Şimdi Ara

üniversite mezunu 5000 polis alımına katılanlar buraya...

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
17
Cevap
0
Favori
1.121
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • evet arkadaşlar.bugün ön elemeler vardı bir kaç kız aday boy sorunu yüzünden elendi.birkaç erkek aday ise düz taban ve varis sorunu vardı sanırım.mülakatalar da haftaya ne düşünüyorsunuz bunun hakkında ankaradan 1200 kişi civarı katılan var sanırım.diğer illerdeki arkadaşlar bilgi verebilirmi?

bu arada bu sonuçlar hangi internet adresinde açıklanıyordu not eden varmı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lahmacuk -- 19 Ekim 2005, 15:18:48 >

• evet arkadaşlar bu siteden katılan yokmu hiç?
  • bir tanıdık girdi mülakata girmedi askerlik şartı yüzünden 4 yıl oku sonra polis ol
  • valla fedakarlık yapmak gerek.bir şeylerin düzelmesi gerek.bazı şeyleri anlamak için polis olmak gerek.polisken kötü şeyler görüyorsan bunu düzeltmek gerek.bu dünyaya rahat yaşamak için gelmedik.sorumluluklarımız olmalı.kendimize ve çocuklarımıza.ben polis olmak istiyorum.umarım başarırım.
  • abicim sana sorayım bölümün ne öğretmenlik falan mı benim öğretmenlik valla sordumu kendine oku o kadar 4 sene falan sonra polis ol mesleği küçümsemek değil ama arkadaşla ben girmedik işte Allah tan askerlik şartı çıktı
    gerçi 29 a kadar yolu var 25 şimdilik yaş
    ama yapçak bi şey olmayınca napacan

lahmacuk
    inşallah senin işin olur abicim e kazanırsın ben şu an düşünmüyom askerden gelek bi anca
    başarılar beden ve mülakatta kpss puanın kaçtı bu arada
  • gözlüklüleri alıyorlar mı?
  • Ben girdim bugün İzmir'den. Boy:1,72 kg:80 problem yok Bir sürü cins soru sordular. Niçin polis olmak istiyosun? Biz anca 500-600 civarı maaş veririz(tabi bende yedim) kabul edermisin? gibilerinden sorular sordular bana. Bu arada İzmir'den toplam 350 civarında başvuru olmuş. Rağbet beklenenden az

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ege_ -- 19 Ekim 2005, 14:15:50 >
  • 2,00 olacak en fazla gözlük numarası
  • ben ziraat mühendisiym . kpss puanım da 66 .askerde girmştim sınava tatbikat zamanı anca o kadar oldu sabahın köründe kamuflajlarla

sanırım başvuran sayısı 8000 kişi civarı toplamda. yani ortalama her 3 kişiden 2 si alınacak sanırım.inşallah hayırlısı olur.

ege_

yanlız anlamadığım şey bu mülakat değildi sana neden o kadar çok soru sordular?bana kısaca kendinden bahset dediler.sana sordukları sorular mülakat sorusu. bu arada arkadaşlar hangi adresten açıklanacaktı bu ön eleme sonuçları?birde ondan sonra ne olacak.bu ara taşınıyoz evden internete falan giremiyorum her şey karman çorman.bi yardımcı olun yav.mülakata giriş belgesini ön eleme yapılan yerlerden mi alıcaz?yoksa eve kağıt falan gelmesin adres değişti.???
  • ümiversite böyle bir okul yada kurum varmı
  • iyiki taşınıyoz yorgunuz dedik
  • polis oluyorsunda rütbe ne?
    düz memur yapacaklarsa katılanlara gülerim...
    ama komiserden emniyet müdürlüğüne kadar yükselme hakkınız varsa o olur işte.
    çünkü üni mezunları polis akademisinden mezun olanlarla aynı sınıftadırlar
  • quote:

Orjinalden alıntı: cck_ylmzzz

polis oluyorsunda rütbe ne?
    düz memur yapacaklarsa katılanlara gülerim...
    ama komiserden emniyet müdürlüğüne kadar yükselme hakkınız varsa o olur işte.
    çünkü üni mezunları polis akademisinden mezun olanlarla aynı sınıftadırlar

düz memur niye?

bu arada adres neydi arkadaşlar?yukarıda sordum
  • quote:

Orjinalden alıntı: lahmacuk

ben ziraat mühendisiym . kpss puanım da 66 .askerde girmştim sınava tatbikat zamanı anca o kadar oldu sabahın köründe kamuflajlarla

sanırım başvuran sayısı 8000 kişi civarı toplamda. yani ortalama her 3 kişiden 2 si alınacak sanırım.inşallah hayırlısı olur.

ege_

yanlız anlamadığım şey bu mülakat değildi sana neden o kadar çok soru sordular?bana kısaca kendinden bahset dediler.sana sordukları sorular mülakat sorusu. bu arada arkadaşlar hangi adresten açıklanacaktı bu ön eleme sonuçları?birde ondan sonra ne olacak.bu ara taşınıyoz evden internete falan giremiyorum her şey karman çorman.bi yardımcı olun yav.mülakata giriş belgesini ön eleme yapılan yerlerden mi alıcaz?yoksa eve kağıt falan gelmesin adres değişti.???

kağıtları emniyetten alıyorsun
    www.emniyet.gov.tr
    ye gir orda şartların olduğu yerde tarih sıralaması vardı

• quote:

Orjinalden alıntı: meçhul gazi

kağıtları emniyetten alıyorsun
    www.emniyet.gov.tr
    ye gir orda şartların olduğu yerde tarih sıralaması vardı

hımm sanırım mülakata girdiğimiz yerden alıyoruz.eyvallah dostum
  • Meslekte kacıncı yılınız, bıraderlerim. :D

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Rutbeleri alayım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.