Şimdi Ara

Ülkemizde Kadınların ve Erkeklerin Aldatma Oranları

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
20
Cevap
0
Favori
723
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Forumda yeniyim böyle link vermek yasak değildir umarım.Bu linkteki yazıyı en fazla 5 dakikanızı ayırarak okumanızı ve yorum yapmanızı istiyorum.http://www.hurriyet.com.tr/yazarlar/ertugrul-ozkok/alni-secdeye-degen-erkeklerin-yuzde-kaci-esini-aldatiyor-40551402

• Ülkemizde Kadınların ve Erkeklerin Aldatma Oranları
  • haydarali34 kullanıcısına yanıt
    Ortadoğu'yu ayrık olarak yazmış o gazeteye güvenmeyin.
  • Yorum istiyorsan o da Dünya'nın rezalet bir yer olması ve bunun sebebinin insan denen organizma olması.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yine de dünyayı güzelleştiren iyi insanlar da var.Mesela benim gibi.
  • bunun sebebi genellikle töre ve aşırı dinci muhafazakar ailelerdir. beşik kertmesi gibi çağdışı bir şeyi hala uyguladıkları için birbirini tanımayan veya zorla evlendirilen insanlar mecburen aldatıyor.
  • Bir kısmı dediğiniz gibi olabilir.Ama baskıya sevmediği biriyle evlenecek kadar göz yumanların aldatacak kadar cesareti olduğunu pek sanmıyorum.Bence çoğunluk para için sevmediği insanlarla evlenenlerdir.
  • Bu rakam 2000’li yılların başında erkeklerde yüzde 25, kadınlarda yüzde 11 civarındaydı.

Ulan akp ülkeyi her alanda mahvetti n

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Bay Muhalefet

Bu rakam 2000’li yılların başında erkeklerde yüzde 25, kadınlarda yüzde 11 civarındaydı.

Bunun Akp ile ilgili olduğunu sanmam zira teknoloji gelişti. İnternet ortamı dahada kolaylaştırıyor aldatmayı. Bir de insanın karakteri ile alakalı bir olay.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nowhere Man X

quote:

Bu rakam 2000’li yılların başında erkeklerde yüzde 25, kadınlarda yüzde 11 civarındaydı.

Bunun Akp ile ilgili olduğunu sanmam zira teknoloji gelişti. İnternet ortamı dahada kolaylaştırıyor aldatmayı. Bir de insanın karakteri ile alakalı bir olay.

Akp ile her yönden alakası var dindar nesil al sana dindar nesil

• quote:

quote:

quote:

Tüm dünyada artış gösteren bir olay.

• quote:

quote:

quote:

quote:

Gelişmiş ülkeler Avrupa amerika.kanada.gini yerlerde bu tür şeyler normal zaten 15 sene önce Türkiye'de halk boyle.miydi hepiniz birer arap.olmaya başladınız özünüze dönüyor sunuz

• quote:

quote:

quote:

quote:

quote:

Gelişmiş ülkeler Avrupa amerika.kanada.gini yerlerde bu tür şeyler normal zaten 15 sene önce Türkiye'de halk boyle.miydi hepiniz birer arap.olmaya başladınız özünüze dönüyor sunuz

Allaha şükür ben soyumu biliyorum. Görüşümde belli. Sen bunları yazmamdan savunduğumu sandın galiban. Gerçekçi olun biraz. Herşeyi bir şey üzerine yıkmayın. Bu olayın hükümet ile ne alakası var ? Teknoloji aldatmayı kolaylaştırıyor. Ayrıca bir ülkede aldatma olayları artıyorsa o ülke islamlaşıyor mu oluyor ? İnsanların karakteri bozuksa bunun nedenini neden başkalarına atma eğiliminde bulunuyorsunuz ?

• Akp çoğu bakımdan başarısız olsa da bu olayda pek etkisi olduğunu düşünmüyorum.Araplar dediniz de aklıma şu geldi.Arabistanda kadınlara yönelik aşırı katı kurallar var.Açık saçık gezmek yasak sanırım Arabistanda.Belki de bu aldatma oranlarının artmasında ülkemizde kadına hakettiğinden daha çok serbestlik vermesi de yatıyor olabilir.Bu tarz konularda amerikaya oraya buraya özenip bu tarz konuları normal karşılamaya başlıyorlar.
  • bilerek kabullenmek aldatılmaya girmez, bilerek kuma metres vs olmak gibi, eşin biri ben başkasıyla beraberim dersede aldatmadan çıkar.

fiziki beraberlik olmasada ruhen yakınlaşmak, eşine verdiği sözde durmamak aldatmaya girer.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Nasıl girmez.Eşini biriyle aldatıyorsun gidip ben seni aldattım diyorsun bu aldatmaya girmiyor?
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonero11

Nasıl girmez.Eşini biriyle aldatıyorsun gidip ben seni aldattım diyorsun bu aldatmaya girmiyor?

başkasıyla beraberim dersin aldatma değildir, oda boşanabilir, başka ilişkidir, aldatma kandırma gizli anlamlarına gelir.

• aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Önce gizlice aldatıp sonra söylerse aldatma sayılır ama.Ben mesaj yazıyorum yazıyorum mesaj sayım niye hiç artmıyor 4 mesajda kaldım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: dragonero11

Önce gizlice aldatıp sonra söylerse aldatma sayılır ama.Ben mesaj yazıyorum yazıyorum mesaj sayım niye hiç artmıyor 4 mesajda kaldım.

Konu dışın bölümünde mesajlar artmıyor.

• Teşekkürler bilgilendirme için.Mesajın düşük olması sorun değilde dörtcecik mesaj komik duruyor
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.