Şimdi Ara

Ultimate Fishing Simulator Resmî Türkçe Altyazı Desteği

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
11
Cevap
0
Favori
409
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ultimate Fishing Simulator Resmî Türkçe Altyazı Desteği

Merhaba arkadaşlar,

AiBell Game Localization olarak resmi projelerimize kaldığımız yerden devam ediyoruz.

Dağıtıcılığını Ultimate Games ve Playway'in yaptığı, yapımcılığını Ultimate Games'in üstlendiği, balıkçılık simülasyon oyunu olan Ultimate Fishing Simulator'a, AiBell Game Localization olarak tarafımızca resmî Türkçe altyazı desteği sunulmuştur. 30 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Ultimate Fishing Simulator, Erken Erişim'den çıkıp tam sürüme geçmiştir. hepinize keyifli oyunlar dileriz.

https://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AsRuleS -- 1 Eylül 2018; 19:32:34 >

• Elinize sağlık hocam diğer açıklanmayan projeleri de bekliyoruz

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bu tarz bir simülatör arıyorum en iyisi hangisi arkadaşlar?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: teyzen nevfik

Bu tarz bir simülatör arıyorum en iyisi hangisi arkadaşlar?

Steam'deki Türkçe yorumlardan yola çıkabilirsiniz. Ancak şunu söyleyebilirim ki, Ultimate Fishing Simulator akıllı telefonlardaki tipik balık tutma oyunlarından arşın arşın ileri seviyede... Gerçekçiliği iyi yakalamışlar. Sahilde gerçek bir balık tutma havasını hissettiriyor.
  • AsRuleS kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler hocam, steam platformunda yeniyim o yüzden tavsiye rica etmiştim. Madem öyle o zaman ben deneyeyim bu oyunu

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • teşekkürler nice güzel projelere.
  • Türklerde bu oyun tutmaz.

• quote:

Orijinalden alıntı: asau

Türklerde bu oyun tutmaz.

Aksine çok fazla geri bildirim alıyoruz.

Herkese teşekkürler arkadaşlar :)

• Merhaba arkadaşlar,

30 Ağustos 2018 tarihi itibariyle Ultimate Fishing Simulator, Erken Erişim'den çıkıp tam sürüme geçmiştir. Hepinize keyifli oyunlar dileriz.
  • Merhaba hocam bu aralar böyle oyunlara merak sardımda Fishing Sim World ile bu oyun arasında kararsız kaldım sen hangisini önerirsin ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: HollowFlea

Merhaba hocam bu aralar böyle oyunlara merak sardımda Fishing Sim World ile bu oyun arasında kararsız kaldım sen hangisini önerirsin ?
    Bu konuda benim yorum yapmam doğru olmaz. Oyunun aşağıdaki linkinden yorumları okuyarak karar verebilirsiniz.

https://store.steampowered.com/app/468920/Ultimate_Fishing_Simulator/
  • 
Sayfa: 1

Benzer içerikler

- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.