Şimdi Ara

Üni 4. sınıfta Kyk burs başvurusu yapılabilir mi ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
3.342
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Üniversite 4. sınıf için kyk burs(karşılıksız) başvurusu yapılabilir mi ? Bu zamana kadar önemsemedim fakat en azından son sınıfta yararlanıyım diyorum.
    Şu an devlet üniversitesindeyim, önceki okuduğum bölüm vakıf üniversitesinde olduğu için kabul edilmemişti. Devlete geçtikten sonra da başvurmadım unuttuk kaldı.
    Ve mümkünse başvuru süreleri ne zaman, internette doğru bir bilgi bulamıyorum millet hep hit toplama amaçlı sahte site ve içerisinde haberler açmış. Resmi sitede de göremedim...
    Şimdiden teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 13 Temmuz 2015; 22:38:21 >

• hocam son sınıfta olmak bir engel teşkil etmiyor sanırım. kyk burs başvuruları biraz geç oluyor millet yerleştikten sonra falan diye biliyorum
  • Çok teşekkürler, başvuruya yakın zamanda acaba resmi sitesinde duyuru olur mu dersiniz ? Çok bir bilgi verme taraftarı değiller gibi duruyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Vain -- 21 Temmuz 2015; 22:34:23 >
  • hocam forum kaynar zaten başvuru esnasında soru yağar :D ama yine garanti olsun derseniz bu facebookta falan gruplar vardır kyk falan filan diye onları da takip edin. kurumun sitesine bakmayı unutuyor insan ama orda mutlaka gözüne çarpar
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.