Şimdi Ara

Uludağ Üniversitesi Topluluğu (121. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.491
Cevap
16
Favori
153.392
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Rektör yaz okulu devam etcek ama ders açma zorunluluğunu kaldırcam gibisinden şeyler söylemiş nette yazıyor bu hocalar istemezse hiç ders açmayabilir anlamına mı geliyor hocam? Ve de siz hangi bölümden mezun oldunuz psikoloji hakkında bir bilginiz var mı?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • DDoa D kullanıcısına yanıt
    Rektör hakkında hoş sözlerim yok elbette, ama zaten yaz okulunda dilekçeyi pek iplemiyor bazı hocalar. Bu yüzden kıvranan arkadaşlarım oldu. İşletme mezunu oldum eğitim fakültemiz iyidir bize nazaran.
  • tıp fakültesi için yaz okulu kalktı diye biliyorum biz iibfliler için var ama seneye beli değil yeni rektörümüzün değişik kararları mevcut son senemde sıkıntı olmadan mezun olurum inşAllah :)
  • benim sıralamam 106700 istediğim bölüm 2012te 94 bin 2013te 104 bin 2014 107 binden almış bu üniye girebilirmiyim
    ve bursa teknik üniversitesi 70 binden eskişehir 76 binden alıyo bunlarda şansım nedir
  • quote:

Orijinalden alıntı: L!oN K!nG

tıp fakültesi için yaz okulu kalktı diye biliyorum biz iibfliler için var ama seneye beli değil yeni rektörümüzün değişik kararları mevcut son senemde sıkıntı olmadan mezun olurum inşAllah :)

Ne belli degil ya kalkti :D gecme notu 50 yapacak felan diyorlar..

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: omer25

quote:

tıp fakültesi için yaz okulu kalktı diye biliyorum biz iibfliler için var ama seneye beli değil yeni rektörümüzün değişik kararları mevcut son senemde sıkıntı olmadan mezun olurum inşAllah :)

bildiğim kadarıyla tamamen kalkmadı daha bknz daha açılan dersler varhttp://tip.uludag.edu.tr/duyuru/dosya/2015-07-08.pdf

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: omer25

quote:

bildiğim kadarıyla tamamen kalkmadı daha bknz daha açılan dersler varhttp://tip.uludag.edu.tr/duyuru/dosya/2015-07-08.pdf

Seneye diyorum ben kaldirildi hoca dedi kesin yok

Edit: rektorun facebook ya da twitter sayfasina bak bi roportaj vermis :D sey diyor ogrenci sayisi felan.azalacak iö kalkacak acik ogretim acmayi planliyoz felan adam ucuyor ole :D

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi omer25 -- 8 Temmuz 2015; 15:22:14 >

• merhabalar uludağ üniversitesi elektirik elektronik mühendisliği düsünüorum yardımcı olabilirmisiniz?
    hocalar, eğitim, kampus, yaşam nasıl?

• Merhaba, geçen bir arkadaşa yardımcı olmaya çalışmıştım oradan alıntı yapayım direkt;

quote:

Üniversitenin ana kampüsü görükle kampüsü. Bütün mühendislik, iibf, eğitim vb. bu kampüste. Yurtlar da genelde bu görükle bölgesinde. Ben yurtta kalmadığım için fiyat konusunda pek bir bilgim yok. Öğrenci evleri de burada çoğunlukta. Tam bir öğrenci bölgesi anlayacağın. Takılmalık mekanlar, kırtasiyeler vb. hep bu görüklede. Üniversiteye otobüsle 10 dk bir uzaklığı var.

Onun dışında Üniversite metro hattının son durağı. Kolay bir şekilde ulaşmak mümkün yani. Yakın duraklarda öğrenci evi tutan arkadaşlarımda var.

Daha önce belirttiğim gibi, bir şeyler katmaya çalışan hocalarımız da, kağıttan yazan hocalarımız da vardı bu sene. Bu arada 2. sınıfa yeni geçtim belirteyim, o yüzden alan dersleri konusunda pek yardımcı olamayacağım.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caliskancocuk -- 8 Temmuz 2015; 18:28:10 >

• Arkadaşlar iyi geceler.Öncelikle karar verdim ilk tercihim bursa olacak.Sözelim ayrıca.Sanat tarihi istiyorum.sıralamam ts2 111k.Uludağ Üniversitesi 118k ile kapatmış.Sizce yerleşme olasılığım nedir ?Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Caardozo96

Arkadaşlar iyi geceler.Öncelikle karar verdim ilk tercihim bursa olacak.Sözelim ayrıca.Sanat tarihi istiyorum.sıralamam ts2 111k.Uludağ Üniversitesi 118k ile kapatmış.Sizce yerleşme olasılığım nedir ?Teşekkürler.

Gelir.. gelmesede hayirlisi :D

• quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

quote:

Orijinalden alıntı: DDoa

quote:

Orijinalden alıntı: Sahîpkıran

quote:

Orijinalden alıntı: DDoa

Bu yıl yaz okulu kesin kalktı mı?

Yok öyle birşey, neden kalksın?

Senato kararı ile kaldırıldı seneye filan açılmayacak dediler de ben yatay geçiş yapacağım alttan çok dersim kalacak ben bunları yaz okulunda veririm diye düşünmüştüm öğrenciler seneye açılmayacak dediler yıkıldım :(

Yaz okulu açık hatta ben 2 ders aldım.

Yaz okuluna girmesek ne olur? Seneye okurkeb alttan alamazmiyiz

• Yaz okulu tamamen kalktı şu an. 2015-2016 akademik takviminde bulunmuyor. Mecburen dediğin gibi alttan alınacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi caliskancocuk -- 22 Temmuz 2015; 12:19:27 >
  • Uludağ universitesi biyosistem muhendisligi kazandik bakalim. Yardimci olacak , bilgilendirecek arkadaslar varmi

• Bolumu bilmemde ziraat fak. Kampusun diger ucunda iskence :d

• Makine'yi kazandım İzmir'den gelicem. Tanışmak isteyen arkadaşlar varsa ulaşabilir.
    Bu arada tecrübeli arkadaşlar mesaj atarsa sevinirim.

• Üniversitede yurt imkanları nasıl? kyk çıkmassa hangi yurtları önerirsiniz?
  • Ekonometri iö geldi hadi hayırlısı

• quote:

Orijinalden alıntı: tacoq

Üniversitede yurt imkanları nasıl? kyk çıkmassa hangi yurtları önerirsiniz?

Çamlıca erkek öğrenci yurdundan uzak dur, gösterdikleri odalara, sundukları imkanlara(okula servis, 2 öğün yemek vs) ve en önemlisi merkezi olmasına aldırmayın. Öğrencilik hayatınızı mahvedersiniz.

Dolunay yurdunada gitmeyin, çok uzak, yemekleri oldukça az, spor salonundaki aletler falan çalışmıyor, gösteriş amaçlı

Seçkiner yurdundan uzak durun, ucuz olabilir ama çok uzakta kardeşim.

Egemen yurtlarrında kalan arkadaşlarımdan yurdun iyi olduğunu duydum ama biraz pahalıymış.

Görüklenin tam merkezindeki çağdaş yurdu, yurtlar arasındaki en iyi olanıdır fakat biraz tuzlu.

Trio yurtlarıda iyi gibi ama çok çok fazla para istiyorlar.

Çıkabiliyorsanız eve çıkın, özel yurda gideceğinize KYK'ya gidin. Uludağ KYK'nın olanakları gerçekten çok daha iyi bu saydığım yurtlara göre.

• tayfun14780 T kullanıcısına yanıt
    Bilgilendirmeniz için teşekkürler
  • 
Sayfa: önceki 119120121122123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.