Şimdi Ara

Üniversite hazırlık için sınav?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
136
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu sene ünivesiteye başlıyacağım. ilk sene hazırlık okuyacağım çoğu yerde olduğu gibi. kayıt olduktan sonra sınav falan olacak mı seviyeyi belirlemek için ? olursa da ne zaman olur bu sınav genellikle ?

• Olacak. Hangi üniversite bilmiyorum ama tahminen 65 ve üzeri alırsan hazırlık okumayacaksin.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SemhDkmen

Olacak. Hangi üniversite bilmiyorum ama tahminen 65 ve üzeri alırsan hazırlık okumayacaksin.

hazırlığı atlama gibi bi düşüncem yok. 100 üzerinden değerlendirildiğini sayarsak mesela 50 aldım ben 10 alan biriyle aynı sınıfta mı olacağım ? hazırlığı atlamak istemiyorum yinede girecek miyim bu sınava?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Vasto Lorde

quote:

Orijinalden alıntı: SemhDkmen

Olacak. Hangi üniversite bilmiyorum ama tahminen 65 ve üzeri alırsan hazırlık okumayacaksin.

hazırlığı atlama gibi bi düşüncem yok. 100 üzerinden değerlendirildiğini sayarsak mesela 50 aldım ben 10 alan biriyle aynı sınıfta mı olacağım ? hazırlığı atlamak istemiyorum yinede girecek miyim bu sınava?

Girme. Direk hazırlıktan başlarsın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kayıt olduktan sonra önce muafiyet sınavı yaparlar Sınavı geçersen hazırlık okumazsın Geçemezsen seviye belirleme sınavına giersin ona göre sınıflara yerleştirirler :)

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.