Şimdi Ara

Ülker Çokokrem Golden 4 Adet Kavanoz Kargo Dahil 16,80 TL (YKB için 5,96 TL) (42. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
871
Cevap
5
Favori
39.342
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: aniceman

siparişi iptal edenlere bile kargolar ulaşınca 3 haftadır kendilerini hiç rahatsız etmeyen ben bugun bir ses soluk çıkarayım dedim. ve ilk olarak siteleri üzerindeki formla kendilerine ulaştım. bulabilseydim ulker gıda ya d amail atacaktım ama mail adresi bulamadım.

grupfoni 04, Mar 25 11:45 (EET):
    quote:

Sayın Üyemiz,
    Öncelikle grupfoni.com'a göstermiş olduğunuz ilgiye teşekkür ederiz.
    Satın almış olduğunuz ürünün bu hafta içi gönderimi sağlanacaktır.
    Yaşanan gecikmeden dolayı tarafınızdan özürlerimizi kabul etmenizi rica ederiz.
    Konu ile ilgili daha detaylı bilgi almak isterseniz 0212 232 09 00 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.
    Saygılarımızla,
    grupfoni.com
    Müşteri Hizmetleri

aniceman, Mar 25 08:50 (EET):
    quote:

04.03.2013 tarihinde almış olduğum *** nolu kupona ait ürünlere ilişkin aradan geçen 21 günlük süreye ragmen herhangi bir teslimat yapılmamıştır. Teslimat yapılmaması yanı sıra tarafıma gecikmeden dolayı yapılmış herhangi bir açıklama ya da özür de bulunmamaktadır. Problemin ne olduğu, ilgili ürünü ne zaman teslim edeceğiniz konularında bilgilendirirseniz sevinirim.

benimkiler de geldi bugün. ödemeyi paypal ile yapmıştım, para iadesi olmadı. aslında zaten öyle bir beklentim de yok da, birileri merak ediyordur belki bulunsun diye yazdım =)

• 2 farkli adrese birer koli almistim ayni ip den ayni kk ile. Ikiside geldi ustelik ikisi icinde para iadesi yaptilar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • mersin e sağ salim ulaştı. kampanyayı duyuranlara teşekkürü borç bilirim
  • Benimkiler de az önce gelmiş
    Evde olmadığım için kontrol edemedim ama anlatılana göre 3 farklı koli de toplam 6 adet gelmiş
  • Ben 2 ayrı müşteri numarası ile 3 paket aldım.
    hepsi de elime ulaştı.
    Şimdi neden 3 değilde 10 tane almadım diye pişmanlık yaşıyorum.
    Abartmayalım dedik ama fırsat bu bi daha gelmezki :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: twofaced

Grupfoni yetkililerine helal olsun, bu kadar art niyete, aşağılamaya, karalamaya karşı buradaki kimseyi muhattap alıp cevap dahi yazmadılar. En güzelini yaptılar.
    Bu kadarmı anlayıştan yoksun, at gözlüğüyle bakıp haktan hukuktan bahsedip vicdandan yoksun olunur. (Parasını ödeyip iade almayan ve ürünleri gönderilmeyenleri tenzih ederim)

Para iadesi yapılanlar çikolata derdine düşmüş, kırılan kavanozu değiştirmeye çalışanlar, küfredenler, sahtekarlıkla yalancılıkla itham edenler, faturanın fotokopisine kafayı takanlar, ülkerin bedava verdiğini grupfoninin satmaya çalıştığını söyleyenler, iyi niyetli yaklaşan üyeleri akıllarınca yerin dibine sokanlar, pes yahu okurken utandım halinizden...

ben ürünü almadım ama , bu ifadeleri söylemeye ne haddin var ne de yetkin . Terbiyeni takın

firmaya biraz daha anlayış diyorsun ama o firma senin hakkını zerre kadar savunmuyor , BANANE der aradan çekiliyor . bu tür firmaların hepsi AHLAK yoksunu firmalar . sikayetvarda haklarında BİNLERCE şikayet olan firma . SENİN PARANI 5 AY BOYUNCA İADE etmeyen bir firma ,buna mı anlayış gösterilecek ? Beter olsunlar ,yaptıkları haksızlıkları, vurdumduymazlıklara , sahtekarlıklarına saysınlar bunları . Bunlar ki az bile , arkadaşlarımız az bile yapıyor bence .

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Hirotaro -- 29 Mart 2013; 14:18:20 >

• quote:

Orijinalden alıntı: Hirotaro

quote:

Orijinalden alıntı: twofaced

Grupfoni yetkililerine helal olsun, bu kadar art niyete, aşağılamaya, karalamaya karşı buradaki kimseyi muhattap alıp cevap dahi yazmadılar. En güzelini yaptılar.
    Bu kadarmı anlayıştan yoksun, at gözlüğüyle bakıp haktan hukuktan bahsedip vicdandan yoksun olunur. (Parasını ödeyip iade almayan ve ürünleri gönderilmeyenleri tenzih ederim)

Para iadesi yapılanlar çikolata derdine düşmüş, kırılan kavanozu değiştirmeye çalışanlar, küfredenler, sahtekarlıkla yalancılıkla itham edenler, faturanın fotokopisine kafayı takanlar, ülkerin bedava verdiğini grupfoninin satmaya çalıştığını söyleyenler, iyi niyetli yaklaşan üyeleri akıllarınca yerin dibine sokanlar, pes yahu okurken utandım halinizden...

ben ürünü almadım ama , bu ifadeleri söylemeye ne haddin var ne de yetkin . Terbiyeni takın

firmaya biraz daha anlayış diyorsun ama o firma senin hakkını zerre kadar savunmuyor , BANANE der aradan çekiliyor . bu tür firmaların hepsi AHLAK yoksunu firmalar . sikayetvarda haklarında BİNLERCE şikayet olan firma . SENİN PARANI 5 AY BOYUNCA İADE etmeyen bir firma ,buna mı anlayış gösterilecek ? Beter olsunlar ,yaptıkları haksızlıkları, vurdumduymazlıklara , sahtekarlıklarına saysınlar bunları . Bunlar ki az bile , arkadaşlarımız az bile yapıyor bence .

Arkadaşım şurada yazılan bir dünya sayfayı okuyup ta moralin bozulmuyor, keyfin kaçmıyor ise konuşmamızın pekte bir anlamı yok.
    Diyorsan ki; bu firma hep aynı şeyi yapıyor, hak yiyor, sahtekar v.s. yinede savunduğum şey hakkın doğru şekilde aranması gerektiği.
    Anlayış gösteremeyecek duruma getirildiyse insanlar (haklı olarak), gerekli yerlere şikayet edilir, başvurular yapılır. Emin olun ki bu firmaya daha büyük yaptırımlar olarak döner.
    Haksızlığa maruz kalmak ne kadar çirkinse, hakaretle karşılık vermekte o kadar çirkindir.

Yazdıklarımda haddimi aştığımı veya terbiyesizlik yaptığımı düşünmüyorum. Yazılanlardan/yaklaşımlardan bir insan olarak utandığımı belirttim.
    Beni bunlarla itham etmeye hakkınız varmı onun cevabınıda kendinize verin.

• REZALAET

• quote:

Orijinalden alıntı: TuVNeRa

REZALAET

• quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

REZALAET

Bu grupfoni bizlerle dalga geçmeye başladı artık Ne lanet bir siteymiş arkadaş..Ama bu benim için tecrübe oldu bir daha buradan alışveriş yapamayacağım, ilk ve son oldu.

• quote:

Orijinalden alıntı: MuniteD7

quote:

Orijinalden alıntı: carter

quote:

REZALAET

Bu grupfoni bizlerle dalga geçmeye başladı artık Ne lanet bir siteymiş arkadaş..Ama bu benim için tecrübe oldu bir daha buradan alışveriş yapamayacağım, ilk ve son oldu.

Her şey grupfoninin hatası, 100 tane de alsak ürünleri yollamak zorundalar. Sistemdeki hatayı ürünü alanlara mâlettiler. Benim ürünler gelmiş olmasına rağmen insan biraz empati yaptığında durumu anlayabiliyor.

• quote:

REZALAET

Adamlar resmen dalga gecmis

• quote:

REZALAET

+1 şu firmaya yapılan her şey müstahak valla. çokokremi alanlar almayanların tepkilerini abartı görüyor. grupfoniyi savunanlar bile var asıl sizler komiksiniz ve utanılması gereken sizlersiniz kendinizden başka kimseyi umursamayan duyarsız insanlar olduğunuz için kendinizden utanmalısınız

• hala firmayı savunanlar var yahu adamlar faturamızı bile göndermiyorlar şikayetvar'a yazdım göndermeyeceğiz diyorlar arayıp utanmadan.
  • quote:

Orijinalden alıntı: 3yuq

quote:

REZALAET

+1 şu firmaya yapılan her şey müstahak valla. çokokremi alanlar almayanların tepkilerini abartı görüyor. grupfoniyi savunanlar bile var asıl sizler komiksiniz ve utanılması gereken sizlersiniz kendinizden başka kimseyi umursamayan duyarsız insanlar olduğunuz için kendinizden utanmalısınız

Sen de devlet meselesi yaptın sanki ya

• Benim 3 adet faturayı tek zarfta göndermişler ve herbir fatura 5,96 TL
    Kargocunun gözünün önünde kolileri tek tek açıp imza atıp sonra bana telefonla 6 kavanoz geldi diyen ev ahalisini de iyice azarladım. En azından bir tutanak tutulabilirdi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TuVNeRa -- 29 Mart 2013; 20:46:26 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Benim 3 adet faturayı tek zarfta göndermişler ve herbir fatura 5,96 TL
    Kargocunun gözünün önünde kolileri tek tek açıp imza atıp sonra bana telefonla 6 kavanoz geldi diyen ev ahalisini de iyice azarladım. En azından bir tutanak tutulabilirdi

tek koli 4 kavanoz 4 fatura. bizim paraların üzerine yatmaya çlışıyorlar adiler
  • quote:

REZALAET

bunlar bu kadarını zor bitirir diye düşünmüşler

• bir benimkiler yok 2 koli beklemedeyim
  • geldi sonunda 2 koli
  • 
Sayfa: önceki 4041424344
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.