Şimdi Ara

UMI IRON 4G LTE 5.5 Inch 3GB RAM MTK6753 1.5GHz Octa-core Smartphone (25. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
540
Cevap
12
Favori
24.991
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Arkadaşlar bendede var umi touch ve umi iron. Ama umi touch kamerası mükemmel. Beğenilmeyecek kamera değil, beğenmeyen arkadaşlar acaba katalog çekimimi yapacak merak ediyorum.resimle çok fazla işin oluyorsa bence dijital fotoğraf makinası almak en iyisi. Piyasadaki bir çok modelden daha iyi touch un kamerası. Hatta bir yerde yazılana göre iphone 6 dan bile iyi olduğu yazıyordu. Tabiki tercih meselesi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 500, 600 tl telefon alıyoruz, 2 bin üç binliralık telefon daki kamera gibi beklenti istiyoruz.
    😊😊

• UMI SUPER kullanan varmı arkadaşlar ? almak istiyorumda tereddütteyim umi markası nasıldır acaba.
  • SeWD@Li kullanıcısına yanıt
    Hocam merhaba,
    Birde sana sorayım dedim belki yardımcı olursun.Umi touch kullanıyorum ama sim yuvasını bozdum.Şimdi buna bi sim yuvası lazım ama internette ben bulamadım. Nerden bulucam acaba bi fikrin varmı?

• UMI Super i alsammı ne yapsam bilemedim nediyorsunuz arkadaşlar bu fiyat aralığında daha iyisi varmıdır sizce? Alternatif Xiaomi Redmi Note 3 5.5-inch 3GB RAM 32GB diyede düşündüm ama umi super dahamı iyi bilemedim fikrinizi almak istiyorum.
  • usnn U kullanıcısına yanıt
    hocam valla piyasayı epey bi araştırdım,meizu ve Xiaomi nin marka değeri daha yüksek olsa da umi super fiyatına göre çok şahane bir cihaz.ben dün siparişi verdim bakalım inşallah gümrükten geçer
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

hocam valla piyasayı epey bi araştırdım,meizu ve Xiaomi nin marka değeri daha yüksek olsa da umi super fiyatına göre çok şahane bir cihaz.ben dün siparişi verdim bakalım inşallah gümrükten geçer

bende sipariş verdim dün indirim kodu vardı kullansaydın keşke 12 dolar indirim oldu bende
    yapma yaaa, hocam görmedim kodu felan haberim yoktu tüh
    hee siz banggood dan aldınız.ben aliexpress ten aldım...Daha önce ordan almışmıydınız cihazınız gümrüğe takılmadan gelebilmişmiydi ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: CattishTurtle

hee siz banggood dan aldınız.ben aliexpress ten aldım...Daha önce ordan almışmıydınız cihazınız gümrüğe takılmadan gelebilmişmiydi ?

4 telefon aldım 4üde geldi sıkıntı yaşamadım inşallah yaşamam nerden alırsan al şans işi
  • banggood dan ben de umi super siparişi verdim bakalım inşallah sorunsuz gelir.
  • quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Buradan aldım 190$ a geldi. Coupon kodu affiliate6http://www.banggood.com/UMI-Super-5_5-inch-Fingerprint-4GB-RAM-32GB-ROM-Helio-P10-MT6755-Octa-core-4G-Smartphone-p-1054938.html

kodu kabul etmedi.Başka kod varsa rica etsem
  • quote:

Orijinalden alıntı: heroesx

quote:

Orijinalden alıntı: usnn

Buradan aldım 190$ a geldi. Coupon kodu affiliate6http://www.banggood.com/UMI-Super-5_5-inch-Fingerprint-4GB-RAM-32GB-ROM-Helio-P10-MT6755-Octa-core-4G-Smartphone-p-1054938.html

kodu kabul etmedi.Başka kod varsa rica etsem

googlede banggood coupon yaz çıkan tüm kodları dene çıkar illa

• Şu banggoddan telefon geçirenler bayağı şanslı geçen ay mi4 alanların tamamı yakalandı nerdeyse

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Baya bir özel mesaj geliyor tekrar belirteyim. Bangood dan alıyorum üzerine herhangi birşey yazdırmıyrum vey özel bir istekte bulunmuyorum tamamiyle gümrükten geçmesi şans işi veya görevlinin iyi niyeti daha önce üzerinde telefon yazan gargom bile geçmişti sıkıntı olmamıştı Hakkınızda hayırlısı olsun. Ben kullanmak için alıyorum Satış yapmıyorum anca şu durumda satış yapıyorum Yeni bir telefon alacakken kendi kullandığımı satıyorum. Elimde telefon yok yurt dışından toplamda taş çatlasa 5 tan telefon getirttim. İsteyen varsada umi iron var elimde 1 adet yurt dışı fiyatından %10 indirimli satabilirim oda kullandığım için hiç bir sorun yok takılma yok
  • Bugun bende Umi Super siparişi verdim bakalım elimize geçecek mi ?
  • Tiésto kullanıcısına yanıt
    inşallah geçer dostum
  • Yeni ana konu açalım bari gelince tanıtımını yaparım gene umi ironunki gibi
  • Umi Super Ana konusunu açtım Umi super kullanıcıları ve meraklıları bir merhaba derse iyi olur :)
    http://forum.donanimhaber.com/m_117989788//tm.htm#117989788
  • 
Sayfa: önceki 2324252627
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.