Şimdi Ara

ÜMİT nasıl bir marka...??? (bisiklet tavsiyesi?? (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
52
Cevap
2
Favori
37.555
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Çocuk bisikleti alırken fiyatta ucuza kaçmak ilk başta makul gibi görünse de, çocuklar biz yetişkinler kadar çevre şartlarının farkında olmadıkları için herhangi bir risk anına çabucak fren yapabilecek donanıma sahip bir bisiklet güvenlik açısından önemli. Özellikle de ülkemizdeki sürücülerin ne kadar "duyarlı" olduklarını düşünürsek. Ben şahsen çocuğumu ne olduğu belirsiz su borusuna bindirip yola çıkarmam, Allah korusun fren tutmaz ve kaza olursa bunun bedeli ne olabilir? Ya hiç almayın veya alacaksanız güvenilir parçalardan oluşacak bir bisiklet verin çocuğunuzun altına. İkinci eller mantıklı, şöyle birşey var mesela : http://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-spor-bisiklet-sedona-borla-acil-satilik-169718505/detay

• Merhaba arkadaslar bnde ümit bisiklet almayi dusunuorm 2623 envoy 2d 540 liraya beyaz ustune kirmizi cizgili. Kadrosu benim cok hosuma gitti ve uygun fyat. Fakat siz buraya yazmissiniz biseyler benmde.kafam.karisti ne yapsam bilemedim. Benim bi tanidigim bunu almam icin israr etti oda bisiklet kullanicisi baya bi bilgisi var dowling kullanio Fox amontisorleri felan var yani iyi bir binici. Neyse velhasil kelam bunu almayi dusunuorm ilerde bir problem cikarttirirmi bana ayrica hidrolik taktirmayi dusunuorm Amacim aslinda 700tl ya hidrolikli 0 bir bisiklet istiorm kadrosu guzel olan. Yorumlarinizi bekliorm tesekkurler.
    ÜMİT nasıl bir marka...??? (bisiklet tavsiyesi??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rdvnsolmaz -- 25 Ağustos 2014; 12:53:56 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Ümit ölümdür
  • Amortisor baya yorar adami eski bisikletimden bilirim.

• Çocuk bisikletini almaya niyetlenmiştim ama yorumlardan sonra vazgeçtim. Biraz daha bütçeyi zorlamak lazım demek ki...

Yorumlar için teşekkürler...
  • Merhaba bu bisiklet nasıl ümit kalitelimi

• quote:

Orijinalden alıntı: mustafailik4

Merhaba bu bisiklet nasıl ümit kalitelimi

inanılmaz kaliteli yarın gidip bence alıcam
  • Bide bana birisi anlatsın alıcağım ümit bisiklette disk fren var bunu nasıl degistiririm nas8l ayar yaparim nerden balatayi alirim avr istanbulda oturuyorum alacağim bisiklet ümit mirrage 2665

• Nerden alicaksin bide fiyat ?

• quote:

Nerden alicaksin bide fiyat ?

• Disk fren ????

• Cvp?

• Cvp?

• quote:

Cvp?

hocam eğer bisiklete binecekseniz en az giriş seviyesi bir bisiklet alın aksi takdirde 1 hafta sonra hevesiniz kaçacak ya da hiç bulaşmayın
  • quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

quote:

Cvp?

hocam eğer bisiklete binecekseniz en az giriş seviyesi bir bisiklet alın aksi takdirde 1 hafta sonra hevesiniz kaçacak ya da hiç bulaşmayın

Bn zaten 3-4 senedir bisiklete biniyorum bidd bana disk freni anlatirmisin pls

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Casablancas

quote:

Cvp?

Bn zaten 3-4 senedir bisiklete biniyorum bidd bana disk freni anlatirmisin pls

mekanik disk fren çöptür hidrolik alman lazım v frene göre daha iyi tutar v frene göre çok daha ağırdır bakımı zor ayarı zor
    diske yağ su falan değdiği zaman temizlenmesi gerekir yoksa tutuş 0 a iner arazide sürüş yapmayacaksanız gereksizdir şehir içinde
    v fren yol yarış ve hibrit bisikletler çok iyidir

• ankarada her yerde ümit var kullanan çok bebeler full ümitçi olmuş durumda
  • yani mekanik disk frenli bisiklet almıyımmı?
  • bizim arkadaş çelik-çift amortisörlü market bisikleti ile (tekerleği çıkartmak için yanında anahtar taşıyo düşünün ) bisiklet turlarına katıldı. kapadokya ya gitti, karya ya gitti.

sonra güzel bir giant bisiklet aldık, baya masraf yaptı böyle brooks sele falan aldı.

bi keresinde konuşurken lan dedi eski bisikletimde yoruyo moruyo diyodunuz 20 kilo diyodunuz ama ne güzel yaylana yaylana gidiyom, bunda tangır tungur yav diye hafif bi yakınmıştı biraz da gırgırına

bütçe 250 TL ise ve mutlaka bisikelt alınacaksa alınabilir bence yani ne yapalım

• quote:

Orijinalden alıntı: 01001101

bizim arkadaş çelik-çift amortisörlü market bisikleti ile (tekerleği çıkartmak için yanında anahtar taşıyo düşünün ) bisiklet turlarına katıldı. kapadokya ya gitti, karya ya gitti.

sonra güzel bir giant bisiklet aldık, baya masraf yaptı böyle brooks sele falan aldı.

bi keresinde konuşurken lan dedi eski bisikletimde yoruyo moruyo diyodunuz 20 kilo diyodunuz ama ne güzel yaylana yaylana gidiyom, bunda tangır tungur yav diye hafif bi yakınmıştı biraz da gırgırına

bütçe 250 TL ise ve mutlaka bisikelt alınacaksa alınabilir bence yani ne yapalım

Evt dogru diyosun abi 250tl ye guzel bisikletler var ama kalitesi biraz kotu olabilir

• 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.