Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (407. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.397
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İos 10.1.1 i kaybetmeden nasıl sildiniz acaba? Bu işlemle cydia vb dahil telefon JB öncesine mi döndü, merak ettim.
  • Hocam yapalım mı JB'yi, ciddi hatalar var mı ?
  • İphone 5 gelir inşallah ilerde.
  • Hocam şuan yapan çok var ama Luca ayın 30'una kadar yeni bir versiyon çıkaracağını söylüyor final olmasa bile yeteri kadar stabil olacağından bahsetmiş ben şahsen acemiyim ve şanssızım, bir şey olur restore etmek zorunda kalıp jailbreak şansımı kaçırırım diye bekliyorum. Zaten tweaklerin hepsi uyumlu değil şimdilik bir kısmı çalışıyor sadece, en azından benim istediklerim uyumlu değil.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi iar -- 23 Aralık 2016; 23:34:25 >
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    O bildirim tweaki nedir hocam şimdiden bende merak ettim
  • quote:

Orijinalden alıntı: iar

O bildirim tweaki nedir hocam şimdiden bende merak ettim

WatchNotifacition
    Priorty Hub (özellikle bu şahane) :) :) :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: -Ercüment ÇÖZER-

Hocam yapalım mı JB'yi, ciddi hatalar var mı ?

Tweak'lere update geldikce stabilleşecektir. Uyumlu tweak listesi ilk mesajda var. Güncelleme yavaş yavaş geliyor 2.3 güne daha stabil olur tweakler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: AlicanNalbat

quote:

Nasıl JB'nin durumu, yüklesem mi çok kararsızım. Bide bu Cydia Impactor ile yapıyoruz da 1 hafta sonra tekrar pc den yenilememiz gerekecek mi ?

Herhangi bir sertifikadan bahsedilmiyor yani 1 hafta 1 ay 1 yıl gibi bir durum söz konusu değil. 9.3.2'deki gibi yardımcı app sayesinde jb yapıyorsunuz yani untedhered değil.

Yanı şimdi jb yapsam sertifika gerek yok mu

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yılbaşına kadar kullanılcak şekilde stabil ve önemli tweaklerin 10.1.1 e uyarlandığı yeni bir beta filan gelir mi luca diyosunuz sanırım ne diyor adam yenisini mi yayınlayacağım diyor , eğer yılbasına kadar yayınlarsa lucayı öperim kral adam <3

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ayın 27 sine kadar kararlı sürüm çıkacağını fakat final olmayacağını söylemiş kendileri. Zaten yılbaşı gelmiş oluyor bikaç hafta sessiz kalır. Stabilite için fix tweakleri felan da gekir zaten

• quote:

Orijinalden alıntı: Matherson

quote:

quote:

Nasıl JB'nin durumu, yüklesem mi çok kararsızım. Bide bu Cydia Impactor ile yapıyoruz da 1 hafta sonra tekrar pc den yenilememiz gerekecek mi ?

Herhangi bir sertifikadan bahsedilmiyor yani 1 hafta 1 ay 1 yıl gibi bir durum söz konusu değil. 9.3.2'deki gibi yardımcı app sayesinde jb yapıyorsunuz yani untedhered değil.

Profil yüklüyorsun ama bir süre ibaresi görmedim ben. Diğer kaynaklardada buna benzer birşey okumadım hiç.

• quote:

Orijinalden alıntı: Demand it!

Ayın 27 sine kadar kararlı sürüm çıkacağını fakat final olmayacağını söylemiş kendileri. Zaten yılbaşı gelmiş oluyor bikaç hafta sessiz kalır. Stabilite için fix tweakleri felan da gekir zaten

Aynen öyle.
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Oo şimdi googledan baktım muazzam gözüküyor hocam kesinlikle eklenecek tweaklerim arasına girdi valla sağolun

• beyler telefon bozuk tv ekrani gibi oluyo kendini yeniden başlatiyor çözümü varmi acaba
  • quote:

quote:

quote:

quote:

Profil yüklüyorsun ama bir süre ibaresi görmedim ben. Diğer kaynaklardada buna benzer birşey okumadım hiç.

Profil nasıl yükleniyor kusura bakma 3 sene jb bırakmıştım çok değişmiş

• Vay be 9.3.3 de kaldık biz
  • quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Profil nasıl yükleniyor kusura bakma 3 sene jb bırakmıştım çok değişmiş

3 sene önceki jb çok çok daha güzeldi. :) ilk mesajda tüm detaylar yazıyor video yu izleyerek yapabilirsin.

• 2 hafta önce Cydia Eraser ile jb kaldırdım.Bu gece dayanamadım yine yaptım.Jb siz olmuyor

• 10.2 yi yükleyen beynime tüküreyim
  • Bu jb nasıl ? TAMAMEN sıkıntısız çalışıyor mu? Çıkardığı sıkıntılardan sil yüklelerden gına geldi de ona göre yaparız belki. Bana 0 sıkıntı çıkarmalı 0.

• 
Sayfa: önceki 405406407408409
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.