Şimdi Ara

üniversite'de PC (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
47
Cevap
2
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    üniversite'de PC

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu universitede hep ders mi calisiliyor surekli geziliyor mu ne yapiliyor biri bana aciklasin csgo lol onceden oynayip biraktigim oyunlar simdi can sıkıntisindan giriyorum baska yapicak bir sey olmadigindan

• Üniversite öğrencisinin tercih etmemesi gereken laptoplardan ikisi monster ve macbook tur
  • .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Skaar -- 2 Eylül 2018; 15:4:35 >
  • Lenovo Legion y520 ama ikinci el almayı planlıyorum çünkü fiyat aşırı pahalı.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    Hocam monster neden tercih edilmemeli

• Buyuk ihtimalle tum oyunlari actigindan dolayi monsteri olan birisi abartilo bir sekilde oyun oynayacagindan demis olabilir

• hoyares21 H kullanıcısına yanıt
    Mantıklı

• Benim bildiğim gördüğüm modellerinden başka varsa eger yazacaklarim yanlış olabilir. Ağırlık açısından gerek kendi gerek sarj aleti vs ağır olduğunu, yanında taşımanın zor olduğunu duydum. Ayrıca çoğunun klavyesi ses konusunda sıkıntı yaratıyor galiba. Aynı zamanda oyun için yapıldığında bazilari fiyat olarak çok artarken kendi işi için anca yetebilir bir öğrenciye

Edit: Ses konusunda aklima kalvye gelmiş nedense belki o da dediğim gibidir ama asıl yazacağım şey fanlardi. Fazladan acilan fanlari açmazzan isinir açarsan da ses çıkarıyor. Kütüphane'de sıkıntı çıkar. Zaten bahsettiğim bu özelliklerin olduğu laptop hangi marka hangi model olursa olsun bence alınmaz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Murat_Erman -- 14 Ağustos 2018; 6:55:59 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Murat_Erman

Üniversite öğrencisinin tercih etmemesi gereken laptoplardan ikisi monster ve macbook tur
    neden macbook?
  • Bu kurla artık bir casio fx82ms bile alamayacaksınız ne bilgisayarı

• Psikososyal kullanıcısına yanıt
    Aslında o konuda eksik yazmışım. Mühendislik için Macbook alınmamalı yazsam daha iyiydi çünkü diğer bölümleri bilemem ama muhendislikte bazi programlari mac de acamayabilirsiniz ve buna benzer sebeplerden dolayı bilgisayarınız olup olmaması fark etmez çünkü iki türlü de sana lazım olan şeyi yapamazsın. Macbook alıp da üzerine Windows neden kurulsun?

3099 olmuş.

Hocam bu seride yavaşlık sorunu yok muydu nasıl calisiyor

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Summertimesadnes S kullanıcısına yanıt
    bilgisayar daha gelmedi yorumlarda falan fiyatına göre iyi yazıyorlardı yavaşlık sorunu dediğin gibi olabilir ama malesef çok fazla seçeneğimde yoktu aralığı daralttığımda bugün veya yarın gelir bakalım artık
  • Murat_Erman kullanıcısına yanıt
    Diğer konuları bilmem ama monster çoğu laptopdan çok daha hafif. Tulpar t5 v18 sadece 2kg ağırlığındaymış ve incecik çerçevesi var.

Oyuncu klavyesi diye gereksiz daktilo sesi çıkaran klavyelerdense eğer çok kötü

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi board728 -- 14 Ağustos 2018; 11:19:9 >
  • Hemen almayın bence dolar 10 lira olsun reis bir sıfır atacak tekrar 1 tl olacak o zaman ucuza alırsınız
  • Özellikle laptop un sarj cihazı mi denir ne denirse o işte çok agir olduğunu söyleyenleri duymuştum. O olmadan da uzun sure kullanilamaz.

• Bence biraz bekle Ben 1700 e bilgisayar almıştım 3 sene önce şimdi 6500 TL olmuş aldığın bilgisayar çok kaliteli olmaz

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.