Şimdi Ara

Uncharted Waters (Ana konu)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
214
Cevap
0
Favori
16.714
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Oyunun sitesi :http://global.netmarble.com/uwo/main.asp
    Yaklaşık boyutu: 3.24 gb
    Yapımcı : Netmarble
    Oyun traileri
    Oyuna başlayacaklar bu konu altında konuşabilir

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi denizes -- 16 Kasım 2010; 21:08:33 >

• Oyun acayip gerçekci ve güzel.Ama pek birşey yapamadım ve cıktım yarın yeni bir karakter açıcam.Birisi kısa bir rehber hazırlarsa iyi olur.
  • Başlayacaklar İngiliz olarak başlarsa daha çabuk buluşuruz yollar uzak biraz
  • oyun hakkında biraz bilgi verseydiniz iyi olurdu :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: byalfa

oyun hakkında biraz bilgi verseydiniz iyi olurdu :)

Voyage Century Online gibi gemiyle, ticaretle ilerlenen bir oyun. 70'den fazla sınıf var. Bence şu sıralar oynanabilecek en iyi F2P oyun.

LIVE THE AGE OF EXPLORATION
    No more hack & slash tedious gameplay.
    Be the first one to find uncovered ancient historic places and artifacts.
    You can become a Christopher Columbus, Vasco da Gama, or Pirate Drake.

MORE THAN 3 YEARS OF PLAYTIME
    We guarantee more than 3 years of playtime even you are a extremely hardcore gamer with endless places to visit,
    people to meet, things to explore, and more.
    There are thousands of artworks, artifacts, regional special products, and discoveries.

HUNDREDS OF GAME OBJECTIVES
    More than 75 professions and more than 100 skills to master. It is not just becoming a strongest player in the server.
    You can also change one profession to another anytime.
    Get back to original gameplay of exploring new place, cooperating or fighting with other players.
    Work hard to become a Maestro of certain skil.

SAIL WITH HISTORICAL SHIPS
    Buy or build your ships such as Hansa cog, Baltic galleon, Spanish carrack, Turkish galley, and English frigate.
    Upgrade, enhance, modify, and decorate your ships with thousands of items.

STRENGTHEN YOUR NATION TO CONQUER THE WORLD
    There are hundreds of neutral cities to conquer to take advantage in economy and politics.
    Investing lot of gold into the city is one way to increase you nation?셲 influence.
    Or just fight with current possessing nation to conquer back a city.

JOIN 100 VS 100 PVP SEAFIGHT
    More than 200 ships engage in a ship battle to take over possession of cities.

OWN YOUR APARTMENT AND YOUR ISLAND (FARM)
    Buy an apartment in you city and decorate with furnitures and artworks that you like.
    Invite your friends and guild members to chat and play together.
    Find an unoccupied island and build your own farm to grow fruits and raise pigs.

IN-GAME LIVE EVENTS
    Several systematic in-game events are run regularly. Special event will occur with GMs in the game.
    Enjoy fireworks at summer night in Venice with your friends.

SOPHISTICATED ECONOMY SYSTEM
    Economy system in Uncharted Waters Online is very similar to real life.
    Trading goods, investment, relationship with politics are involved.
    There is no fix profit. Economy will fluctuate time to time with supply and demand of of good.
    Tax and customs are applied to the game. Reduce tax by conquering cities.
    Hundreds of ways to earn money and thousands of silkroads and spice routes.

OTHER KEY FEATURES
    A lot more features are ready in the game such as academic contest, poker game and more.

• quote:

Orijinalden alıntı: denizes

Oyunun sitesi :http://global.netmarble.com/uwo/main.asp
    Yaklaşık boyutu: 3.24 gb
    Yapımcı : Netmarble
    Oyun traileri
    Oyuna başlayacaklar bu konu altında konuşabilir

@byalfa

sınırlarını zorlamış zaten adam.

• Genel olarak bir denizcili(korsanlık) oyunu eski bir oyun 2d zamanında bile oyunu varmış buda online versiyonu

oyunda hiç bir oyunda görmediğim arz-talep oluyı var mesela bir malı bir şehirden alan çok olursa malın değeri artıyor ve pahalanıyor alan olmazsa değeri düşüyor buda ticari açıdan size yarar sağlıyor düşük fiyatlı malı alıp başka bir şehirde iyi bir karla satabiliyoruz

oyunda 3 ana meslek var bunlar
    adventure:kaşif
    merchant:tüccar
    maritime:savaşçı

3 mesleğin alt meslekleri var bunlar beginner,intermediate,advance olarak ayrılmış bu mesleklerin expert skilleri oluyor

oyundaki 3 mesleğin skill ağaçları var bu skill leri bütün mesleklerdekiler öğrenebiliyor çünkü sabit bir meslekte kalmamıza gerek yok guild cardlar ile meslekler arası geçiş yapabiliyoruz.geçiş yapmadanda skilleri öğrene bilirsiniz fakat mesela maritimesınız adventure skilli alıcaksınız bunu almak için guild card ile adventurer olup direk skill i alabilirsiniz veya maritime da kalıp adventure lwlinizi yükseltip alabilirsiniz.

oyun dışında 3 meslek için fame sistemi var.her yaptığınız şey size fame olarak dönüyor fame iniz arttıkça yeni kıyafet ve silahlar alabiliyoruz

gemi sayısı çok fazla her şehirde farklı tip gemiler var gerçeğine uygun olarak

investment sistemi var buda bir şehire gelişimi için para yardımı yapmak oluyor yardım yaptıkça rankımız artıyor(genel olarak böyle bende çözemedim)

onun dışında oyuna başladıktan sonra school questleri ile ilerleyin beginner London da ,intermediate Groningende, advance Pisa da oluyor

sorunuz olursa bildiğim kadar cevaplarım oyunu bende tam çözemedim çünkü

• voyage century den daha detaylı bir oyuna benziyor. indirip deneyelim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: imPsYcHo

voyage century den daha detaylı bir oyuna benziyor. indirip deneyelim.

vco bu oyunun kopyası diyebilirim iki oyunu da oynadım vco da gereksiz bir çok öge var bu oyunda ise daha güzel mesela ulaşım vco da çok hızlıyken bu oyunda küçük bi gemin varsa işin zor diyebilirim
  • Oyunu beğendim, bilgisayarın kitlenme sorununu buldum ona bayramdan sonra bakıcaz (anakartta 3-4 tane kondansatör şişmiş ve psu'nun ana giriş yeri yanmış). Şimdilik sorun yok kitlenmiyor inerse bugün başlayabilirim oyuna çok beğendim...
  • ben de indirdim gece 5-10 dakika bakabildim. Güzel gibi geldi bana, ismim Turkiyem. İngiliz oldum, oyuna giren pm falan atsın :D
  • Marco polonun kitabını bulamadım nerde bu kitap bilen varmı.
  • oyun açıkken aşırı kasıyor, gta iv de bu kadar kasmıyordu yemin ederim :D denize açıldım ilk savaşımı da yaptım vurdum battı :D npc isimlerinin yazdığı bi yer var mı ? barkeep yada bearkeep miydi neydi ona git diyor da :D
  • Oyun beklediğimden çok çok daha iyi çıktı.
  • dün indirdim deneme fırsatım daıa olmadı. En yakında denerim
  • Uyarı:İngilizce bilmeyenler oyunu indirmekle uğraşmasın oynamanıza imkan yok
  • quote:

Orijinalden alıntı: dipcihino

Uyarı:İngilizce bilmeyenler oyunu indirmekle uğraşmasın oynamanıza imkan yok

Aynen öyle kesinlikle ingilizce bilinmesi gerekiyo questler falan fazlasıyla karışık.
    Oyun resmen zaman katili ama deyiyo okadar zamana.
  • arkadaşlar oyunda gemimizle gideceğimiz yeri ayarlamanın veya nerde olduğumuzu falan gösteren büyük bir radar veya map türü birşey yok mu
    hollanda ya gittim yanlışlıkla yolumu bulamadığım için
  • quote:

Orijinalden alıntı: imPsYcHo

arkadaşlar oyunda gemimizle gideceğimiz yeri ayarlamanın veya nerde olduğumuzu falan gösteren büyük bir radar veya map türü birşey yok mu
    hollanda ya gittim yanlışlıkla yolumu bulamadığım için

skill var bide shopkeeper da item var onun dışında sezgilerine güveniceksin çok zor değil :D
  • Şu marco polo nun kitabını hala bulamadım.
  • 
Sayfa: 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.