Şimdi Ara

.::ULTRA MUSIC FESTIVAL-MIAMI 2016::. (SETLER İLK MESAJDA) (79. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.641
Cevap
22
Favori
27.864
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Hardwell'in etkisinden kurtulamadım.
  • quote:

Orijinalden alıntı:

Day 1 ve Day 2 full konser, tribalmixes'e düşmüş fakat day 2'nun seeder ı az baya. Görüntü 720P.

Harika haber teşekkürler
  • quote:

Orijinalden alıntı: LifeSuxTR

iğrenç lan house music midir nedir 2000 lerde müzik gerçekten çok kötü 2010 dan sonra iyice bozuldu imzama basında gerçek müzik dinleyin

/>
  • Muhteşem gidiyor ya yakın zamanda avrupada olucak mı?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MrNtlu

Muhteşem gidiyor ya yakın zamanda avrupada olucak mı?

.::ULTRA MUSIC FESTIVAL - EUROPE 2016::.(15, 16, 17 TEMMUZ 2016)

Ayrıca;

:::TOMORROWLAND 2016::: 22 - 23 - 24 TEMMUZ
  • HAAltuntas kullanıcısına yanıt
    Detayları bekliyorum teşekkürler

Edit: Ultra Europe alıcam birde Ultra Beach var farkı ne acaba?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi MrNtlu -- 20 Mart 2016; 14:52:06 >
  • Bu konunun ilk mesajında var.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Resurrectionn

Bakmamıştım hocam kusura bakmayın

Estf.

Arkadaşlar konu içerisinde paylaşıyor ben de bulmaya çalışıyorum. Hepsini ilk mesajda toplayacağım.
  • geçen sene skrillex iyiydi bu sene hardwell fenaydı
  • Hesapladım Hırvatistan Ultra Festival 2 kişi 3 Günlük Bilet + Apartman Toplam 800Euro'ya geliyor daha uyguna bulabilen var mı?
  • quote:

Hesapladım Hırvatistan Ultra Festival 2 kişi 3 Günlük Bilet + Apartman Toplam 800Euro'ya geliyor daha uyguna bulabilen var mı?

Reis valla iyiymiş 1 kişi 400 e geliyor seneye falan bu fiyat kalırsa ben düşünürüm. Gerekirse otelde kalmam

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Maç var akşam :(

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

Maç var akşam :(

sonuç belli bence seyretmeye gerek yok diye düşünüyorum
  • quote:

Orijinalden alıntı: AvriL<3

quote:

Hesapladım Hırvatistan Ultra Festival 2 kişi 3 Günlük Bilet + Apartman Toplam 800Euro'ya geliyor daha uyguna bulabilen var mı?

Reis valla iyiymiş 1 kişi 400 e geliyor seneye falan bu fiyat kalırsa ben düşünürüm. Gerekirse otelde kalmam

Bilet fiyatları giderek artıyor yer filan kalmaz yakında 15-16-17 Temmuz 2016 tarihleri arasındaymış tarihlerde süper. Vize kalkarsa Haziran sonuna ki bence uzar dahada rahat olur gidiş :)
  • Heyt be geceleri lol oynarken ne dinlerdim bunları tomorrowland felan başım ağrırdı şimdi çok yorucu geliyor yaşlanmışız
  • AAaAA Forumda Başlığı varmış... Keşke önceden görseydik... Festival iyi gidiyor , ama Setler Berbat bana kalırsa.... Butun setleri izlemis biri olarak diyorum Bana gore En iyi seti AvB çıkardı...

17 Senedir Dinliyoruz sonuçta biraz söz hakkımız olsun...

EDM bana ters o yuzden Hardwell faalan demeyin.. Bu arada sabaha karsı Deadmau5 Main de gozukmustu onun seti bulan koysun
  • hardwell aga dj bu şahinle gezerken bunu açıp kopuyoz en sevdiğimiz şarkısı ise out of hook
  • W&W baya iyiydi yeniden dinliyorum

• Buldum

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi manilafortuna -- 20 Mart 2016; 15:58:48 >
  • 
Sayfa: önceki 7778798081
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.