Şimdi Ara

Üniversitede memleketi özlemek

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
60
Cevap
0
Favori
4.294
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çok kötüyüm ağlamaktan heder oldum kimseyle konuşmuyorum ne yapacağım 4 yıl nasıl geçecek:(

Sevdiklerimi çok özlüyorum .

Ne yapmalıyım

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• .
    edit: yanlış anlaşılma

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERKYABGU -- 2 Ekim 2017; 21:50:41 >
  • BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Hocam erkeğim

• Kalk ayağa kendine gel , hep ailenin yanında mı yaşayacaksın ? Güçlü ol , sakın okulu bırakmak gibi şeyler düşünme , yapacak bir şey yok .
  • Arka Destroyer kullanıcısına yanıt
    Hocam çok istediğim bölümden şuan tiksiniyorum nasıl derslere çalışacağım ne yapacağım hiç bilmiyorum merkezi puanla Kayseri'ye geçmeyi düşünüyorum ama nasıl olacak bilgim yok suanki okul yıllık Kayseri dönemlik girdim derslere baktım farklı çoğu .

• Niye uzak yer yazdın ki baştan? Sayılı gün ömürleri kaldı anne babanın.

• Hepimize moral oldun hocam çok saol.

• ismail58000 kullanıcısına yanıt
    Pardon hocam ismaili görmemişim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BERKYABGU -- 2 Ekim 2017; 14:53:12 >
  • akkda kullanıcısına yanıt
    Blokla geç yani nasil bir ruh yapısı insanlara eziyet için nefes alır bilemiyorum .Göz yaşı akitmaksa amacı başardı . Hiçbir şey demiyorum yazıklar olsun .

• bir kaç güne alışırsın kendine arkadaş bul gez dolaş çok canın sıkılırsa eve gider gelirsin çoğu kişide böyle olur rahat ol

• Niye çok duygusalsın hocam

• Bir zaman sonra eve gitmek istemeyeceksin, yaz tatili çabuk bitsin isteyeceksin.

Hocam ben de aynı durumdayım. Evimden yaklaşık 14 saat uzaklıktayım. Yurtta kalıyorum. Ve gerçekten kötü. Odam en üst katta. Dağlara baktıkça tüm tanıdıklarım bun dağların ardında diye düşünüp üzülüyorum hatta ağladığım oldu. Alışırız inşallah. Yolumuz açık olsun.

• quote:

Orijinalden alıntı: yuho01

bir kaç güne alışırsın kendine arkadaş bul gez dolaş çok canın sıkılırsa eve gider gelirsin çoğu kişide böyle olur rahat ol

Hocam bölümde devam zorunluluğu yok Kayseri'ye geçsem diyorrum 3 gün gitsem yetiyor 3 gün kayseri 4 gün memleketim iyi olur diyorum :(

• BERKYABGU kullanıcısına yanıt
    Bende bilmiyorum hocam çok özlüyorum üzülüyorum

• akkda kullanıcısına yanıt
    İnşallah hocam inşallah :(

• Mimar SaNAN kullanıcısına yanıt
    Yok hocam yok inan olecem ağlamaktan salya sümük yazıyorum . Keşke diyorum keşke

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Yok hocam yok inan olecem ağlamaktan salya sümük yazıyorum . Keşke diyorum keşke

Annen ve baban yaşlanırken yanlarında olamamak.. Seni o kadar iyi anlıyorum ki

hocam anlamadım kayseri de mi okuyorsun memleket neresi eğer dediğin gibi devam zorunluluğu yoksa canın ne zaman isterse gidersin ama çok aksatma sonrası kötü oluyor bunları çok düşünme ilk zamanlar okulu bırakmak isteyenler yada memleketine geçmek isteyenler çok oluyor alışırsın takma kafana

• quote:

Orijinalden alıntı: ismail58000

Zamanla alışırsın. İnsanlar anne-babasını kaybediyor ve buna bile alışıyor.

Sen kendini okula ver. Bundan 4 sene sonra yani okulu bitirdikten sonra ailenin yanına gidince artık o evde fazlalık olduğunu anlayacaksın. Çünkü ailen sensiz yaşamaya sende ailen olmadan yaşamaya alışmış olacaksın.

25 yaşından sonra ailesiyle yaşayan ve mutlu olan insan yok.

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.