Şimdi Ara

Üniversite Hayatında Yapılabilecekler

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
46
Cevap
1
Favori
728
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
2 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Yeni şehir yeni ortam dersler derken üniversite hayatımı bos gecirmeyeyim diyorum
    Amaclarım arasında 25 il bir kac yurt dışı ulkelerigezmek
    4 yıl boyunca sporla icli dıslı olmak
    Haftada yapabilirsem 1 roman 2 film
    Dogal fotograf kameracılıgımı gelistirmek
    Başka neler yapabilirim sizce ?
    Not :bunlarin hepsini insallah ailemden hic para almadan yapcam o yuzden makul seyler olursa iyi olur

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfly86 -- 16 Mart 2016; 19:43:43 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ders çalışabilirsin

• İngilizceyi akademik bir şekilde öğrenmek olabilir. İlerde lazım olur.
  • Lisede bunların kaçını yapiyordun da üniversitede yapacaksın?

• Bende de aynı düşünceler vardı. Sene bitecek derslere girmiyorum en büyük aktivite nargile batak

Deprem etkisi editi: Bu kadar artılandığına göre bir çok arkadaş aynı durumda.Üniversite hayali kuran arkadaşlara sesleniyorum, bizim gibi olmayın.Erasmusa başvurun,kulüplere üye olun,kurslara gidin zaman çok çabuk geçiyor özellikle ilk senelerinizi iyi değerlendirin.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Raz3rs -- 19 Mart 2016; 21:22:23 >
  • hedeflerin çok guzel hocam kararlılığını universiteye geçinceye kadar korumalısın
  • Kripton37 K kullanıcısına yanıt
    Lisede yapamdim ama uni de spora basladm duzenli olarak , il il gezmeye havalar ısınnca baslıycam kitap kısmi suan elimde kalmadgi icin duraksadi filmide yapıyorum sayılır arada doga cekimlerine ckıyorum daga bayıra ama yetmiyor daha gelistirici seyler lazım

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi soulfly86 -- 17 Mart 2016; 1:27:13 >
  • Çilekli Limonata kullanıcısına yanıt
    Zaten üniversitedeyim ve yapıyorum hocam

• Çok şükür üniversitede kiz ortamı dışında bir şeyler hayal eden insan konusu gördük. Bu bile kutlanılırlık durum.

• Kardeş ben anlamıyorum projelerden kafamı kaldıracak bi dışarda soluklanacak vaktim olmuyo siz Nasıl bunların hepsini yapıyorsunuz ? Valla gidip edebiyat fakültesinde eğitim fakültesinde okumak varmış üniversite onlara güzel valla

• Hangi Üniversite? Bölüm ne? Biz Hukuk okuyoruz, bırak sosyal aktiviteyi başımızı kaşıyacak vakit bulamıyoruz.

• Erü hemsirelik ama dersler cok cok agır kemigin cukuruna kadar ezberliyoruz alttan derslerimde Var olmaz mi ama ganom cogu kisiye gore yuksek

• Türkiyede yalnızca 3unide olan bi hemsirelik sistemiyle anadolu cıkısli bi insan olarak okuyorum zor ama uyku saatlerimi azaltnca kendime vakit kalıyo😎

• Önce bi hayatta kal da :D Üni hayatı lise gibi değil survivelamayı yetinmeyi öğreniyosun vakit bazen hiç olmuyor, bazen de para olmuyor, bazen de enerjin olmuyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Wraths Trap -- 17 Mart 2016; 2:25:41 >
  • Wraths Trap kullanıcısına yanıt
    Parasızda kaldım çalışıp parada kazandım ama enerjisiz kalmadım Allah o dar gunleri hic bi ogrenciye yasatmasın

• birazda ders çalışsaydın

• Torneol kullanıcısına yanıt
    Onada basladım

• soulfly86 S kullanıcısına yanıt
    ben cok daha fazla hayalle gitmistim 2 ay sonra bitiyor bircok sey yapsamda bircogu olmuyor
    onerim tiyatro klube kabul ettik kendini

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • claderan kullanıcısına yanıt
    Hayal degilde planlamak ve vazgecmemek gerekiyor bence su an kararlıyım bakalım caymam insallah yorulmak umrumda deil pek ama yeni fikirler arıyorum

• quote:

Orijinalden alıntı: soulfly86

Erü hemsirelik ama dersler cok cok agır kemigin cukuruna kadar ezberliyoruz alttan derslerimde Var olmaz mi ama ganom cogu kisiye gore yuksek

Malesef kayseride dogaymiş spormus falan filan zor dogru duzgun bir salon bile yok doga ise erciyes,kiranardi ve talasin tepelerinden ibaret

• 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.