Şimdi Ara

Üniversitede Kaldığım Derse Tekrar Girmek Zorunda mıyım?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Beyler alttan matematik kaldı, ben bu derse tekrar girebilir miyim? Ya da girmek zorunda mıyım? Bilgisi olan var mı? İllaki vermek zorundayım onu biliyorum ama, merak ettim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-BA761BEEF -- 28 Temmuz 2018; 5:26:12 >

• Benim üniversitede alttan aldığın dersi devamsızlıktan kalmadıysan devam zorunluluğu yok

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bak dostum üniversite okuyorsan eğer bir üniversiteli gibi ol. Sen artık yüksek öğretim gören bir insansın. Liseli kafasından çık artık. Senin kendine ait fikirlerin olmalı ve bu fikirleri sağlıklı bir şekilde ifade edebilmen gerek. Sen mahalle kahvehanesinde pişti oynayan adam değilsin. Sen bu toplumun aydın adaylarından birisisin. Velhasılıkelam bu saatten sonra senin artık bulunduğun örgüt içinde yasal hak ve sorumluluklarını, örgütün işleyiş biçimini bilmen gerekir. Bunu da bulunduğun örgüt sağlamak zorundadır. Eğer sağlamıyorsa orası yeterli düzeyde olmayan bir üniversitedir. Şimdi yapacağın şey üniversitenin sitesine girip yayınlanmış olan yönetmelikleri okuyarak seni ilgilendirecek hususlar hakkında bilgi sahibi olmandır.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.