Şimdi Ara

Unity üzerinden para kazanmak

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
2.292
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar başlıkta belirttiğim konuda bilgili/tecrübeli insanlara bir sorum olacak. Bir süredir Unity'de ufak tefek 2D oyunlarla uğraşıyorum iyi kötü bir şeyler yaptım kendimce fakat Unity i ücretsiz olarak kullanıyorum. Sorum şu ki ben bu oyunu alıp bi yerlerde paylaşsam veya paylaşmak istesem bi sorun yaşar mıyım? Bundan para kazanmak mümkün olabilir mi veya Google play gibi bi ortama yüklediğimde bu oyuna google adsense ile reklam aldığım zaman yine aynı şekilde sorun olur mu? Bilgili arkadaşlar beni aydınlatabilirse çok sevinirim teşekkürler

• Yaşamazsın. senede 100.000 usd yapıncaydı sanırım pro versiyonuna geçmen gerekiyor.

Yani özeti, sen parayı kazan, gerisi kolay.
  • Delifisek.Tux kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler buna sevindim
  • Izahaya kullanıcısına yanıt
    Herhangi bir markete yüklediniz mi? Yüklediyseniz gelir olayı nasıl bilgilendirebilir misiniz? Nerden ne kadar kazanıyorsunuz mesela
  • Yok yüklemedim ama düşünüyorum. Şimdilik Google Play'de developer hesabım bile yok ben de yeniyim bu konularda ^^
  • Aradan bir yıl geçmiş bilmem gören olur mu ama bu bir yıl süre içinde yüklediniz mi? Yüklediyseniz ne kadar kazandınız ve ne çapta bir oyundu,nasıl bir oyundu? Yeni bir fikir miydi? Biraz bahsedebilir misiniz lütfen, ben de ilgileniyorum da bu konularla. Biraz fikir sahibi olmak istiyorum. Bir de ne zamandır oyun kodlamayla ilgileniyordunuz? Açıklayarak anlatırsanız çok sevinirim
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.