Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
Şimdi Ara

Ülke psikolorijik sorunlu insan dolu

11
Cevap
0
Favori
250
Tıklama
Tüm Forumlar >> Konu Dışı / Off Topic >> Konu Dışı >> Ülke psikolorijik sorunlu insan dolu
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    2083 Mesaj
    En ufacık bir olayda hakaret ve küfür ediyorlar

Psikolorijinz bozuksa psikoloğa gidin terbiyesizlik yapıp durduk yere millete hakaret küfür etmeyin illa gidip davamı açalım hakaretten ?

Bakıyorum başka milleteki insanlara bu durum neredeyse yok gelde soğuma şimdi bu ülkeden

|
    |

Orijinalden alıntı: Mastermind33

Ne kadar yurtdışında yaşadın ?

4-5 yıl yaşadım halen yaşıyorum yurt dışında yaşamaya gerek yok yabancı dil bilip yabancı yorumcuları takip edenlerde görürler örnek avrupalılar bu tarz davranışları neredeyse yapmıyorlar adamlarda bir tartışma adabı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziel34 -- 8 Mart 2017; 23:57:26 >

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

Neden millete içeriği kapalı küfür ediyorsun ?

Nerde küfür ediyormuşum ?

Ülkede sorunlu insan sayısının fazla olduğundan bahsediyorum ?

En basit bir tartışamda bile ağıza alınmayacak küfürler ediliyor yalansa yalan de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ziel34 -- 9 Mart 2017; 0:7:33 >
    |
    |
    Haklısın. Ülkede bi agresiflik var diyeceğim ama sadece bizim ülkede mi bilmiyorum. Sadece görüştüğüm insanlar agresif anında küfür,hakaret ediyor. Bir de topluca sinirlendiler ise linç kültürünü gayet de güzel gösteriyorlar. Artık zaten insan gibi konuşamayacağım kişilerle muhatap bile olmuyorum. Kardeşimle bile. Kimin insan kimin insanımsı olduğunu anlayınca böyle sorunlar yaşamazsın.
    |
    |
    Anladınız siz
    |
    |

Avusturya Erasmus günlüğüm
    Umudun tükenirse gökyüzüne bak.
    Karanlığın ardından güneş doğacak.
  • Yüzbaşı
    445 Mesaj
    Türkiyede %6 kitap okuyorlar. çünkü eğitim 0.
    |
    |

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
    Azimli olmadığım doğru ama azimli olmayanların da yaşayabilecekleri bir yer olmalıydı, mevcut yerlerden daha iyi bir yeri kastediyorum. Sabahın altı buçuğunda bir çalar saat sesiyle uyanıp yataktan fırlayan, giyinip zorla bir şeyler atıştıran, sı*ıp, işeyip, dişini fırçalayan, saçını tarayan, başka birine büyük paralar kazandırdığı bir yere ulaşmak için trafikle boğuşan ve tüm bunlara sahip olma fırsatı bulduğu için müteşekkir olması istenen biri hayattan nasıl keyif alabilir?
  • Yarbay
    6678 Mesaj
    quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: Mastermind33

Ne kadar yurtdışında yaşadın ?

4-5 yıl yaşadım halen yaşıyorum yurt dışında yaşamaya gerek yok yabancı dil bilip yabancı yorumcuları takip edenlerde görürler örnek avrupalılar bu tarz davranışları neredeyse yapmıyorlar adamlarda bir tartışma adabı var

kesinlikle katılıyorum ben yurtt dışında yaşamadım ama internet ortamında yabancılar ile içli dışlıyım, tartışma adabı nedir biliyorlar, bilimsel, kanıtsal konuşuyorlar.
    |
    |
    |
    |
Sayfa:
1
Reklamlar
sohbet