Şimdi Ara

Üniversite kayıt sildirme

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
2.099
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Üniversite kayıt sildirme konusunda sorularınız varsa yardımcı olabilirim

• KAYIT SİLDİRMEYİN ARKADAŞLAR MERKEZİ YERLEŞTİRME İLE YATAY GEÇİŞ HAKKINIZI KULLANIN. ÖĞRENCİ İŞLERİ PERSONELİ İŞİNE GELMİYOR EVRAK HAZIRLAMAK KAYIT SİLMEYİ DAHA KARLI GÖRÜYOR.SİLMEK 5 DAKİKA MERKEZİ EK 1 İÇİN EVRAK HAZIRLAMAK 2 SAAT.
  • Merhaba çok acil bi durum şuan ben adnan menderes üniversitesi kazandım geçen sene başka üniversiteye kayıt olduğum için e kayıt yapamıyorum ne yapmam gerektiğini söyleyebilirmisiniz? Lütfen.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben nasıl kayıt sileceğimi bilmiyorum vaktim kısıtlı yardımcı olurmusunuz lütfen

• figoslavya F kullanıcısına yanıt
    Üniversitenin öğrenci işlerine gidiyorsunuz en fazla 30 dk süren imza toplama işlemi ardından diplomanızı geri alıyorsunuz ve kaydınız siliniyor
  • Sonra hemen kazandığım üniversiteeye başvurabilirim dimi ? 23ünde kayıtlar bitiyor çünkü. Hayatım söz konusu oldu
  • figoslavya F kullanıcısına yanıt
    Evet 1 güne siliniyor kayıt
  • Çok teşekkür ederim
  • Merhaba, 3 yıl önce 2 yillik burslu Üsküdar universitesini kazanmiştim. Ama hic gitmedim. Kayit yenileme ders seçimi hiç bir şey yapmadim ilk dönem hariç. 3 sene okumuş oluyorum şu an sildirmek için gidersem 1 yıllık ücret isterler mi? İsterlerse ödememe hakkına sahip miyim? İstedikleri takdirde ne yapmalıyım? Teşekkürler.

• yasinxc kullanıcısına yanıt
    Vakıf üniversitelerinde durum farklı olabilir.Üsküdar üniversitesi Okul yönetmeliğinde "b) Kayıt silen öğrenciler, geçmişe ve içinde bulunulan yarıyıla ilişkin mali yükümlülüklerini yerine getirmek zorundadır." diye yazmakta.Bu yüzden okulu arayıp öğrenmek en mantıklısı.
  • yasinxc kullanıcısına yanıt

merhaba kaydınızı sildirebildiniz mi para istediler mi

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.