Şimdi Ara

Ülkedeki Küfür Sempatisi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
19
Cevap
0
Favori
316
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ben anlamıyorum youtube'da googleplay'de her hangi bir video veya programın altına girdiğinizde küfürlerden midem bulanıyor. Hayır bende küfür ederim sokakta fazlasıyla fakat her insanın küçük bi karşıt görüşlükte anasına , bacısına , sülalesine sövmek ne demektir ya ? Verilen eğitimin azlığından mıdır bilemiyorum insanlarda tartışma gibi bir zeka yok direk küfüre başvuruyolar , internet ortamında adam gibi birbirinin anasına bacısına sövmeden görüşlerini dile getireni görmedim daha. Bazen diyorum youtube'da şunların isimlerini alıyım toplu olarak 300-500 tanesini savcılığa veriyim.

• Ahlak meselesi. Bizim kadar yabancılarda kullanıyor. Fakat genelleme yapmak her seyde oldugu gibi bu konuda da hatali olur. Turklukten cok kisilik onemli.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ülkemizin geldiği medeniyet ve kültür seviyesini gösteren en büyük kanıtlardandır küfürler
  • iyi sövenin para kazandığı memleketteyiz.
  • dont 2000
  • lol oynuyorsun sanırım belli bi elo altı zaten neyse acıklamama gerek yok anladın:D

• "" internet ortamında adam gibi birbirinin anasına bacısına sövmeden görüşlerini dile getireni görmedim daha."""

Kesinlikle katiliyorum

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • @Axwell. Hayır hocam lol oynuyorumda diamond elodayım küfür pek olmuyor , zaten bu aralarda pek oynamıyorum

@Kediyeyolgösterenadam Zaten ağır Türk milliyetçisiyim tamamen genelleme olarak değilde gördüklerim bu yönde en azından
  • bak şimdi sinirlerim bozuldu
  • bak dostum ben youtube da oyun videoları paylaşan biriyim öyle ağıza alınmayacak küfürler etmem vede sesim kısıktır zaten oynadığım oyunlarda küfür geçiyor ben etmesemde o küfür duyuluyor yani bence küfür çok etmediğiniz sürece sıkıntı yok zaten küfür edince nedense bi rahatlama geliyor vede google playde vs hiç yorum yapmayan biriyim yaparsamda küfür olmaz yorumlarımda
  • yurt dışında daha çok kullanılıyor bizim ülkeye özgü birşey değil bir filmi dublaj olmadan izle 10 kelimeden 5 tanesi küfür
  • Çok doğru ahlak giderek yok oluyor. Aileler anne babalar çocuklarını iyi eğitemiyor

• HIGHER kullanıcısına yanıt
    Hocam zaten anlatırken seni kastetmemiştim niye üstüne aldındın Küfürü bende fazlsıyla ederim Ben küçük bir olayda karşı tarafın anasına bacısına giydirenlere kızıyorum zaten
  • quote:

Orijinalden alıntı: -BlitzCrank-

Hocam zaten anlatırken seni kastetmemiştim niye üstüne aldındın Küfürü bende fazlsıyla ederim Ben küçük bir olayda karşı tarafın anasına bacısına giydirenlere kızıyorum zaten

tam okumadım konuyu youtube felan görünce daldım o konuda kesinlikle haklısın genelde onu malum ırk yapuyor

• Ya küfür edersin anlarımda her şeye küfür ediyorlar gereksizler

• Bu memleket gerizekâlılarla, delilerle, ruh hastalarıyla doludur. Nihal Atsız
  • quote:

Orijinalden alıntı: Nosfight

yurt dışında daha çok kullanılıyor bizim ülkeye özgü birşey değil bir filmi dublaj olmadan izle 10 kelimeden 5 tanesi küfür

gelmiş 1 tane altyazılı film izleyip burada laf yapıyor

• http://www.youtube.com/watch?v=kvXQ9JIIpL4

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.