Şimdi Ara

Umut öncül akademi açılmış (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
1
Favori
5.282
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

https://www.youtube.com/watch?v=Saroty3NUpA ilk yorumda ne demişsin. 10tl gayet iyi bir fiyattı. 25tl ne ? kusura bakma. allah razı olsun. bir sene mezun senemde senden çalıştım ettim de 25tl'de ayıp yani.

https://www.youtube.com/watch?v=PQVRRytwozI 3:53'de ve 6:21'de diyor siz belirlediniz her şeyi.
    yapmam etmem öğrenci dostuyum diyordun. bir sene izledim seni. biliyorum neler dediğini ama bu öğrencilere ayıp.

• Umut hocayı ben de çok severim ama bunları alan net ENAYİDİR

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Adamın amacı öğrencilere yardımcı olmak değil zengin olmak para kazanmak sadece twitche girmesinden de belliydi zaten

• Sitede bir tane bile örnek video yok,behzatin 9-10 saatte anlattığı konuyu 2-3 saatte anlatmislar,25 tl istiyorlar.

• komedi

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Umut öncül dur net mıy mıy konuşuyor 2 saatte bi girik soru çözüyor , al karaağaç yürü derim

• quote:

Orijinalden alıntı: LET THE LINC BEGIN

Umut öncül dur net mıy mıy konuşuyor 2 saatte bi girik soru çözüyor , al karaağaç yürü derim
    hocam youtubedeki videolardan farkı nedir ?
  • Fizikle Barış Hepsine Tek Atar Adam Pdf Veriyor Güncel Video Çekiyor Daha Napsın Bir Dersten Başarılı Olmak İçin İlla Para Dökeyim Diye Bi Çabaya Girmeyin Beyler Var Olan İmkanları Değerlendirin
  • İnsan bir tane örnek video koyar her dersten,o da yok

• Jakkal37 J kullanıcısına yanıt
    Satın almadım hocam ücretsiz sürüm için yorumum malum adamdan da beter çıktı bu

• Bu kadar laftan sonra 15'e çekmiş galiba, 2 yıldır izlerim iyi hoca ama çok para istiyor 100 soruya. Ertan hocanın dersler daha iyi gibi, kararsızım ama Ertan hocayı takip etmek daha mantıklı gibi
  • Merhaba,
    Sizden gelen istekler doğrultusunda ücretlendirmede değişikliğe gidildi.
    2015 yılından beri aldığım duaları bir çırpıda yok etmem...
    Siteye bir daha göz atabilirsin:)
    Sitedeki iletişim sekmesinden "mesaj gönderin" formu ile bana anında ulaşabilirsin:)
  • galli08 G kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    Soru paketleri geçen sene hazırladığım bana göre çok özel bir çalışma...
    Bu sene sitede fizik adına yapacağım çalışma kısa konu anlatım özeti daha sonra kolaydan zora sıralanmış bol soru şeklinde olacak:)
    Daha fazla soru içerecek...
    Yayın takvimi önümüzdeki hafta geliyor...
    Düzeltilmesini istediğiniz noktalarda sitedeki iletişim kısmından mesaj göndermeyi unutmayın:)
    Sitede yapılacak Türkiye geneli ücretsiz bölüm denemelerini de kaçırmayın derim
  • Jakkal37 J kullanıcısına yanıt
    Merhaba,
    YouTube da 3 yıldır yaptıklarım ortada...
    Bana göre YouTube daki eksik; soru çözümü ya da örnek sayısı idi.
    Şimdi bir takvim doğrultusunda sitede (umutonculakademi) konularda doyurucu olacak şekilde soru koyarak inceleme yapılacak
    Tabii ki PDF ve Çözüm videoları olacak...
    Asıl bombalardan birisi:
    Türkiye Geneli ücretsiz bölüm denemeleri olacak ve durumunuzu görebileceksiniz...
    Ücretsiz sınavlara girdikçe Yüzdelik dilimindeki gelişmeyi görebileceksin...
    Diğer Yenilikleri zamanı geldikçe açıklayacağım
  • Merhaba
    Örnek videolarla ilgili hak veriyorum...
    Ancak beni iyi kötü tanıyorsanız; kendimle ilgili veya zorla ikna edip getirdiğim diğer öğretmen arkadaşlarla ilgili içiniz rahat olsun...
    Herkesle çalışmam
  • LET THE LINC BEGIN kullanıcısına yanıt
    Merhaba
    Kendimi geliştirmem için yapıcı eleştirilerini umutonculakademi de iletişim kısmından yazarsan çok mutlu olurum
    Gelmişken yapılacak ücretsiz Türkiye Geneli Bölüm denemeleri için üye olmayı umutma
  • quote:

Orijinalden alıntı: ebediyatt

Bu mesaj silindi.
    Merhaba
    Size hitaben yaptığım şey tepki alıyorsa gereken değişikliği yapmak zor olmaz...
    Yeter ki sizin konuştuklarınızın dikkate alındığını görün
    Dolarla da işim olmaz
  • quote:

Orijinalden alıntı: Marsu 3.16

komedi
    Merhaba
    Kendimi geliştirmem için bana yardım et
    Ne yapsaydım komedi olmazdı...
    Ne yapsaydım seni etkilerdi...
    İstediğin zaman umutonculakademi ye gelip iletişim kısmından mesaj yazarak bana ulaşabilirsin
    Gelmişken Ücretsiz olarak yapılacak Türkiye Geneli Bölüm Denemeleri için üye olmayı unutma
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.