Şimdi Ara

Üniversite öğrencisiyim 1 Serisi mi Yoksa a3 mü (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
42
Cevap
1
Favori
1.363
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: orcdnz

A3 sedan nasıldır? 70-80 bine kadar önerebileceğiniz başka var mı? Mesela büyüklük acısından bi ara jeep patriot da düşündüm. (Evet 1serisi ve a3le çok alakasız)

Sen su okulunla bolumunu bi soylesene bize

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni bmw 1 derim. Başarın için tebrik ediyorum bu arada. Bana da özel okuyacağına çalış araba alırız demişlerdi. Çalıştık kazandık istediğimiz mühü ama araba yok ortada.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DRK Sigorta -- 13 Eylül 2015; 15:26:37 >
  • +

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobil alemi -- 13 Eylül 2015; 15:39:44 >
  • Audi a3 ile BMW 1 serisi gayet 2side güzel araçlar.Ama arkadan itiş olması 50-50 aks dağılımı 8 ileri zf şanzımanı bana göre BMW 1 serisini daha öne çıkarıyor.a3te cok güzel araçtır.Test edip kalbine göre olanı al bence.
    Ama Bir başka önerim olucak sana üniversite arabası olaraktan Seat ıbıza cupra 1.4 180 bg modeli çok eğlenceli bir makinadır .Tam çakal arabası eğlenceli .Tipik üniversiteli öğrenci arabasıdır cok zevklidir onada bakmanı öneririm
    eğer tarzına uygunsa

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi otomobil alemi -- 13 Eylül 2015; 15:40:41 >
  • Alacağınız araç 0 mı ?
  • a 3 sedan cabrio Coupe al inanılmaz bir duruşu var ;)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • kartalus kullanıcısına yanıt
  • öğrenciye bmw 1 serisi daha iyi gider
  • 2 aylık bir A3 kullanıcısı ve aracı almadan önce bmw 1 serisini test etmiş birisi olarak ben kesinlikle a3 diyorum .

1 Serisinin elinin güçlü olduğu 2 özellik var biri zf 8 ileri şanzıman diğeri arkadan itiş olması . Gerçi 100-130 bg lik araba arkadan itse ne olur önden çekse ne olur :)

Gelelim donanım tavsiyesine

BMW de karar kılarsanız kesinlikle joy paketi ekleyin joy paketsiz o araba alınmaz .

A3 e gelirsek ben ambition + xenon far + cam tavanlı aldım . Aldığımda bmw nin joy paketlisinden 5000 tl pahalıydı ama joy paketten üstünlükleri spor koltuklar 17 inç jant ve 225 45 17 lastikler , spor dreksiyon , spor süspansiyon ve cam tavan aklıma gelenler . Ambition audi de spor paket olarak geçiyor eğer siz konfor odaklı araç istiyorsanız birde ambiente var bu araçta normal süspansiyon ve 16 inç jantlar sunuluyor .Spor koltuklar yerine yarı deri döşemeli koltuklar var ve ambition da olmayan hız sabitleyici var .

Birde siz baya uzun boylusunuz 1 serisi a3 e göre daha dar bilginiz olsun .

Bu arada a3 incelememize göz atmak isterseniz :http://www.oto-fan.net/audi-a3-sportback-1-6-tdi-ambition/

Benim size tavsiyem aracı almadan önce iki aracıda kesinlikle gidip test edin . Herkesin otomobilden beklentileri farklıdır sizin hoşunuza giden başkasının başkasının hoşuna giden ise sizin hoşunuza gitmeyebilir . Hakkınızda hayırlısı ne ise o olsun .

• Senin ilacın golf haylayn biraltıtidiay

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

A3 sedan nasıldır? 70-80 bine kadar önerebileceğiniz başka var mı? Mesela büyüklük acısından bi ara jeep patriot da düşündüm. (Evet 1serisi ve a3le çok alakasız)

Bilkent,isik,ufuk veya fatih universitesi dortleminden biridir...biz scooter mi alalim ego (toplu tasima) devam mi diye dusunurken millet 50 level yukari atlamis

ikisi arasindan ben 1 serisi derim,a3 yuzu eskidi artik

• quote:

Üniversite öğrencisiyim araba alıcam ama bmw 1 serisi mi yoksa audi a3 mü? Ve bunların hangi versiyonları. Boyum 1.95 bunu da göz önünde bulundurursanız...

Üniversite öğrencisiyim araba alıcam...

Bence araba almayı falan boş ver de, Türkçe öğren sen genç.

İzmirli misin bu arada?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: kartalus

quote:

Hocam yazdık ya

• 2.el almayı düşünüyorum. @Klorf

• Csb

• Pilli mi olacak

• quote:

Orijinalden alıntı: Midesizz

Pilli mi olacak

Oooo dehşet mizah kardeşim tebrikler.

• Universite ogrencisiyse o zaman 1 serisinin alti yakismaz. Universiteli adam hic dusuk arabaya biner miymis?

• Siz sadece öyle düşünmel istiyorsunuz. Peki öyle düşünün benim için sakıncası yok. @Midesizz

• orcdnz kullanıcısına yanıt
    1.16 ya sığmanız zor olur,
    a3 olabilir , megane'n içi geniş ama klas bi araç değil

a3 alırsanız dizel olsun mutlaka
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.