Şimdi Ara

Umut öncül akademi açılmış

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
5.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bir bakıyım dedim her şey 25 tl maşallah düşünceleriniz nedir

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Up

• ücretsiz olsa da (matematik vs.) çok izlenmez. Saçma bir satış politikası.
  • Geçen sene 10TL den sattığı soru paketlerinin aynısını bu sene 25Tl ye satıyor, bu bir SOYGUNDUR. Youtubeda birsürü ders varken buna para verilmez.
  • sınavexperi kullanıcısına yanıt
    Öyle demeyin hocam onun bi suçu yok ki, dolar arttı neticede. Bir kamera parası, hafıza kartı parası kaç lira oldu haberiniz var mı sizin ? Yapmayın lütfen

• quote:

Orijinalden alıntı: -Betelgeuse-

Öyle demeyin hocam onun bi suçu yok ki, dolar arttı neticede. Bir kamera parası, hafıza kartı parası kaç lira oldu haberiniz var mı sizin ? Yapmayın lütfen

Br bile 2 tl zam yaptı 15 tl nedir? Uygun fiyatlı olsa kesinlikle alinirdi ama daha ismini bile bilmediğimiz hocalarin dersi 25 tl

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Youtube a koyduğu tanıtım videosunda kimya mat da olacak demişti baktım koymuş 2küsür saatlik logaritma dersi var 25tl behzatta nerden baksan 9-10saat ve 12tl umut hocam napıyorsun ??

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • fizik müfredatında 60 konu var desek 60*25 1500 tl iyi,
    bir ay aç yaşasak karşılarız güzel.
    BR ucuz geldi dediğiniz gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi success_for_access -- 17 Eylül 2018; 17:56:1 >
  • 25 tlye 1 konunun soru paketimi alacağıma 40 tl verir fizik soru bankası alır çözerim,yapamadıklarımı okuldaki öğretmenlere sorarım

• quote:

Orijinalden alıntı: sınavexperi

Geçen sene 10TL den sattığı soru paketlerinin aynısını bu sene 25Tl ye satıyor, bu bir SOYGUNDUR. Youtubeda birsürü ders varken buna para verilmez.
    bu bir SOYGUNDUR der gibi bakan,

gözlerinden artık gider gibiyim.

• sadece paralı olmasından dolayı bile binlerce kişi alacaktır.
  • Yaziklar olsun diyecek birşey yok. 15 tl zam, zam değil soygundur. 25 tl kim verebilir kolay kolay 1 ders için ? Bizzat eğitimin içinde olan bu insanlarin artik ögrencileri müşteri gibi görmesini acıyla izliyoruz

• Ulan Rasuli nasıl bir zam yapacak acaba Umut hoca bu durumdaysa

• Umut hocayı severim âma ortada daha doğru düzgün detaylı konu ânlatim dersleri yokken böyle işlere girişmesi şark kurnazlığı.

• Umut öncülü severdim o da kazıklamaya başlamış görüyorum
  • "100 tane seçme soru."

"İzleme Hakkı: 120"

25 TL
  • almayın almak isteyenleri uyarın
  • abi şahsen soru bankalarının artık geneli çözümlü alıyorsun telefonunu uygulamasını yükleyip takılıyorsun ben şahsen fizik harici digerlerine bakmam bile kimya için bizimkimya ya da kimyaözel dersin br dersin de bir önizleme de yok onu geçtim abi geçen sene ki soru paketi 10 tl bam 25 tl :D ulan bari 15 tl felan olsa ya gözünü sevdigim o kadar bekledik hypeladık hayal kırıklıgına ugradım şahsen ertan hocadan parça parça alır soru bankalarıyla kendim gidicem zaten öyle de yapıyorum karaagaçtan çözemedigimde çözümler önümde sınav ayagına iyi yiyorlar bizi neyse..
  • Adama bak ya hiç tanımadığımız matematik hocasının dersine 25 tl istiyor.Beterin beteri varmış demek ki.Behzat a kızıyoduk.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.