Şimdi Ara

Ülkemizin ekran koruyucu problemi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
1
Favori
203
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar nice güzel ekranlar takılan dandik ekran koruyucular yüzünden heba oluyor. Hergün bir örnek görüyorum. Cidden bu işe el atılması lazım. 120 hz qhd süper amoled ekrana bir ekran koruyucu takmış bizim kuzen ekran pütür pütür gözüküyor resmen.

Birinden duydum MediaMarkt 15 pro max e ömür boyu yenilemeli diye bin küsür liraya hayalet ekran koruyucu takmış. Şikayet ediyordu kalitesi düştü ekranın diye. Kurumsal firmalar da fırsatçılığa çevirmiş bu işi sanki

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi tirabzonli -- 9 Mart 2024; 10:7:27 >

• Ekran koruyucu takmak köylülüktür cehalettir

Şuan tüm akıllı telefonlarda gorilla glass var eline maket bıçağı al saldir ekrana cizemezsin

Ama düştüğündeyse o ekrani hiçbir ekran koruyucu koruyamaz

Yani bu ne demek ekran koruyucu dünyanın en gereksiz şeyi ekranın kayganlik ve goruntusunu bozuyor rezalet ve çöp

Peki nasil korumak lazim telefonu

İncecik havalı telefon kılıfları yerine gidip adam gibi araştırıp köşeleri bampırlı telefonu ekran üstü de koysan masaya degdirmeyen duzgun bir kılıf almak lazım hepsi bu

Ben evde kılıf da takmıyorum disarda takmak yeterli genel olarak
  • hamza5806 kullanıcısına yanıt
    Dediğin gibi ekrana çakmak tutuyorlar 1 dk son modellerde yine bir şey olmuyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.