Şimdi Ara

Ultrabook tavsiyesine ihtiyacım var

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
358
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Yıllardır MBA kullanıcısıyım ve PC donanımlarına çok uzak kaldım.Şu anda bir bilgisayarım yok ve aslında masaüstü bilgisayar toplama sevdası ile araştırmalara başlamıştım.Ama masaüstü yerine benimle birlikte dolaşacak bir ultrabook daha fazla işime yarayacak sanıyorum.Şirketin verdiği Asus tablet var ama onu özel işlerimde kullanmak istemiyorum.

Oyun hiç oynamam.Yoğun internet kullanımı,ofis programları,çoklu multimedya kullanımı(bir tarafta 2-3 video açıkken youtube video yükleme vs.) gibi ihtiyaçlarım var.SSD mutlaka olmalı.Bütçem 1000/2000 tl arası.Ne kadar uygun o kadar mutlu bir ben :) Ha birde uzun pil ömrü olursa tadından yenmez. Early 2014 MBA kullandım en son ve genel anlamıyla memnun olduğum bir cihazdı tabi fiyatlar uçtu malum zamanında 2400 liraya sıfır almıştım.2. el de düşünebilirim.

Bu minvalde bana tavsiyeleriniz olursa çok sevinirim.

• 1000/2000 tl arasına iyi bir ultrabook alabileceğini düşünmüyorum.
    3000+'dan başlıyor iyi ultrabook fiyatları.
  • Ikinci el 2014 MBA Yada biraz daha bütçe arttırıp retina MBP alıcam sanırım. Teşekkürler

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Windows düşünürsen Dell XPS 13 ya da Lenovo Thinkpad X1 Carbon şu sıra en iyi ultrabooklar.
  • X1 Carbon muhteşem bir cihaz ama sıfırları bütçemin çok üzerinde şirketlerden çıkanlarında bataryaları bitik oluyor. Xps13 ikinci el rastlamadım hiç

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.