Şimdi Ara

üniversite yaş korkusu (3. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
1.263
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bir şey olmaz. Ben 22 yaşındayım. 18imde girdim ilk üniversitem sonra bıraktım. İkinci üniversitemi okuyorum. Büyük olmanın avantajı çok fazla okurken.
  • bizm okulda 30-40 sene önce okuldan atılıp afla geri dönen adam var. 57 yaşında.
  • Üniversite'de kim öğrenci kim hoca anlaşılmıyor hoca sanıp selam verdiğim çocuk derste en ön sırada oturup hocaya soru soruyordu
  • 2.Sınıfım 94lüyüm sınıfta tonla 93-92-91li var 89lu bile var lan
  • herkes amca der, bayramda elini öperler
  • yaşım 24 1. sınıfım sorun yok
  • hukuk fakültesini ve işletme fakültesini görmüş birisi olarak söylüyorum hukuk fakültesinde genelde 19,yaştan başlar sıkıntı olmaz pek fazla işletmede baya düşüyor ama durum ama git oku sorun olmaz
  • bizde de afla dönen arkadaşlar vardı.adam 80 ihtilalinde yaşadıklarını falan anlatıyordu.güzel muhabbet dönüyordu.
  • bende senin gibi düşünüyodum liseden mezun olduktan sonra hemen vakit kaybetmiyim 2 yıllık falan olsun gidiyim sonra 4 yıllığa tamamlarım diye şuan 1.sınıftayım ama deli gibi pişmanım okula zorla gidiyorum resmen daha 19 yaşındayım bide düşün .Çalış adam akıllı seveceğin okuyabileceğin bi bölüme git yaş hiç önemli değil istersen 30 yaşında git ama seveceğin bir bölüme git iyi araştır.
  • hiç sakıncası yok. büyük olmanın yer yer iyi yanları var
  • quote:

Orijinalden alıntı: hærun

quote:

Orijinalden alıntı: TYLER*

Sıra arkadaşım 28 yaşında sınıfta 40 lı yaşlarda bi abla var o kadar söyleyeyim sen anla.

ya hayır şimdi millet 18de başlıyor psikolojim bozuldu

Ders çalışırsan onlardan daha başarılı bir öğrenci olursun bence. Onların anlamakta güçlük çektiği konuları sen daha kolay öğrenirsin. Döversin işte ergenleri. 2 tane tokat atarsın derse konuşunca.
    Ben 23 yaşındayım, aöf sosyoloji 2.sınıf.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Lwd -- 11 Ocak 2014; 16:08:03 >
  • 89 doğumluyum ve 94-95 doğumlu olanlar ile aynı siniftayim . Ne sorunu olacak ya

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.