Şimdi Ara

ÜLKE TEL TEL DÖKÜLÜYOR - AKP: TSK BİLEREK OPERASYON YAPMADI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
16
Cevap
0
Favori
804
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Milli Savunma Bakanı Fikri Işık’ın “‘Şehit veririm' endişesiyle, operasyon yapılmadığı dönemi de biliyoruz” şeklindeki sözlerine emekli generallerden çok sert yanıt geldi.
    Emekli Tümgeneral Ahmet Yavuz, Bakan Işık'a "Açıklamalarında çarpıtma var. Karalama var. Tutarsızlık var!" diyerek tepki gösterirken, emekli Tümgeneral Osman Özbek ise "Haddini aştı" dedi.

http://www.abcgazetesi.com/generallerden-bakan-isika-tepki-haddini-asti-19363h.htm

• Bu akpliler insanlar ile dalga geçiyorlar vallahi,şu bakana söylesin biri askerlere opersayon yasağı koyanın kendi partileri olduğunu...

Bu arada asker düşmanlığı hafiften başladı gibi,yakında akpnin pkk ile açılım maçılım saçılım yiyişme sevişme süreçleri yeniden başlayabilir
  • Yakında tsk istedi o yüzden açılım yaptık derlerse şaşırmayacağım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yeni şerefsizlik açılımı geliyor demek ki öcalana ev hapsi ,başkanlık, federal yönetim.
  • Başa mı dönüyoruz ne?

İstikrar kokusu aldım sanki.

• şerefsizlikte sınır yok yemin ediyorum.
    Türkiye böyle şerefsiz hükümet görmemiştir

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Goren de valilerime emir verdim teroristlere dokundurtmadim diyenin tsk oldugunu zannedecek.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jeopol -- 22 Haziran 2016; 16:02:41 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  •  ÜLKE TEL TEL DÖKÜLÜYOR - AKP: TSK BİLEREK OPERASYON YAPMADI

sanmıyorum bbı acılım surecı daha tsknın elınde dıploma kozu var kullanır belkı... Ayrıca dış basında darbe pompalamasına baslamıslar 2-3 habere denk geldım gecen gun , umarım böluculerden gerıcılerden arınırız Türk Milletı için arınma gecesı olur belkı...
  • Sayın bakan geçmiş dönemden ornek vermiş. Başka bir şey yaptıkları yok zaten.

• TSK ya da kayyum atanabilir

Askeriyeyi özelleştirip taşeron yabancı komutan getirip asgari ücretle güne 12 saat nöbet tuan Türk erleri geliyomuş olmaz demeyin AKP döneminde her türlü yıkım olabilir
  • Sen askersın sen memursun haddı asan sensın.

Dagın etegıne karakol yaptır. 30 tane pıyadeyı de koy. Sonra sehıd verdık..!

Hadı sıkıysa sımdı KALEKOL bassınlarda gorelım.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Majardoma

sanmıyorum bbı acılım surecı daha tsknın elınde dıploma kozu var kullanır belkı... Ayrıca dış basında darbe pompalamasına baslamıslar 2-3 habere denk geldım gecen gun , umarım böluculerden gerıcılerden arınırız Türk Milletı için arınma gecesı olur belkı...

Bazıları da sırf idam edildi diye halkın demokrasi kahramanı oldu

Hirslarina yenik düşüp insanlara zarar verdikleri halde

• quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Sen askersın sen memursun haddı asan sensın.

Konuşanlar asker değil halk. Adam üniformasını çıkarmış.
    Ayrıca karakolların yapılma amacı terör değil kaçakçılıktı. O yüzden kaçakçıların geçebileceği yerlere yapılmıştı karakollar.

Ayrıca nerenle okuyorsun konuyu? Burada ne karakoldan, ne baskından bahsedilmiş. Bir tane densizin iftirası var. Buradan karakola, kalekola nasıl geldin?

• quote:

Orijinalden alıntı: herolay

Sen askersın sen memursun haddı asan sensın.

Açılım adı altında terör örgütüyle koyun koyuna takıl, şehir yapılanmalarına göz yum, valilere ''aman ha operasyon yapmayın'' emri ver, İmralı'daki itin mektubunun meydanlarda okunmasını alkışla ondan sonra şehit verdik!!

Çok pis insanlarsınız siz.
  • Bunlardan herşey beklenir. Yakında kendi askerimizi terörist ilan ederler.

• quote:

Orijinalden alıntı: Majardoma

Resim çok hoş hayatlarını kararttığı insanların bedelini odedi.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.