Şimdi Ara

Umaykut Efsanesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.902
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar umaykut gibi bir oyunun kapatılması çok zoruma gitti ne yapabilirim diye düşündüm ve iimza kampanyası başlatmaya karar verdim bu oyun tarihe gömülmemeli geri gelmedi diye düşünüyorum bu oyu sayesinde bir sürü dost kazandık abilerimiz kardeşlerimiz oldu bu kadar sıcak bir ortam içinde geçen oyun kapanmamalı

https://www.change.org/p/o%C4%9Fuzhan-%C3%BCst%C3%BCn-umaykut-geri-gelmeli?just_created=true destek verirseniz çok sevinirim

Umaykut Efsanesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi rainowq -- 23 Nisan 2015; 1:17:56 >

• rainowq R kullanıcısına yanıt
    Umaykutu bende oynuyordum sağlam oyundu yani gece op ları felan zevkliydi neden kapatıldı ?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

Umaykutu bende oynuyordum sağlam oyundu yani gece op ları felan zevkliydi neden kapatıldı ?

Malum çözüm süreci vs. içerisinde Türklük barındıran herşey gibi umaykutta buna kurban gitmiştir

• yakında Türkler olarak 2.sınıf vatandaş olcaz yeminlen hatta 3
  • quote:

Orijinalden alıntı: Oğuzhaan

yakında Türkler olarak 2.sınıf vatandaş olcaz yeminlen hatta 3

Türk milliyetcisi olan bir parti 82 milletvekili çıkarırken alenen vatan hainliği yapan bir parti 80 milletvekili çıkarıyor ve bunu Okumuş entel Türkler sayesinde yapıyor Başımıza gelen herşeyi hakediyoruz biz

• Bizim milletin sırtından değnek eksik olmayacak öteki türlü olmuyor

• oyunun kapatılış aacının maddi yetersizlik oldugu şirket arasında geçimsizlik diyolar ama pek inanmadım
  • Hâlâ aradığım bir oyun,klasik strateji oyunuydu birçok örnekleri mevcut ama nedense güzel geliyordu bana.
  • Üzerinden 8 yıl geçti halen şu oyuna benzer şu oyun kalitesinde bir oyun bulamadım ...

• Kaç para ulan bir umaykut açmak ?

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.