Şimdi Ara

üniversite Corolla ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
668
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1997 model 1.6 Corolla mız var araba 100.000 km de . Babam arabaya gözü gibi bakıyor satmaya da pek yanaşmıyor.Satmaya kalksak ne kadar eder bilmiyorum ama sizce satmalımıyız yoksa okula corollayla gidip gelinir mi

Edit: Utandığımdan değil arabaya çok iyi bakılmış olmasından km sinin düşük olmasından çekiniyorum daha acemiyim arabaya zarar gelirse babam beni keser 2009 otomatik Micra da var fakat onu şehir dışında üni okuduğum için oraya götürmem pek mümkün değil abim ve annem kullanıyor.Corolla yı götürmemi mi yoksa başka bi araç bakmamı mı tavsiye edersiniz ondan sordum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Ebüyubiiii -- 20 Ocak 2015; 1:30:15 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Utanmaya gerek yok gayette gidlir gelinir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 1991 model Corolla'si olan arkadaşım var, sürekli üniversiteye gidip gelir ne var bunda :) Ayrıca 1977 model aracımla da gidip geliyorum bazen :)
  • Universiteye ve ortamınıza göre değişir bence zenginler çoksa yanınızda ciddi diyorum rahatsız olursunuz.
    Özel üniversitede burslu okuyorsaniz tavsiye etmem.
    Ama devlet üniversitesindeyim kimse bana karışmaz bende kimseye karışmam kafam rahat diyorsanız kullanılır yani sorun çıkarmaz ayağınızı yerden keser.

• Fiat bis'le akıyorum üniveristede. Bütün ilgi üzerimde. corollanın yanımda şansı bile yok bence gitme
  • Hayır arabadan kesinlikle utanmıyorum bayılırım zaten arabama lakin Arabanın 100 binde olması babamın gözü gibi bakması daha acemi Olduğum ve arabayı yıpratacağım için düşündürüyor beni ondan soruyorum.

• quote:

Orijinalden alıntı: Ebüyubiiii

Hayır arabadan kesinlikle utanmıyorum bayılırım zaten arabama lakin Arabanın 100 binde olması babamın gözü gibi bakması daha acemi Olduğum ve arabayı yıpratacağım için düşündürüyor beni ondan soruyorum.

O şekilde düşünüyorsanız sorun yok hocam.
    Daha eski araba öğrenirken zorluk çektirir ve güvenli de olmaz.
    Bence ideal bir aracınız var babanız izin verirse kullanın derim.

• Kullanılır arkadaşım. Hatta 100 binde olması büyük avantaj. Zaten Sorunsuzluğuyla ün yapmış bir araç. Bir de sizinki az kullanılmış temiz. Üniversite öğrencisi daha ne istesin. Mis gibi masraf çıkarmadan yakıtını koyar gezersiniz.

• Hocam kusra bakma ama editten itibaren olayi utanmiyoruma evriltmissin. Ilk kisim bariz o anlama geliyor. Utanma hocam yillarca calisip emek verip o araaci alamayan pek cok insan var.

• Kardeş nolcak vak keyfine demem gerek aslında ama diyemicem çünkü ben gidemezdim

• quote:

Orijinalden alıntı: prydzsnare

Hocam kusra bakma ama editten itibaren olayi utanmiyoruma evriltmissin. Ilk kisim bariz o anlama geliyor. Utanma hocam yillarca calisip emek verip o araaci alamayan pek cok insan var.

+1 bu tespiti bende yaptım

Arkadaşım sana gelince, bencede mis gibi bilinir gidilir

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.