluğu işe ilintili olarak sizi ilk 100’e taşıyabilir. Bu sene ben de sözelden ilk 100’e girmeyi deneyeceğim ama 2019 girişli olduğumdan tyt’mi kullanamayacağım maalesef. Bence 17k sözel için yeter bir sıralama.
  • nulliusinverba N kullanıcısına yanıt
    ben yerinizde olsam tytye de girerdim çünkü 17k biraz zorluk çıkarabilir. zaten bildiğim kadarıyla otomatik olarak iyi olan tyt alınıyor.
  • ilk 100 için tyt bence en az 10k olmalı sözel de tabi diğerlerinde çok daha iyi olmalı

• 75+ gerekir bence hocam

• Soruavcısı S kullanıcısına yanıt

Hocam sizin 111.25 idi sanırım.Siz deneyecek misiniz? Denemezseniz yazık olur bence.Hala 1 gün var başvuru yapmadıysanız

• deneyeceğim evet. ama çok da bir şey beklemiyorum. şu ana kadar bir şey yapmadım ve edebiyat benim için biraz sıkıntılı. belki ydtye yönelik çalışabilirim.
  • 97.50 tyt (18k) + 70 ayt neti hamda 156 getirmiş geçen sene. Bu seneki sınavın zorluğuna bağlı olarak gayet ilk 100’e sokabilir ama tabii 72-73 net daha garanti olacaktır.
  • JusteMilieu kullanıcısına yanıt
    97 tyt 72 ayt ilk 100 getşrdi bu sene 102 75 90-100 arası gelir bence
  • Dediğiniz netler ilk 30’a sokmuş geçen sene. Ben o kadar yükseleceğini düşünmüyorum. 100-72 gibi bir denge daha mantıklı ilk 100 için, tabi spekülasyon her şartta.
    Nerden bakıyorsun bilmiyorum ama ilk 30 u getirmedi hocam o netler
  • 102.25 76 yapan arkadaş forumdan hamda 15. oldu. Bence sen kaynağını söylemelisin.
  • Ben de 100 (12k) ve 68.75 yapip 153 oldum hamda

76 ile 72 arsında çok büyük fark var

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.