Şimdi Ara

Üniversite 2.dönem harç yatırmadım ne olur?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir Kullanıcı, 3 Masaüstü Kullanıcı
13
Cevap
0
Favori
31.120
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Üniversite 2.dönem harç yatırmadım ne olur?
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    195 Mesaj
    evet arkadaşlar sorunum bu 2.dönem harçını yatırmadım Sınava tekrar hazırlanıyorum.bu üni de 2.senem bir sene okudum yani.ilk dönem harcını yatırdım 2.dönem yatırmadım.kaydımı silerler mi? şimdi çok önemli bir iş için öğrenci belgesi almam gerekti istesem verirler mi ayrıca atıyorum kısmetse yeni bir üni. kazandıgımda bir sorun çıkartırlar mı şimdiden cevap veren arkadaşlara teşekkürler

|
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Orijinalden alıntı: chatixx

Ders alamazsın sadece.

geri kalan herşeyi alırsın diyorsun hocam yani öğrenci belgesi vs?.ilerisi içinde sıkıntı çıkarmazlar demi?.cevap için çok teşekkürler bu arada

Orijinalden alıntı: uchihaobitoo

quote:

Ders alamazsın sadece.

geri kalan herşeyi alırsın diyorsun hocam yani öğrenci belgesi vs?.ilerisi içinde sıkıntı çıkarmazlar demi?.cevap için çok teşekkürler bu arada

Benim bildiğim böyle. Yalnız ikinci dönem ders alamadığın için ileriki zamanlarda okula devam edersen uzatma ihtimalin olur.

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

quote:

quote:

Ders alamazsın sadece.

Benim bildiğim böyle. Yalnız ikinci dönem ders alamadığın için ileriki zamanlarda okula devam edersen uzatma ihtimalin olur.

eyv hocam çok teşekkür ederim
    |
    |

• Teğmen
    195 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: uzil

öğrenci belgeside alamazsın, okuldan atılmış kaydın silinmiş olmaz ama kayıt yenilemediğin için hiçbir öğrenci hakkından yararlanamazsın taa ki yeni döneme kadar

Eminmisin hocam genel kanı sadece ders alamıyacagım yönünde

quote:

Orijinalden alıntı: uzil

öğrenci belgeside alamazsın, okuldan atılmış kaydın silinmiş olmaz ama kayıt yenilemediğin için hiçbir öğrenci hakkından yararlanamazsın taa ki yeni döneme kadar

Eminmisin hocam genel kanı sadece ders alamıyacagım yönünde

gerçi ben bunu benim okuluma göre yorumladım, adı üstünde kayıt yenileme olduğu için kaydın yenilenmemiş olur ver öğrenci hakların o dönem için düşer
    |
    |

BU İMZAYA ERİŞİM ENGELLENMİŞTİR

Ankara 1. Sulh Ceza Mahkemesi, 16/07/20XX tarih ve 20XX/40X nolu kararı gereği bu imzaya erişim DONANIMHABER YÖNETİMİ'NCE engellenmiştir.
  • Yarbay
    2582 Mesaj
    ders kaydın açılmaz. dersleri seçemezsin. dersleri seçemezsen sınıfta kalırsın.
    |
    |

SAMSUNG GALAXY NOTE 3 - LTE [ N9005 ]
    • Üretim Planlama Mühendisi • FENERBAHÇE • Polonya-Erasmus • Asus N55S Kullanıcısı •
    Şimdi Çatı Katında İnziva VaktiHer aradığınızı bulabileceğiniz mükemmel bir site • Online Gamer •
    Hey sen! Üşengeç değilsin, sadece mutsuzsun ve mutsuz insanlarda yorgun olur. Hiçbirşey yapmak istemezler...
  • Süresiz olarak uzaklaştırıldı.
    1 Not
    Öğrenci belgesini bilmiyorum ama, askerlik şubesine verilmek üzere farklı bir belge alıyorum her dönem ben, o belgeyi ders kaydı yapmadan, yani dolayısı ile harc yatırmadan vermiyorlar.

Ben tam ders kayıt haftasında o belgeyi almak için gitmiştim, ders kaydını yap öyle gel dediler.
    |
    |
    |
    |
    2. dönem de 1 dersim var 1 harcı ödesem sınavına girebilir miyim ? (Pamukkale Üniversitesi)
    |
    |
    Ben de aynı durumdayım 2 nin 1. döneminden kaldım 2. dönem sadece alttan derslri alabiliyorum. Alttan da 2 ders var kaydım silinmezse harç yatırmayacağım yarın arayıp öğrenci işlerine soracağım. Okul DEÜ İktisat İ.Ö
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
Mobilya Takımları
Bey Azura
son dakika
SEO
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

DHBR1
0,359
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.