Şimdi Ara

Ulan ne Sosa'ymış ne Gomez'miş be (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
27
Cevap
0
Favori
1.144
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Sosa paslı oyunda daha iyi tüm takımı sırtlıyor, eksikleri kapatıyor, pres yapıyor, top çalıyor, pas atıyor, ikili mücadeleden başarıyla çıkıyor vs.
    Talisca maçta yok gibi bir şey ama çıkıyor bir şut çekiyor gol oluyor, belki de şuan dünyanın en iyi frikikçisi, bir de oyunun yönünü muazzam bir şekilde değiştiriyor. Kontra takımlarında çok iş yapar uzun pasları müthiş.
    Bence sosa bizim sisteme daha uygundu ama Talisca Avrupa maçlarında daha çok iş yapar.
  • Beyler zamanında bir arkadaşla kavga ettim gomez mi drogba mı diye arkadaş ağır saymıştı bana gomez kim drogba kim diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Beyler zamanında bir arkadaşla kavga ettim gomez mi drogba mı diye arkadaş ağır saymıştı bana gomez kim drogba kim diye

sonuç ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: A.B.D(azimBora)

quote:

Orijinalden alıntı: ahmeteren07

Beyler zamanında bir arkadaşla kavga ettim gomez mi drogba mı diye arkadaş ağır saymıştı bana gomez kim drogba kim diye

sonuç ?

Hocam gomez bana daha kalite geliyor ama Galatasaraylı adam drogba varken gomez mi dicek

• son uel maçından sonra sosa vs talisca muhabbeti kapandı, benfica + gs maçlarından sonra kapanmalıydı aslına bakarsanız.

ve daha 22 yaşında, üzülerek söylüyorum 2-3 sene sonra vaybe bu adam bizde oynamıştı diyeceğiz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Lord Joker.

Talisca'nın sutörlüğü dışında hiçbir özelliği Sosa'dan iyi değil.

Sosa oyunu kısa boylu oynayan bir futbolcu. kısa pas ve çalım adamı. Talisca oyunu yayarak oynayabilen bir oyuncu. Sosadan farklı oalrak duran toplarda çok daha iyi.

esasen ikisi oyun yapıları çok farklı iki futbolcu.
  • Talisca 10 numaradan ziyade 2. Forvet.Ama Sosa geriden oyun kurabilen takımı yöneten bir oyuncu.Beşiktaş'ın geçen sene çok daha iyi oyun oynamasının sebebi Sosa'dır bence.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.