Şimdi Ara

Ülkeyi ben daha iyi yönetirdim ve Suriye politikasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
93
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Ulkenin basina gectin ilk baslarda amerika avrupa falan abi geciniceksin.Sonra ulkende istihbarat altyapisini olusturucaksin fark ettirmedem sindire sindire amerika gudumunden kurtulabilmek icin.Suikast gibi olaylara engel olmak icin.Ardindan yerli uretimi yapicaksin egitimi hallediceksin.Disa bagimli olmayacaksin.
    Kisa tutucam yaziyi.
    Mesela suriye olayi ilk oldugu zaman.Kürt ordusunun gecmesine izin vermezdim.Bu ulke guvenligime tehdittir.kuzey irak kuzey suriye yolundanmi gittiler firatin batisina gectikleri an vururdum burda isininiz yok diye.Ne yapicaklar Amerika Avrupa ne yapabilecek istedigi kadar yaptirim uygulasin başka ülkemi yok gider rusyadan alirim çinden alirim alacağimi.Bu ulke kibris zamanlarindaki gibi oyle birsey olsa liderlerinin arkasinda olur.Amerika bunlara silahmi veriyor ilk isim natoda toplanti duzenlerdim pydnin pkk oldugunu kanitlardim yuzlerine anlatirdim herkesin ve amerika benim dusmanima yardim ettiği icin artik dusmanimdir ve bu grupta kalamam deyip natodan cikardim.Cik abi dolar isterse 1000 lira olsun umrumda olmaz şahsen bugunu kurtaricağimiza geleceği kurtarmis oluruz.Ve avrupada adam hakli der buyuk ihtimal.Halkin desteği arkamda olucaktir.

Suriye konusunda dusuncelerim bunlar.Liderlerimiz cesur olabilse bugunu kurtarmak icin geleceği batirmasa keşke biz halk olarak yanlarinda olmasini biliriz yeterki kibris zamanindaki gibi cesur olalim.Cunku suriyedeki pyd varliğina birsey demediğimiz her an geleceğimiz sarsiliyor.Gerekirse seferberlik ilan edilsin gidelim.Ayrica suriyeden bizene diyen arkadaslara hitaben Bugun suriyedeki pyd nin bize kismen bir etkisi yok ama 10 yil sonra ne yapacağiz? Her gün 10larca şehit haberi gelirken ne yapacaksiniz guneydoğu bolgesinde şu şu şehirlerin %90i kürt deyip buralarda hak iddaa ettiklerinde ne yapicaksiniz? keşke ilk geldiklerinde birseyler yapsaymisiz diyeceksiniz.

Hukumetin suriye politikasini yanlis ve eksik buluyorum.Sizin dusuncelerinizi alalim.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi gold5555 -- 20 Ağustos 2017; 3:7:45 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.