Şimdi Ara

Ülke psikolorijik sorunlu insan dolu

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
261
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • En ufacık bir olayda hakaret ve küfür ediyorlar

Psikolorijinz bozuksa psikoloğa gidin terbiyesizlik yapıp durduk yere millete hakaret küfür etmeyin illa gidip davamı açalım hakaretten ?

Bakıyorum başka milleteki insanlara bu durum neredeyse yok gelde soğuma şimdi bu ülkeden

• Ne kadar yurtdışında yaşadın ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: Mastermind33

Ne kadar yurtdışında yaşadın ?

4-5 yıl yaşadım halen yaşıyorum yurt dışında yaşamaya gerek yok yabancı dil bilip yabancı yorumcuları takip edenlerde görürler örnek avrupalılar bu tarz davranışları neredeyse yapmıyorlar adamlarda bir tartışma adabı var

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 8 Mart 2017; 23:57:26 >
  • Neden millete içeriği kapalı küfür ediyorsun ?
  • Aynen yolda adama höt desen çıkarır tarar direk ülkece psikolojimiz iyi değil hayırlısı.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Helen Mirren

Neden millete içeriği kapalı küfür ediyorsun ?

Nerde küfür ediyormuşum ?

Ülkede sorunlu insan sayısının fazla olduğundan bahsediyorum ?

En basit bir tartışamda bile ağıza alınmayacak küfürler ediliyor yalansa yalan de

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Schmerzhaft -- 9 Mart 2017; 0:7:33 >
  • Haklısın. Ülkede bi agresiflik var diyeceğim ama sadece bizim ülkede mi bilmiyorum. Sadece görüştüğüm insanlar agresif anında küfür,hakaret ediyor. Bir de topluca sinirlendiler ise linç kültürünü gayet de güzel gösteriyorlar. Artık zaten insan gibi konuşamayacağım kişilerle muhatap bile olmuyorum. Kardeşimle bile. Kimin insan kimin insanımsı olduğunu anlayınca böyle sorunlar yaşamazsın.
  • Bana şiirlerinde küfür etme diyorlar usulsüz.... diye başlar bir söz
    Anladınız siz
  • Türkiyede %6 kitap okuyorlar. çünkü eğitim 0.
  • Çünkü aslında millet olarak çok sinirli ve saldırganız.Her an patlamaya hazır bir bomba gibiyiz.Tabi böyle olmamızın birçok sebebi var.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ziel34

quote:

Orijinalden alıntı: Mastermind33

Ne kadar yurtdışında yaşadın ?

4-5 yıl yaşadım halen yaşıyorum yurt dışında yaşamaya gerek yok yabancı dil bilip yabancı yorumcuları takip edenlerde görürler örnek avrupalılar bu tarz davranışları neredeyse yapmıyorlar adamlarda bir tartışma adabı var

kesinlikle katılıyorum ben yurtt dışında yaşamadım ama internet ortamında yabancılar ile içli dışlıyım, tartışma adabı nedir biliyorlar, bilimsel, kanıtsal konuşuyorlar.
  • yaşar tabi normal gelecek kaygısı var insanların...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.