Şimdi Ara

ÜMRANİYE AYTEK İLETİŞİM DALAVERELERİ

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
284
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Yaklaşık 3 ay önce kargoyla (sakaryadan) tamir e gönderdiğim iphone x cihazı 30-40 gün bugün yarın tamam %99 tamam cihaz 3-4 gün müsade diye diye en son sonunda cihaz olmuyor diye oyaladılar. İlk başta her aradığım da görüştüğüm hakan usta bir daha telefona çıkmadı. Dükkanın sahibi olduğunu söyleyen arkadaş anakart aktarması yapılması gerektiğini ama önce 1000 lira ödeme yapılması gerektiğini söyledi. Güvenmediğim için bir süre bekledim ne yapmam gerektiği konusun da düşündükten sonra yaptırmadan cihazı geri istedim. Ama telefonu gönderdiğim şekilde geri gelmedi. ekrana bağlı olan iç kulaklık ve sensörün olduğu bölümü söylememe rağmen (onlar kargoya vermeden önce belirttiğim) geri göndermediler.( adama yazıyorum burada kalmış olabilir diyo). sim kızağı yok. wifi antenin flexini yırtmışlar. mesaj atıyorum dönen yok. Cevap atan yok. kısacası güvenip iş yapılacak bir firma değiller.

Gönderdikleri anakart da benim cihaza ait değil. Tamir edip başkasına mı sattılar benim anakartı bana da bozuk olan herhangi bir anakart mı gönderdiler naptıkları belli değil. Apple arayıp aktif olup olmadığını öğrenicem benim anakartın.

Bilginiz olsun da olur da iş yapacak biri olursa aranız da bilgisi olsun diye açılmış bir konudur.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.