Şimdi Ara

Uncharted 3 multiplayer klan [TURK] (6. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.112
Cevap
3
Favori
58.019
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

Orijinalden alıntı: MuRat.exe

arkadaslar yeri degil ama bir sorum olacak, uncharted game of the year edition almak istiyorum ama almanca olmasi lazim yani english version mu var sadece yoksa german de varmi yani seslendirmeler falan almanca oluyomu alsam?

GOTY sadece Kuzey Amerika'ya özel olduğu için dil seçeneği de sadece İngilizce bildiğim kadarıyla..

listeye ekledim senide ama psn yi doğru yazdığımdan emin değilim

yoğurtlu ve V güzel çalışmalar ark lar, catwalk un kulakları çınlasın halen pati olayını yazacak :)
    bu aradahttp://uncharted.wikia.com/wiki/Uncharted_2_Multiplayer bu siteden çeviri olurssa da seve seve eklerim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 28 Ekim 2010; 16:47:09 >

• Arkadaşlar bilmiyorum beni aranıza alır mısınız henüz yeni bitirdim oyunu ve multi ye yeni girdim daha 8 lwl ben sizi eklerim vede daha acemiyim ilk multim olucak hayırlısıyla

PSN : Helceraxe

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi RaiTrQ -- 28 Ekim 2010; 16:52:01 >
  • Şimdi oyuna gelecek olan varmı ?

Sinirden, stresten titriyorum. Şu soğuk havada bile insana ter basarmı ya... Delirecem...
  • quote:

Orijinalden alıntı: for153

Arkadaşlar bilmiyorum beni aranıza alır mısınız henüz yeni bitirdim oyunu ve multi ye yeni girdim daha 8 lwl ben sizi eklerim vede daha acemiyim ilk multim olucak hayırlısıyla

PSN : Helceraxe

Lvl 1 ol yada 80 ol farketmez amaç eğlence alırız tabi
  • Benide eklermisin Adventurer-TR
  • arkadaşlar herkesi ekledim sayfaya ama sizde psn lerinizden ekleyin party lere katılmak için
  • quote:

Orijinalden alıntı: PracticeMan

quote:

Orijinalden alıntı: VirgilSollozzo

quote:

Orijinalden alıntı: MuRat.exe

arkadaslar yeri degil ama bir sorum olacak, uncharted game of the year edition almak istiyorum ama almanca olmasi lazim yani english version mu var sadece yoksa german de varmi yani seslendirmeler falan almanca oluyomu alsam?

GOTY sadece Kuzey Amerika'ya özel olduğu için dil seçeneği de sadece İngilizce bildiğim kadarıyla..

listeye ekledim senide ama psn yi doğru yazdığımdan emin değilim

yoğurtlu ve V güzel çalışmalar ark lar, catwalk un kulakları çınlasın halen pati olayını yazacak :)
    bu aradahttp://uncharted.wikia.com/wiki/Uncharted_2_Multiplayer bu siteden çeviri olurssa da seve seve eklerim

Cat pati olayını bulamadı, ama üzerinde bir yazan tişörtlü Drake olayına girdi. Birinci yıl kutlaması sebebiylen giyiyor drake bunu, lütfen skin ve taunt bölümlerine girip freeleri kapın. Bu arada x5 haftasonu tek oyunla 1.5 milyon kazanmışım, harca harca bitiremedim:))
    Beni beklemeyin, evin bereketi arttı. Elime kumandayı almaya göreyim misafir doluyor. Keyifli oyunlar

• ND İstatistikleri açıklamış o haftasonu için. Rakamlar şöyle;

1.Co-oplar hariç, 12,376,755 cinayet (!) işlenmiş o haftasonu 24 saat içinde.
    2.$49 milyar para dağıtılmış yine o haftasonu.
    3.24 saat içinde oyuncuların toplam oyun saatler 2,5 yıl tutuyormuş. Bu da 1,079,850 oyuncunun toplam oyun saatiymiş, sadece o haftasonu 24saatlik sürede.

Bakınız, ben de bir çeviri görevi yaptım. Sıramı savdım, yine de derseniz ki şu konuyu da çevir, dilimiz döndüğünce yaparız.
  • unutma "temiz-bayandan" piyasa fiyatının üstüne fiyat ver 1 000 2000 tl üzerinden pazarlık ile atılır illa ki
    ek not : araç ağır hasar görmüşse satmadan söyle başına iş olur, servisler ağır hasar tespit edemeyebiliyor ama tramer sisteminde hepsi kayıtlı sms sistemi ile bilgi veriyorlar.
  • quote:

unutma "temiz-bayandan" piyasa fiyatının üstüne fiyat ver 1 000 2000 tl üzerinden pazarlık ile atılır illa ki
    ek not : araç ağır hasar görmüşse satmadan söyle başına iş olur, servisler ağır hasar tespit edemeyebiliyor ama tramer sisteminde hepsi kayıtlı sms sistemi ile bilgi veriyorlar.

Merak etme patron, aynen dediğin gibi yapıyorum. Daha önce iki araç sattım ben. Merak etme, ustaya da gidiyorum, herifler canavar gibi anlıyor boyayı. Neyse, bu arabam hasarsız, zaten 2009 model, zaten kaskodan takip etse ya da servisten aratsa derhal bulur kazamı. En son kazam 2000 yılında yağmurlu bir gecedeydi. O arabanın üstüne de kazasız iki araç geçti. Sicilim temiz. Sahibinden sitesinin en güvenilir satıcılarındanım:))

• quote:

Orijinalden alıntı: Catwalk12345

quote:

unutma "temiz-bayandan" piyasa fiyatının üstüne fiyat ver 1 000 2000 tl üzerinden pazarlık ile atılır illa ki

Merak etme patron, aynen dediğin gibi yapıyorum. Daha önce iki araç sattım ben. Merak etme, ustaya da gidiyorum, herifler canavar gibi anlıyor boyayı. Neyse, bu arabam hasarsız, zaten 2009 model, zaten kaskodan takip etse ya da servisten aratsa derhal bulur kazamı. En son kazam 2000 yılında yağmurlu bir gecedeydi. O arabanın üstüne de kazasız iki araç geçti. Sicilim temiz. Sahibinden sitesinin en güvenilir satıcılarındanım:))

satıp alıyorsan tramer den sorgula bu işlerde çok dalavere var dolandırıcısıda çok, ben çok gördüm servisten ustadan temiz hafif hasarlı diye geçipte kayıtlarda pert olan aracı, 0 alıyorsan yada hiç almayacaksan no problem

• 58 Level oldum ve come get some açıldı, half load dan kurtuldum bu hali ile daha rahat oldu kimseyi aramıyrum onlar beni buluyor
  • Hayırlı olsun yeni levelın. Son cümleye alınmam gerekiyor galiba, ama alınmayacağım, şu an ilanlarla uğraşıyorum çünkü. Hem oyun, hem ilan düzenleme, hem de alıcı adaylarıyla konuş olmuyor. Siz bilmezsiniz de arabam kıymetlidir, alıcıyı beğenmezsem, arabayı kötü kullanacağını düşünürsem, ne fiyat verirse versin satmam ben. Kedi yavrusu gibi değerlidir, emin elleri hakeder:))
  • son cümlede ne var ki ? bari ona alınma booster ın özelliği bu, aramıyorsun onlar seni buluyor her türlü
  • Uupss, pardonn...
  • cat bulabildin mi şifreni bari
  • quote:

Orijinalden alıntı: YoğurtluMakarna

cat bulabildin mi şifreni bari

Şifremi soracağına önce bir hatırımı sor, hayırsız! Nerelerdesin kaç gündür? Liseler tatil olmadı mı bayramda?
  • Makina problem çıkardıda Tatil tabi olmasada giriyorum hiç göremiyorum sizi
  • Cadılar bayramı nedeniyle 2x cash

geçen yılda olduğu gibi 2 skinden başkası seçilemiyor.

1 Kasıma kadar sürecek

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi myresistance -- 29 Ekim 2010; 22:25:10 >
  • 1 Kasıma kadar keş kasalım o vakit. Pılandır artı Depozit candır.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.