Şimdi Ara

Üniversite Kayıt Dondurma ( ÇOK ACİL ) (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
64
Cevap
4
Favori
154.891
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • peki illa belgemi lazım dondurmak için insanın sanane kkardeşim canım istedi dondurdum diyesi geliyo ?
  • bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ayben1 -- 19 Eylül 2012; 12:48:45 >
  • Admin iyi günler... ben şuan dumlupınar üniversitesi gediz myo da pazarlama okuyorum ve şimdi ek tercihlerde başka bi üniversitenin pazarlama bölümüm tercih edicem tutarsa eğer gecişim nasıl olur ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ayben1

bu sene okulu dondurmak istiyorum başbakanlık bursu alıyorum kesilir mi ?

Kesilme olasılığı yüksek hocam.
  • Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Hols

Yurtdışına çıkacam universiteyi dondurmam gerekir ne yapmam lazım?

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi abc1905 -- 25 Eylül 2012; 14:24:48 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

quote:

Bağlı olduğun fakültenin öğrenci işlerine kaydını dondurmak istediğine dair bir dilekçe ve gerekçesini bir belge ile (örn: muhtarlıktan alınan fakirlik belgesi, askerlik vs. + üniversitenin internet sitesinde yazıyodur muhtemelen şartlar) göndermen yeterli...

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?
  • quote:

quote:

Orijinalden alıntı: abc1905

quote:

Hocam Turizm ve Seyehat 2 yıllık kazandım.İlk yıl Londra'da dil eğitimi almak istiyorum bu nedenle kaydımı donduracam geçerli bir sebepmidir?

Pm.

• bende bulunduğum üniden nefret ediyorum hazırlığım dondurmayı düşünüyorum sizce ne kadar mantıklı
  • merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: deniz.yusuf

merhaba hocam. ben bu yıl bilgisayar öğretmenliğini kazanırsam hiç gitmeden dondurabilir miyim? bir de harçlar kalktı ya yine de ücret öder miyim ?

okullar açıldıktan sonra bir hafta içinde dondurma işlemini yapman lazım yoksa gerçekleşmiyor kayıt dondurma işlemi.Ücret konusunda ödemezsin diye tahmin ediyorum.

Bu arada ben konuyu açalı 3 yıl geçmiş bu konuyu açtığım günü hatırlıyorum vay be

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi -Tesla- -- 2 Temmuz 2013; 14:32:28 >
  • hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Tesla-

quote:

Orijinalden alıntı: Fusion.

hocam bu sene istediğim bölüme yerleşme imkanım yüksek fakat bu sene başlamak istemiyorum yurdışına dil kursuna gitmem muhtemel, kayıt dondurmamı mı yoksa harç yatırıp gitmememi önerirsiniz?

Aslına bakarsan ikiside hemen hemen aynı şey.Ancak harç yatırıp gitmemenin şöyle bir avantajı olabilir örneğin benim üniversitede ( Karabük Üni.) zorunlu ingilizce hazırlık var.Sen bir yıl gitmezsin sınıta kalırsın.İkinci yıl dil kursndan gelip muafiyet sınavına girip sınıfı geçersen direk 1.sınıftan başlarsın.hazırlıkta sene kaybetmezsin.Tam olarak detaylarını bilmiyorum onu gideceğin üniversitenin sistemine göre düşünmek lazım.Diğer türlü dondurmak daha mantıklı olur.Ama uğraşamam dersen harcı yatır gitme.

harç yatırıp gitmemem daha mantıklı olacak gibi hiç değilse başım ağrımaz

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Fusion. -- 10 Temmuz 2013; 2:06:48 >

• Bu sene meslek lisesinden mezun oldum 1 sene daha hazırlanmak istiyorum
    Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
    İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

seneye sınava girdiğimde puanım kesiliyormu ?

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı
    Şimdiden Teşekkürler :)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi _Tecoflora_ -- 13 Temmuz 2013; 11:42:14 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: _Tecoflora_

Bu sene meslek lisesinden mezun oldum 1 sene daha hazırlanmak istiyorum
    Rehber hocamız tercih yap sınavsız yatay geçiş yap dedi ve kaydını dondur dedi seneye yeni mezunlara öncelik olduğundan dolayı zor yerleşirsin diyor
    İnşallah seneye mühendislik kazanmak istiyorum ama işte hocamız ne olur ne olmaz dedi

seneye sınava girdiğimde puanım kesiliyormu ?

Birde en kolay yolla nasıl dondurabiliriz muhtarlıktan fakirlik belgesini almak kolaymı
    Şimdiden Teşekkürler :)

Seneye girdiğinde okuldan gelecek puanın yarıya düşecek buda en azında 20-25 puan kayıp demek.Kendine güveniyorsan girme iki yıllığa.
  • merhaba ben geçen sene rus dil edebytı kazandım hazırlık +4 yıl kayıt yaptrdım ders seçmedim ve haliyle de okula gitmedim bu yıl gitmeyi planlıyorum eğer gidemezsem okuldan ilişkim kesilirmi yada bu sene gitmezsem ne yapmam gerekir okul kaydımı devam ettirmem için dondurma vs olurmu ( yardımcı olursanız çok sevinirim tesekkürler)
  • ben kaydımı dondurmak istiyorum,herkes fakirlik kağıdı veya sağlık raporu diyor. eğer bunları temin edemezsem ne olacak. kayıt dondurursam tekrar okula başladığımda aldığım kredi kesilir mi ? kayıt dondurmadan okula gitmezsem sınıfta kalacağım için o sınıfı tekrar okumam gerekecek ve bi sene sınıfta kaldı gözükecek olmam benim olası bir yüksek lisans için gerekecek olan not ortalamamı etkiler mi?
  • ben bu sene otomotiv teknolojisi kazandım 2 yıllık , fakat kaydımı 1 sene dondurmak istiyorum , nasıl yapabilirim , lütfen yardım edin , fazlasıyla stress yaptım , AFYON KOCATEPE ÜNİVERSİTESİ (AFYONKARAHİSAR)
    ÇAY MESLEK YÜKSEKOKULU OTOMOTİV TEKNOLOJİSİ'ni kazandım ,
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.