Şimdi Ara

UNDERGRUNDTA*Hilesiz* 400ü devirmek+REKOR411.1 (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
44
Cevap
0
Favori
828
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • 412.5 in sınır olduğunu düşünürsek hilesis hurdasız ise 411.5 hll olsun.412 yapan vatandaş bir kazan dolusu bal yemiştir,hatta yetmemiş bir okadarda mesir macunu yemiştir(arabayı neyle iteklicek)
    Eğer iyi ayarlarsanız tam çizgide birine arkadan geçirin ozamana kadar diğer arabanın arkasından normalden daha fazla hızlanabileceksiniz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NePhThYs -- 7 Şubat 2005, 3:04:30 >
  • efege nedir lan bu tabi tabilafları havalanmak 6000cc bir motara sahipsen 200 çok rahat geçersin
  • quote:

Orjinalden alıntı: the_master

quote:

Orjinalden alıntı: someone74

Sıkan sıkana Eeee yok mu şöööle daha sağlam sallayan Topic ne hale gelmiş yaw

ne yazıkki muhattab olmaya bile deymeyecek bi insansın

En azından İNSANIM. Taklit yapmıyorum

• endopilazmik arkadaşım sen bu rekoru yapmayı nerden veya hangi siteden öğrendin arabayı böyle modifiye etmeyi kimden öğrendin kendi çabalarınlamı oldu neyse bu rekor gerçekten yapılmıştır fakat 412 nin geçilmesi zor zaten sende bu rekoru şansa yapmışsındır bende şansa 410 yapmıştım ama ortalama 404 405 falan yapılabiliyor neyse demek istediğim bu rekorlar yapılabilir ama kolay değil endopilazmik kardeş bu rekoru sana öğretene teşekkür etmek lazım selamlar çalışmaya devam hedef 415
  • beyler bir kere benimle lan lı konuşmayın valla yaşınıza bakmam ayrıca forumun terbiyesini koruyalım bu topic in silinmesini istiyorum!
  • quote:

quote:

Orjinalden alıntı: the_master

quote:

Sıkan sıkana Eeee yok mu şöööle daha sağlam sallayan Topic ne hale gelmiş yaw

ne yazıkki muhattab olmaya bile deymeyecek bi insansın

En azından İNSANIM. Taklit yapmıyorum

• tranier kullanmış olmayasın
  • vay selbal gördüğün gibi bazı arkadaşlar bizim günlerce uğraşıp yaptığımız rekorlara inanmayıp saçma saçma konuşuyorlar . halbuki çalışıp geçmeyi deneseler ne güzel olacak. neyse dediğin gibi hedef 415 yakında onuda yapacağım

quote:

Orjinalden alıntı: selbal

endopilazmik arkadaşım sen bu rekoru yapmayı nerden veya hangi siteden öğrendin arabayı böyle modifiye etmeyi kimden öğrendin kendi çabalarınlamı oldu neyse bu rekor gerçekten yapılmıştır fakat 412 nin geçilmesi zor zaten sende bu rekoru şansa yapmışsındır bende şansa 410 yapmıştım ama ortalama 404 405 falan yapılabiliyor neyse demek istediğim bu rekorlar yapılabilir ama kolay değil endopilazmik kardeş bu rekoru sana öğretene teşekkür etmek lazım selamlar çalışmaya devam hedef 415

• SANA GÜVENİYORUM KROMOZOM BOZUNTUSU
  • BENDE BİR ARA 760'I GÖRMÜŞTÜM
  • SENİN DERDİN NE LAFLARINA DİKKAT ET KEDİ UZANAMADIĞI CİĞERE.........ayrıca ilgilenmiyorsan topicte ne işin var hem yanıt vermeyin diyorsun hemde ha bire atlıyorsun burası kışla değil burda sökmez rütbe mütbe sökmez+
    quote:

Orjinalden alıntı: efege

SANA GÜVENİYORUM KROMOZOM BOZUNTUSU

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Endoplazmikredikulum -- 7 Şubat 2005, 18:38:56 >
  • ya nediyon sen yaa abuk sabuk topicler açma burası hile yeri deil
  • quote:

Orjinalden alıntı: efege

ya nediyon sen yaa abuk sabuk topicler açma burası hile yeri deil

topiği beyenmiyorsan mesaj atma . heralde sen hilesiz 300 bile yapamıyorsun.insanlara çamur atma.inan bana oyunun hilelerini bilmiyorum. bu sana son cevabım.inanmıyorsan birdaha cevap atma.bu oyundan anlayanlar bu hıza ulaşılabileceğini biliyor.topiği incele.
  • onlarda senin gibi ermiş o zaman
  • nerden bilelim bu yaptığınız skorlarin photoshoplu olmadıgını ben size paint le 100tane rekor yazarim istiyorsaniz biraz gerçekçi olun....
  • Vallahi billahide gerçek yav alala nedir bi topic açtık vay başımıza gelen yav ozaman hiç bir topice girmeyin
    çünkü hepsi yalan öylemi yani illa ortalık karışsın diyemi hem neden yalanlıyorsunuz anlamıyorum
    yalan söylesem bukadar üstelemem üstüne basa basa gerçek diyorum . 400üdevirmek için öncelikle skyline
    Dyno runda iyi bir tuning ayarı + sayısız deneme + şans
  • EFEGE YAŞIMIZA BAKMAYIP NE YAPICAN LAN LAN LAN LAN LAN EN KISA SÜREDE YAZ Kİ AZININ PAYINI VEREYİM LAN LAN LAN LAN

• quote:

Orjinalden alıntı: T MAC 4

EFEGE YAŞIMIZA BAKMAYIP NE YAPICAN LAN LAN LAN LAN LAN EN KISA SÜREDE YAZ Kİ AZININ PAYINI VEREYİM LAN LAN LAN LAN

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.