Şimdi Ara

Üniversitede arkadaşlarına yaşını gizleyen var mı ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
693
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • çocuk gibi ya da abi gibi gözükmek istemeyenler var mı öyle birileri ?

• benim arkadaş grubunda bi çocuk vardı, 19 yaşında olduğunu söylemişti. baya da seviyodum çocuğu, eğlenceli biriydi. sonra bi şekilde çocuğun 22 yaşında olduğunu öğrendik. yani çok öenmli bi yalan olmasa da güvenimiz sarsıldı çocuk gruptan dışlandı falan biraz. son zamanlarda da neredeyse hiç görüşmedim çocukla.
  • reşit olduk neden bilmiyorum babam amcam dayılarım hayvan gibi sakallı bende çok çok az var. arkadaşlarımla kıyaslıyorum heriflerin lise 1-2 deki sakalları gibi yeni çıkıyor.

evlatlıkmıyım lan diye düşündüm oda değil. (kalıtsal bazı şeyler var aktarılan sahibim bir kaçına yeni bir dna mutasyonu keşfedilmediyse evlatlık değilim.)

çocuk gibiyim yani.
  • eninde sonunda ortaya çıkacak. yalancı olmaktansa abi ya da küçük kardeş olmayı tercih ederim.
  • Eğer 3-4 sene gibi uçuk kaybın yoksa her şekilde bulursun yaşıtlarını. Yalan söylemeye gerek yok kompleks yapmak anlamsız.
  • quote:

Orijinalden alıntı: DeathWarrior

Eğer 3-4 sene gibi uçuk kaybın yoksa her şekilde bulursun yaşıtlarını. Yalan söylemeye gerek yok kompleks yapmak anlamsız.

hacım 4 yıl kaybım var. bir sene hazırlandım kazandım iki yıl okudum sonra bir yıl yine hazırlandım.şimdi yine kazandım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: pelpoy

quote:

Eğer 3-4 sene gibi uçuk kaybın yoksa her şekilde bulursun yaşıtlarını. Yalan söylemeye gerek yok kompleks yapmak anlamsız.

hacım 4 yıl kaybım var. bir sene hazırlandım kazandım iki yıl okudum sonra bir yıl yine hazırlandım.şimdi yine kazandım.

bırak ya kendinden 4 yaş küçük 1. sınıf taze liselileriyle arkadaş olmaya çalışıp ne yapıcaksın. yaşını gizleme bence bulursun üst sınıflardan takılacak birini. bu arada nereyi kazandın değdi mi bari?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: pelpoy

quote:

bırak ya kendinden 4 yaş küçük 1. sınıf taze liselileriyle arkadaş olmaya çalışıp ne yapıcaksın. yaşını gizleme bence bulursun üst sınıflardan takılacak birini. bu arada nereyi kazandın değdi mi bari?

Zonguldak makine müh. kazandım.daha önce fen bilgisiydi muğlada.il belki tatmin etmez ama bölümden memnunum.

• 27 yaşındayım. inşaat mühendisiyim , şimdi gazi ünv. uluslararası ilişkiler okuyacam bakalım nolacak :D
  • Yas saklamanın mantıgı ne cok sacma.
    Unv ortamında zaten hep yasıtın olcak dıye bırsey yok kı her yastan her turden ınsan var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.