Şimdi Ara

Üniversitede İpad Mini mi ? Asus leptop mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar merhaba ben bunu sene kısmetse universiteye baslıyorum asus k53sv leptopum var ama cok agır yer kaplayacagı ıcın ıpad mını dusunuyorum
    sizce yeni bir ipad mini mi almalımıyım ? Bilgisayar programcıglı okucam bilgisayarda odev ıhtıyacım olursa okulun bılgısayarlarında yaparım gerekirse.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi $php -- 14 Temmuz 2013; 23:39:23 >

• Programcılık için visual basic falan kullanman gerekirse ipad yalan olur bence.

Sen bence bilgisayarını satma.
  • Yok bilgisayarımı satmıcam :D Sadece evde kalcak
  • quote:

Orijinalden alıntı: $php

Yok bilgisayarımı satmıcam :D Sadece evde kalcak

bilgisayarınıda yanına al ipad mini de al
  • İpad akar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • hocam ipad mini retina değil demiş olayım.
  • Asusun ince modelleri daha çok işini görür
  • Bilgisayar bulunmalı yanında!
  • Bilgisayar yanında olmalı bence.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Kulspruta -- 14 Temmuz 2013; 23:52:09 >
  • Şunu da kafana yaz hocam ne kadar iyi tablet olursa olsun bir laptop değil.i5 bir laptopa hiçbir tableti değişmem iş görmesi bakımından.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi KırarımBoynuzunu -- 14 Temmuz 2013; 23:50:18 >
  • Bende ikisi var suan uni ogrencisiyim :) k serisi aldigim gune lanet olsun i7 islemci 6 gb ram var ekran karti 50 lira bi halt acmiyor.

İpad miniyi kacirma bnce retinasiz diyenler gelir smdi oda onemli bi ayrinti degil İLK DEFA İOS KULLANCAKSAN

• ipad mini işini görür.
  • Programcılık öyle okul bilgisayarında falan ara sıra geçiştirmeyle olmaz.Elinin altında bir tane windows olucak

Ekleme:

Program yapacağım diyen adama ipad mini iş görür diyenlere sadece şunu diyorum;

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Bilgisayar Bağımlısı -- 15 Temmuz 2013; 0:13:45 >
  • Yorumlarınız için tskr ikisinide alicam retina felan hikaye. Minide film keyfi facebook safari yeter bana .. pc de goturcem .

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.