Şimdi Ara

#JAILBREAK - iOS 14 JB ÇIKTI #unc0ver !!! ***ANA KONU*** (34. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
18.749
Cevap
178
Favori
1.302.399
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
29 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Kanımca 9.2.1 için çıkarsa 9.2 için kesin çıkar.Ama 9.2 çıkarsa 9.2.1 için geçerli olur mu emin değilim.Yani kesin 9.2 ye çıkıcağını düşünüyorum.
  • quote:

Orijinalden alıntı: suuyurbendeuyurum

Kanımca 9.2.1 için çıkarsa 9.2 için kesin çıkar.Ama 9.2 çıkarsa 9.2.1 için geçerli olur mu emin değilim.Yani kesin 9.2 ye çıkıcağını düşünüyorum.

deme be 9.1 de beklemedeyim nolacak acaba internette tüm sürümler için 9.1/9.2./9.2.1 için jb li videolar var :( :( umarım 9.1 e de çıkar....
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    Hocam 9.1 en eski sürüm bunların arasında bence ona da kesin çıkar yani 9.1/9.2 kesin çıkacak diye düşünüyorum.Sadece 9.2.1 il ilgili şüphelerim var.
  • quote:

Hocam 9.1 en eski sürüm bunların arasında bence ona da kesin çıkar yani 9.1/9.2 kesin çıkacak diye düşünüyorum.Sadece 9.2.1 il ilgili şüphelerim var.

Valla aldığımdan beri güncellemedim bi ara luca 9.1 de bekleyin falan demişti bakalım inşallah 9.1 i atlayıp sadece 9.2 ye çıkarmazlar :( :( :( aylardır bekliyorum
  • AlicanNalbat kullanıcısına yanıt
    eski sürümde beklemen bence saçma 9.1 kullanan toplasan atıyorum 100.000 kişi varsa 9.2 9.2.1 kullanan 10 milyon kişi vardır

hangi jb takımı 100 000 kişi için jb çıkartırki ayrıca atlanan sürümlerde oluyor arada mesela 8.4.1 atlandı. 8.2 atlandı

dua et 9.1 9.3 çıksında sende yararlan
  • selenay7 S kullanıcısına yanıt
    ne yazıkki haklı. çıkacak sürüm 9.2 ve 9.2.1 olur en fazlaq

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: selenay7

eski sürümde beklemen bence saçma 9.1 kullanan toplasan atıyorum 100.000 kişi varsa 9.2 9.2.1 kullanan 10 milyon kişi vardır

hangi jb takımı 100 000 kişi için jb çıkartırki ayrıca atlanan sürümlerde oluyor arada mesela 8.4.1 atlandı. 8.2 atlandı

dua et 9.1 9.3 çıksında sende yararlan

9.2.1 çıkarsa zaten sıkıntı yok daha 9.3 final çıkana kadar bekler ve güncelleriz problem olmaz. :) keşke imzalar kapanmadan 9.2 yapsaydim ama geçti artik yapacak birsey yok :)

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar şirketten iphone 6s 64 gb telefon istedim şubat sonunda elimde olacak 9.2 ye jailbreak çıkacak haberlerinden sonra inşallah 9.2 imzaları Şuıbat sonuna kapanmaz diye umut ediyordum ki sanırım 9.2 imzaları kapanmış. Şimdi son duyumlara göre bu jailbreakin hangi sürüme çıkma ihtimali çok yüksek ve sizce o sürümün imzası şubat sonunda açık olurmu. Saygılar
  • quote:

Orijinalden alıntı: TrErO

Arkadaşlar şirketten iphone 6s 64 gb telefon istedim şubat sonunda elimde olacak 9.2 ye jailbreak çıkacak haberlerinden sonra inşallah 9.2 imzaları Şuıbat sonuna kapanmaz diye umut ediyordum ki sanırım 9.2 imzaları kapanmış. Şimdi son duyumlara göre bu jailbreakin hangi sürüme çıkma ihtimali çok yüksek ve sizce o sürümün imzası şubat sonunda açık olurmu. Saygılar

Şuanda 9.2'ye çıkma ihtimali yüksek fakat yinede hiç belli olmaz bunların sağı solu bu arada 9.2 imzaları bugün kapandı

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Çürüdük kök saldık resmen her saat başı bir ümit girip çıkıyorum ama yok yok yok

• < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: OzaNE.

Çürüdük kök saldık resmen her saat başı bir ümit girip çıkıyorum ama yok yok yok

JB'siz iPhone boş bir kutu.
  • Bir umutla 2gün önce 9.3 beta dan 9.2 ye restore ettim iPad mini 2 yi beklemedeyim.

• romantikodun kullanıcısına yanıt
    kardeşim 6plus kullanıyorum sürümüm 9.2.1 ve jailbreak atmak istiyorum yardım edermisin kafayı yicem bulamadım
  • chieffmann C kullanıcısına yanıt
    Çıkmadı daha jailbreak. Biz de onu bekliyoruz. Bak başlıkta zaten jailbreak bekleyenler.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Redditte yeni bi başlık var inilizcem iyi olmadığı için anlamadım
    http://www.idigitaltimes.com/ios-92-93-jailbreak-may-have-new-players-interested-say-insiders-510042
    Biri burdakileri anlatabilirmi acaba

• quote:

Orijinalden alıntı: chieffmann

kardeşim 6plus kullanıyorum sürümüm 9.2.1 ve jailbreak atmak istiyorum yardım edermisin kafayı yicem bulamadım

Ciddiyse çok komik şakaysa hiç komik değil.

• Koschei kullanıcısına yanıt
    Mevcut durumdan ve Jailbreak ile uğraşan bazı yeni isimlerin olduğundan bahsetmiş ama herhangi bir isim ve durum vermemiş.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Koschei

Redditte yeni bi başlık var inilizcem iyi olmadığı için anlamadım
    http://www.idigitaltimes.com/ios-92-93-jailbreak-may-have-new-players-interested-say-insiders-510042
    Biri burdakileri anlatabilirmi acaba

136 gündür jb yok falan dio
  • quote:

Çıkmadı daha jailbreak. Biz de onu bekliyoruz. Bak başlıkta zaten jailbreak bekleyenler.

9.1 umutsuz bekleyişe devam. :)
  • 
Sayfa: önceki 3233343536
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.