Şimdi Ara

Üniversitede İzmir mi Antalya mı neden

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
24
Cevap
1
Favori
2.687
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Akdeniz vs ege üniv eğitimden ziyade şehir olarak soruyorum arkadaşlar fiyatlar, insanlar, part time çalışılabilecek iş genel yaşam vs bir üni öğrencisi için sizce hangi şehir daha iyi ve neden

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >

• Up up

• Antalya üzmez.

• Akdeniz hem eğitim hem sosyal olanaklar hem antalyanın alt yapısı olarak alır. dokuz eylülün şartlar zorlar, ege ile akdeniz kapışır akdeniz kampüsü düzeni, kulüpleri ve eğitimi ile daha önde şuanda da kafa kafayalar ama 5-10 seneye fark akdeniz lehine ciddi açılacaktır diye düşünüyorum.

• Teşekkürler hocam yorum için

• akdenizi bilemiyorum ama ege üniversitesinin kampüsü güzel. Bulunduğu ilçe de İzmir'in en kalabalık ilçelerinden biri. Sanırım Alsancaka da metroyla 15-20 dkda gidebilirsiniz. Uzunca bakmak isterseniz şöyle bir konu vardı ben de ilk gittiğim zaman faydalanmıştımhttps://forum.donanimhaber.com/izmir-kent-rehberi-gelenler-gelecek-olanlar-ve-gelmek-isteyenler-icin--65681837

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ege yazılacaksa İzmir, Dokuz Eylül yazılacaksa Akdeniz.

• thevictorious kullanıcısına yanıt
    Kanka sen itü bilgisayardaydın dimi nasıl gidiyor

• Ankara

Antalya daha iyi duruyor

• İzmirde güncel fiyatları bilmiyorum ama antalyaya hakimim üniversite çevresinde ev fiyatları çok artmış ve genel olarak antalya pahalı maalesef
    Ankarayı öneririm

• 8 yıl Antalya'da , 2 yıl da İzmir'de yaşamış biri olarak söyleyebilirim ki birbirlerine çok yakın şehirler. Kira fiyatları olsun, dışarı çıktığında yapacağın masraflar olsun çok çok yakınlar. Eğitim olarak da birbirlerine yakındırlar. Sosyal ortamı önemsiyorsan, sürekli etkinlik vb olsun gece hayatı dolu dolu olsun istersen İzmir'i seç. Ama çevre çok önemli değil sakin bir yer olsun sadece tatil zamanları coşayım dersen Antalya yaz. Dediğim gibi birbirlerine çok yakın yerler. Karar senin.

• elimdeki son as değil kullanıcısına yanıt

keşke kardeşim, karıştırdın birisiyle sanırım.

• canım izmirim kurban olurum bu şehre on numara beş yıldız gel oku burda hayatta pişman olmazsın

• konya

• tr.wikipedia.org
    Halep Üniversitesi - Vikipedi
    https://tr.wikipedia.org/wiki/Halep_%C3%9Cniversitesi

• Akdeniz üniversitesine 4 yılımı(keşke uzatsaydım...) vermiş biri olarak NETT ANTALYAA

Okul şehrin göbeğinde part time çalıştığında gecikmeden dersine gidebiliyorsun ucuz yeme içme de bulabiliyorsun pazarlarında zaten her şey taze ve lezzetli. ki şu an ucuz meyve sebze yok en azından pahalıya bile gerçekten doğal bir şey yiyorsun. İstanbulda ben o ürünü bahçeden doğal diye 2 kat para ödüyorum. Ayrıca sokaklarında bolca incir ağacı, üzüm, dut vs oluyor. Yürürken bir göz hakkı alabilirsiniz :D:D Hem şehrin 3 de 2 si sahil öyle kordon gibi de değil denize girebilirsin. Okuldan işten bardan çıktığında antalyanın neresinde olursan ol 20 dakika sonrasında denize girebilirsin :D

Suriyeli afganlı da yok <3

• 30 kişiye sorduysam yarısı izmir yarısı antalya diyor hala emin değilim

• Antalya daha pahalı bir şehir kiralar yüksek Ege üniversitesi iyidir. Eğitim olaraksa Dokuz Eylül en iyisi

• 
Sayfa: 12
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.