Şimdi Ara

Üniversite için ipad

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
611
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar dersi powerpoint sunumlarından işliyoruz. Derste sunumu önüme açıp üzerine not almam gerekiyor bunun haricinde bir özellik aramıyorum kişisel kullanım çok olmayacak bu istediğimi ipadde yasal şekilde yapmam mümkün mü

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• Valla ben şuan pdf epub ppt word excell chm formatlarındaki ders notlarımı ve makalelerimi ipad3 ile rahatça kullanabiliyorum. Sadece 100mb uzeri pdf chm leri acarken az biraz yavaş kaliyor o kadar.

Hatta ekran boyutu pdf makaleler icin cok guzel. Tüm guncellemelerim kapali.

2 tane pdf,( adobe-pdfprovider) 1 tane chm(chm+free) ,1 word( word) programım var bunlar icin. Herşeyime yetiyor.

Kalemle not alma olayini seviyorum ama donup birdaha bakmadigim icin artik biraktim. Yanima kucuk bir not defteri alip ona not aliyorum.

Bence air1 alsan cok rahat işini görur. 16gb alma!!

• quote:

Orijinalden alıntı: fizisyen

Valla ben şuan pdf epub ppt word excell chm formatlarındaki ders notlarımı ve makalelerimi ipad3 ile rahatça kullanabiliyorum. Sadece 100mb uzeri pdf chm leri acarken az biraz yavaş kaliyor o kadar.

Hatta ekran boyutu pdf makaleler icin cok guzel. Tüm guncellemelerim kapali.

2 tane pdf,( adobe-pdfprovider) 1 tane chm(chm+free) ,1 word( word) programım var bunlar icin. Herşeyime yetiyor.

Kalemle not alma olayini seviyorum ama donup birdaha bakmadigim icin artik biraktim. Yanima kucuk bir not defteri alip ona not aliyorum.

Bence air1 alsan cok rahat işini görur. 16gb alma!!

Hocam air 1 alsam pdf olarak açıp elimle bile olsa altını falan çizme şansın olur mu önemli yerlerin

• Michael Scofield. kullanıcısına yanıt
    Ben 3 te yapiyorum😊

Olay uygulamayla alakali. Ama air al bence. Hem hafif.

• quote:

Ben 3 te yapiyorum😊

Hocam dediğin uygulama powerpointi pdfye çevirip not almama olanak sağlıyor mu sağlıyorsa özelden yazabilir misin

• quote:

Orijinalden alıntı: Michael Scofield.

quote:

Ben 3 te yapiyorum😊

Hocam dediğin uygulama powerpointi pdfye çevirip not almama olanak sağlıyor mu sağlıyorsa özelden yazabilir misin

Pdf ye cevirme programim yok. Birsey diyemem.

• İPad Pro + Apple Pencil alıp, Notability, GoodNotes ya da NotesPlus isimli programlardan biri ile pdf, ya da ppt dosyaları üzerinde kalemle kendi el yazınla dijital olarak not alabilirsin.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bende ipad pro 64 gb kullanıyorum. Amacım sadece üniversitede kullanmak için. Kalem kullanmıyorum onun yerine ufak bir defterim var.
    bunun haricinde slaytları, ders notlarını, makaleleri buradan kolayca takip edebiliyorum. Laptopumda var ama ipadi aldıgımdan beri 2-3 kere açmışımdır :)Tabi ipad kullanmamdaki asıl amaç çok pratik ve rahat taşınabilir olması

• Bu tarz işler için elektronik kullanmayı pratik bulmuyorum. En kötü slaytların çıktını alıp kağıt üzerinde ne not almak istiyorsan alabilirsin. Bu işler için iPad hem pratik değil, hem de pahalı.
  • Hocam ben şu ne air ne de pro olan yeni iPad’den aldım ve gerek şarj ömrü gerek taşınabilirlik olarak okulda fazlasıyla işime yarıyor. Kütüphanede slaytları Keynote’dan açıp arkadan dersin ses kayıtlarını dinliyorum ve önümdeki deftere notlarımı alıyorum. Bölümünüz hakkında bilgim olmadığı için Apple Pencil ne kadar gerekli bir şey diyemem ancak giriş seviye modelden bu verimi alabiliyorsak iPad Pro bu konuda çok daha iyi olacaktır diye düşünüyorum.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.