Şimdi Ara

UluslarasıTicaret En İyi Hangi Üniversite Ve Lokasyon

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
269
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar kazandığım üniversitelerden bir kaçını yazıp sizinle paylaşmak istiyorum lütfen lokasyon olarakda bilgisi olanlar paylaşsın.

Yüksekokul olduğu için merkez dışında eğitim görüceğim bi ilçede 4 yıl ona göre lokasyonu bilenlerde bilgilerini paylaşabilir mi?

Bolu Abant İ.B.Ü Gerede Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
    Balıkesir Ü. Burhaniye Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret
    Kayseri Erciyes Ü. İzzet Bayraktar Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik/Kampüsü Fakültesi ve Yüksekokulu aynı yerde ilçede değil.
    Kırklareli Ü. Lüleburgaz Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
    Mersin Ü. Tarsus Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
    Manisa Celal Bayar Ü. Uncubozköy Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret
    Denizli Pamukkale Ü. Çivril Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
    Sakarya Ü. Kaynarca Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret Ve Lojistik
    İzmir Dokuz Eylül Ü. Seferi Hisar Fevziye Hepkon Uygulamalı Bilimler Yüksekokulu Uluslararası Ticaret

Arkadaşlar sitelerine baktım buna en çok değer veren manisa gibi duruyor ama lokasyon olarak ve eğitim olarak bildiklerinizi lütfen paylaşır mısınız

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.